2

uwielbiam to jego machanie łapkami :) brakuje jeszcze jak robi to leżąc w polu karnym

39

jutro tytuły gazet "konflikt w szatni, Iniesta nie chce grac Xavim" :O

0

I przez swoje wybryki na boisku

0

i dobrze ? po co na siłe dawać Messiemu patelnie ?

0

powinno być z 8

0

po cooooo ? Suarez kończ to

0

bluźnisz

0

pobił rekord hattricków w lidze ?

0

no teraz to zatańczył :)

1

Messi chyba za dużo Cristiano się naoglądałm na YT, karne i bramy do pustaka przy słabej formie :P

0

no czemu nie dał Messiemu do pustaczka ? ;/

0

śmiech jest z jego symulek a nie karnych

0

bez tego nap pewno by przegrali

1

co z nim jest ? :(

0

goleador :)

1

słyszałem to przed Malagą

0

będzie w tym meczu czerwo:)

1

pięknaaa :) brawo Athletic

0

co on tymi rączkami macha ?

4

Czemu Ney w ogole nie gra z Suarezem?:/

0

No w sumie to.Ty jestes

0

Na własnej piersi wyhodowany...

4

Haha czyściutkie wejście, co oni tam piep....

9

u Mathieu w kieszeni

1

coś pięknego :)

0

szczerze wątpię, ale mam nadzieję, że mnie zaskoczy

2

adekwatne video

0

za marzenia nikt nie karze :)

0

skończył się na Kill'em all

0

no no może 5 klas, Pati był świetny dla mnie napastnik kompletny chociaż nie strzelał oszałamiającej liczby goli, wg mnie nie da się ich porównać trochę inny typ zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?