0

haha ! pozbierajcie te jaja z CN bo leżą i śmierdzą :)

0

Iniesta chyba z 5 odbiorów już ma na drugim biegunie Masche co mnie bardzo martwi przed GD

0

mógł Messi teraz by pewnie weszło

0

haha dobry komentator KRÓTKO chciał wytłumaczyć "go hard or go home" i wyjaśnia przez 3 zdania, to znaczy po prostu "zapier..lać albo do domu" :)

0

serio co jest z MAsche ? :O jakim cudem on nie zrobił w tej akcji wślizgu ?

2

do trzech razy sztuka Messi jeszcze raz i wejdzie

0

ehh zostawicie juz tego Messiego, niech ktoś w końcu odda strzał na bramkę :/

0

nie widziałem, żeby odzyskał chociaż jedną piłkę, do tego ciągle jest spóźniony z kryciem

1

na razie kompletnie nie podoba mi się Masche :/

3

i niech mi ktoś powie, że Alba posiada mózg !

0

jak ja nie lubię plebsu co gwiżdże, niezależnie od powodu

22

dobrze, że nie było Ramosa jakby z takiej wysokości zrzucił puchar nie byłoby co zbierać :/

15

zgłaszam buga, link do głównego artykułu przekierowuje na stronę główną, na kogo wystawić fakturę ?

2

bo sezonowcy wszytkie wykupili

1

bardziej bym powiedział, że El Clasico to danie główne a potyczka w LM to taka przystawka

0

co robili stoperzy Levante przy tej akcji ?

0

jak myślicie, Navas na GD ?

1

jeśli Cristiano też by odejmowli takie bramki to jestem za :)

25

„Rodzinie bardzo się tu podoba i cieszymy się życiem w mieście, które wcześniej znaliśmy. Dzieci chodzą do szkoły, a moja żona jest zadowolona”.
ahh kto by nie chciał mieszkać w Barcelonie ? :)

1

seria Joga Bonito była mega:)

0

Puchar Króla nie jest rozgrywany w Polsce, przynajmniej tak ostatnio słyszałem;]

0

kaptur na głowe, słuchawki na uszy, odpalamy jakiś wykład na YT i "samodoskonalenie" :) no chyba, że ktoś na koparce robi albo jest kierowcą tira to w pracy chyba nie pośpi :P

0

norma przy weekendzie lub lidze mistrzów :)

0

do Ceera to mu jeszcze dłuuuuga droga pod tym względem

0

ale ludzie łatwo ulegają trendom, tę fryzurę to widzę na co drugiej głowie ostatnio

0

wg was był spalony przy bramce Benzemy ?

0

34

0

Pepe to chyba dopiero co po kontuzji wrócił

0

to wypowiedź sprzed kilku lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?