1

brawo Lucho brawo..

0

mamy dobre SFG nieee grajmy ziemią do tyłu !

0

w jakim półfinale ?

0

murzyn już powienien mieć drugie żółtko

0

no na stojąco to my bramek więcej nie strzelimy :/

0

gdzie jest teraz niby ta dominacja w środku pola ja siępytam ?

0

poszła zmiana mająca na celu zdominowanie środka... od tej pory Sevilla ciągle w natarciu

0

nie dziwie się reakcji Neymara, żeby Ci się to czkawką nie odbiło Lucho

0

cooooo ?!?!? Lucho co Ty robisz ? :O

1

no a tu żółtej nie ma ?

0

Rakitic jest beznadziejny :/

0

Barca teraz wygląda jakby chciała to 1-2 dowieźć do końca, to nie wróży nic dobrego

0

Suarez się przyblokował :/

0

wcale mnie to nie dziwi

2

co Ty gwiżdżesz pajacu ? jeszcze kwit za to ?!

6

jakby Rudy strzeli z przewrotki wybudowałbym mu pomnik na podwórku :O

1

trzeba koniecznie wcisnąć na 1-3 bo będzie baaardzo cięzko wywieźć 3 pkty

2

Krychowiak szybszy od Messiego :O koniec świata

1

Jak strzela Ney to Suarez nie może :/

2

dałby Neymarowi jeszcze raz

1

< klaszcze >

1

nie wiem jak wam ale dziś gra Barcy bardzo mi się podoba ! :)

13

ajaja piękna tikitaka trochę zabrakło

2

Rakitic do kogo podajesz ? Ty juz nie grasz w Sevilli !

0

Messi co na speedzie w defensywie poleciał :O

0

ach te jego rogaliki :3

0

co podanie co przyjęcie :O

60

jakie to jest smutne gdy Messi musi wracać na połowę, żeby rozgrywać a Rakitic i Iniesta się patrzą

1

if (Iniesta.forma == True) ilosc_asyst++;

1

Oficjalnie: moim też :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?