karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
brawo Lucho brawo..
0
mamy dobre SFG nieee grajmy ziemią do tyłu !
0
w jakim półfinale ?
0
murzyn już powienien mieć drugie żółtko
0
no na stojąco to my bramek więcej nie strzelimy :/
0
gdzie jest teraz niby ta dominacja w środku pola ja siępytam ?
0
poszła zmiana mająca na celu zdominowanie środka... od tej pory Sevilla ciągle w natarciu
0
nie dziwie się reakcji Neymara, żeby Ci się to czkawką nie odbiło Lucho
0
cooooo ?!?!? Lucho co Ty robisz ? :O
1
no a tu żółtej nie ma ?
0
Rakitic jest beznadziejny :/
0
Barca teraz wygląda jakby chciała to 1-2 dowieźć do końca, to nie wróży nic dobrego
0
Suarez się przyblokował :/
0
wcale mnie to nie dziwi
2
co Ty gwiżdżesz pajacu ? jeszcze kwit za to ?!
6
jakby Rudy strzeli z przewrotki wybudowałbym mu pomnik na podwórku :O
1
trzeba koniecznie wcisnąć na 1-3 bo będzie baaardzo cięzko wywieźć 3 pkty
2
Krychowiak szybszy od Messiego :O koniec świata
1
Jak strzela Ney to Suarez nie może :/
2
dałby Neymarowi jeszcze raz
1
< klaszcze >
1
nie wiem jak wam ale dziś gra Barcy bardzo mi się podoba ! :)
13
ajaja piękna tikitaka trochę zabrakło
2
Rakitic do kogo podajesz ? Ty juz nie grasz w Sevilli !
0
Messi co na speedzie w defensywie poleciał :O
0
ach te jego rogaliki :3
0
co podanie co przyjęcie :O
60
jakie to jest smutne gdy Messi musi wracać na połowę, żeby rozgrywać a Rakitic i Iniesta się patrzą
1
if (Iniesta.forma == True) ilosc_asyst++;
1
Oficjalnie: moim też :)