karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
a hejterzy powiedzą, że reszta nie gra w Bundeslidze pfff
4
klasyczny ból wiadomo czego :) to dalej pochlap jeszcze swoją frustracją :)
1
Cristiano nie pobije bo on w tamtym sezonie strzelił dosłownie WSZYSTKIM nawet samemu Realowi ;)
1
jest już skrót z Hudsonem ?
10
po prostu Celta > Real :D
1
Ciągle więcej niż Ceerek w tym miesiącu:)
0
Mogą się nie liczyć wtedy Cristiano bedzie miał mniej więcej tyle bramek co Neymar:)
0
a spodenki ? ;/
2
ojoj co on chciał gołębie pozabijać ? :/
3
przez 20 parę lat kariery piłkarza można stowrzyć nawet filmik, że Ronaldo to świetny obrońca :) nie oszukujmy się, Portugalczyk za parę lat nie zostanie rozgrywającym, natomiast Messi i owszem
0
troche surowe podejście, ale zasady to zasady trzeba się ich trzymać
0
było trzeba nie pisać "z polskim komentarzem" bo nikt nie wejdzie
0
Nie chce wyjść na hejtera, ale Suarez dał beznadziejną stratę, po której Villreal zdobył bramkę
1
w sumie było to dość zabawne :P dobrze, ze w rękę nie dostał bo łokieć miał wystawiony
1
masz przecież na fioletowej więc po co Ci tutaj ? :)
0
Real nigdy nie zagra finału na CN, tak jak Barcelona na SB :) zawsze wtedy są remonty murawy :P
2
kiedyś 5-2 było z Getafe, jak się skończyło pewnie wolimy nie pamiętać
0
dlatego tyle karnych ma niestrzelonych :P
5
jak zobaczyłem ten jego śmieszny dobieg do piłki to wiedziałem, że nie strzeli
13
bramka Messi style :)
0
Oglądalem tylko drugą połowę i Messi coś slabo, strat sporo
1
Ehh Suarez ogarnij sie człowieku, fair play mówi Ci to cos?
0
Dobrze Rudyy!!
0
Ter Stegen niepewny na przedpolu:/ musi nad tym popracować
0
Przecież Neymar nie umie strzelać karnych, wiadomo nie od dzis
0
Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na oglądanie meczu na telefonie?
2
żeby Messi grał z "Łeską" i Elche to by już dawno nikt by się nie bił o to trofeum :)
0
to, że przekaz jest podobny :) nie umiesz łączyć wątków ?
2
Pardonsik :P
0
no Orłowski szczególnie...