3

a hejterzy powiedzą, że reszta nie gra w Bundeslidze pfff

4

klasyczny ból wiadomo czego :) to dalej pochlap jeszcze swoją frustracją :)

1

Cristiano nie pobije bo on w tamtym sezonie strzelił dosłownie WSZYSTKIM nawet samemu Realowi ;)

1

jest już skrót z Hudsonem ?

10

po prostu Celta > Real :D

1

Ciągle więcej niż Ceerek w tym miesiącu:)

0

Mogą się nie liczyć wtedy Cristiano bedzie miał mniej więcej tyle bramek co Neymar:)

0

a spodenki ? ;/

2

ojoj co on chciał gołębie pozabijać ? :/

3

przez 20 parę lat kariery piłkarza można stowrzyć nawet filmik, że Ronaldo to świetny obrońca :) nie oszukujmy się, Portugalczyk za parę lat nie zostanie rozgrywającym, natomiast Messi i owszem

0

troche surowe podejście, ale zasady to zasady trzeba się ich trzymać

0

było trzeba nie pisać "z polskim komentarzem" bo nikt nie wejdzie

0

Nie chce wyjść na hejtera, ale Suarez dał beznadziejną stratę, po której Villreal zdobył bramkę

1

w sumie było to dość zabawne :P dobrze, ze w rękę nie dostał bo łokieć miał wystawiony

1

masz przecież na fioletowej więc po co Ci tutaj ? :)

0

Real nigdy nie zagra finału na CN, tak jak Barcelona na SB :) zawsze wtedy są remonty murawy :P

2

kiedyś 5-2 było z Getafe, jak się skończyło pewnie wolimy nie pamiętać

0

dlatego tyle karnych ma niestrzelonych :P

5

jak zobaczyłem ten jego śmieszny dobieg do piłki to wiedziałem, że nie strzeli

13

bramka Messi style :)

0

Oglądalem tylko drugą połowę i Messi coś slabo, strat sporo

1

Ehh Suarez ogarnij sie człowieku, fair play mówi Ci to cos?

0

Dobrze Rudyy!!

0

Ter Stegen niepewny na przedpolu:/ musi nad tym popracować

0

Przecież Neymar nie umie strzelać karnych, wiadomo nie od dzis

0

Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na oglądanie meczu na telefonie?

2

żeby Messi grał z "Łeską" i Elche to by już dawno nikt by się nie bił o to trofeum :)

0

to, że przekaz jest podobny :) nie umiesz łączyć wątków ?

2

Pardonsik :P

0

no Orłowski szczególnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?