0

na mecz i z powrotem :P

0

OT: ktoś wie kiedy będą ustalone dokładne daty meczów po GD ? głównie chodzi mi o Almerie, Valencie, Getafe bo wybieram się do Barcelony i już chciałbym trochę to rozplanować

3

https://www.facebook.com/ZlatanIbrahimovic/posts/946080342078034 a większość ludzi myślała, ze się podziarał :) tak czy inaczej zajebisty gest

1

buhahaha sami znawcy :D nie tak dawno oddaliby go za czapkę gruszek, a teraz bronią jak własne dziecko, bo jest w formie, no i oczywiście masa argumentów typu "myślisz inaczej? jesteś debilem" :D szkoda, że to nie poniedziałek, dobra dawka humoru wtedy najbardziej się przydaje, ale tak czy inaczej dziękuje :)
PS. Bo przecież z Toure na DM graliśmy beznadziejnie ;)

0

miliard...

0

Komentarz usunięty

0

albo żeby sędzie nie gwizdnął nibyręki Toure byłby kolejny finał :(

1

1

Pedro jest zmiennikiem (siedzi na ławce) napisałeś "Reus za Pedro" wnioski nasuwają się same

1

za Inieste Rakitic lub Rafa

0

rewanż to formalność

0

no tak niewiele brakowało

0

szkoda, że Real nie jest w formie a trafia na Schalke, które ma 8 kontuzjowanych zawodników :(

20

"Rosja odpowiedziała sankcjami " :D:D odnośnie rozstania Iriny i Ceera :D nSport mistrze

11

"Przegrana ze słabym Middlesbrough na własnym stadionie (0:2) kosztowała ją eliminację z walki o Puchar Anglii i powiększenie do siedmiu punktów straty do Chelsea w Premier League." jedna przegrana a szkody narobiła i w Pucharze, i w Lidze :P

0

nie obchodzi mnie co tam jest udawane :) jedno z najlepszych miejsc do życia :) i do tego jeśli jesteś "wielkim panem" nie dostaniesz mandatu 100 zł tylko 10 000zł co wg mnie ma sens, równość =/= sprawiedliwość http://theviewfromthisseatdotcom.files.wordpress.com/2013/09/equality-and-justice.jpg

0

zapraszam do Norwegii :)

25

ewentualnie niech zawiśnie na haku jak Janosik

2

może nie każdy widział :) Messi i Cristiano w jednym teamie :)

0

wrzucałeś link z aplikacji ? tutaj poprawny

53

na razie to ich tridente jest porównywane do samego Messiego :)

0

chciał go tylko po nosku podrapać :)


0

czekam na piosenkę od kolegi z SUKA :)

3

to, że ma się stawić 4 razy w Atenach nie oznacza, że nie będzie pracował przez resztę miesiąca

0

że możemy kupić i wypożyczyć

3

https://fans.fcbarcelona.com/detail/article/season/2013-2014/premium/top-5-best-bicycle-kick-goals POLECAM ! :) logujcie się przez fejsa, pierwsze miejsce tak bardzo oczywiste, nigdy nei zapomnę tego gola:)

0

czemu? przynajmniej jest się z czego pośmiać :)

0

haha ja nawet nie muszę się odzywać, sam siebie kompromitujesz z kolejnym wpisem :)

0

haha klony :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?