karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha ! pozbierajcie te jaja z CN bo leżą i śmierdzą :)
0
Iniesta chyba z 5 odbiorów już ma na drugim biegunie Masche co mnie bardzo martwi przed GD
0
mógł Messi teraz by pewnie weszło
0
haha dobry komentator KRÓTKO chciał wytłumaczyć "go hard or go home" i wyjaśnia przez 3 zdania, to znaczy po prostu "zapier..lać albo do domu" :)
0
serio co jest z MAsche ? :O jakim cudem on nie zrobił w tej akcji wślizgu ?
2
do trzech razy sztuka Messi jeszcze raz i wejdzie
0
ehh zostawicie juz tego Messiego, niech ktoś w końcu odda strzał na bramkę :/
0
nie widziałem, żeby odzyskał chociaż jedną piłkę, do tego ciągle jest spóźniony z kryciem
1
na razie kompletnie nie podoba mi się Masche :/
3
i niech mi ktoś powie, że Alba posiada mózg !
0
jak ja nie lubię plebsu co gwiżdże, niezależnie od powodu
22
dobrze, że nie było Ramosa jakby z takiej wysokości zrzucił puchar nie byłoby co zbierać :/
15
zgłaszam buga, link do głównego artykułu przekierowuje na stronę główną, na kogo wystawić fakturę ?
2
bo sezonowcy wszytkie wykupili
1
bardziej bym powiedział, że El Clasico to danie główne a potyczka w LM to taka przystawka
0
co robili stoperzy Levante przy tej akcji ?
0
jak myślicie, Navas na GD ?
1
jeśli Cristiano też by odejmowli takie bramki to jestem za :)
25
„Rodzinie bardzo się tu podoba i cieszymy się życiem w mieście, które wcześniej znaliśmy. Dzieci chodzą do szkoły, a moja żona jest zadowolona”.
ahh kto by nie chciał mieszkać w Barcelonie ? :)
1
seria Joga Bonito była mega:)
0
Puchar Króla nie jest rozgrywany w Polsce, przynajmniej tak ostatnio słyszałem;]
0
kaptur na głowe, słuchawki na uszy, odpalamy jakiś wykład na YT i "samodoskonalenie" :) no chyba, że ktoś na koparce robi albo jest kierowcą tira to w pracy chyba nie pośpi :P
0
norma przy weekendzie lub lidze mistrzów :)
0
do Ceera to mu jeszcze dłuuuuga droga pod tym względem
0
ale ludzie łatwo ulegają trendom, tę fryzurę to widzę na co drugiej głowie ostatnio
0
wg was był spalony przy bramce Benzemy ?
1
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11041823_10152782782282684_2052545432518134126_n.jpg?oh=cd99b19e6b933ea79ddc8aec09caf5e2&oe=557E0FDE
0
34
0
Pepe to chyba dopiero co po kontuzji wrócił
0
to wypowiedź sprzed kilku lat