karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na mecz i z powrotem :P
0
OT: ktoś wie kiedy będą ustalone dokładne daty meczów po GD ? głównie chodzi mi o Almerie, Valencie, Getafe bo wybieram się do Barcelony i już chciałbym trochę to rozplanować
3
https://www.facebook.com/ZlatanIbrahimovic/posts/946080342078034 a większość ludzi myślała, ze się podziarał :) tak czy inaczej zajebisty gest
1
buhahaha sami znawcy :D nie tak dawno oddaliby go za czapkę gruszek, a teraz bronią jak własne dziecko, bo jest w formie, no i oczywiście masa argumentów typu "myślisz inaczej? jesteś debilem" :D szkoda, że to nie poniedziałek, dobra dawka humoru wtedy najbardziej się przydaje, ale tak czy inaczej dziękuje :)
PS. Bo przecież z Toure na DM graliśmy beznadziejnie ;)
0
miliard...
0
Komentarz usunięty
0
albo żeby sędzie nie gwizdnął nibyręki Toure byłby kolejny finał :(
1
https://www.facebook.com/video.php?v=10153260532134305 sympatyczne :)
1
Pedro jest zmiennikiem (siedzi na ławce) napisałeś "Reus za Pedro" wnioski nasuwają się same
1
za Inieste Rakitic lub Rafa
0
rewanż to formalność
0
no tak niewiele brakowało
0
szkoda, że Real nie jest w formie a trafia na Schalke, które ma 8 kontuzjowanych zawodników :(
20
"Rosja odpowiedziała sankcjami " :D:D odnośnie rozstania Iriny i Ceera :D nSport mistrze
11
"Przegrana ze słabym Middlesbrough na własnym stadionie (0:2) kosztowała ją eliminację z walki o Puchar Anglii i powiększenie do siedmiu punktów straty do Chelsea w Premier League." jedna przegrana a szkody narobiła i w Pucharze, i w Lidze :P
0
nie obchodzi mnie co tam jest udawane :) jedno z najlepszych miejsc do życia :) i do tego jeśli jesteś "wielkim panem" nie dostaniesz mandatu 100 zł tylko 10 000zł co wg mnie ma sens, równość =/= sprawiedliwość http://theviewfromthisseatdotcom.files.wordpress.com/2013/09/equality-and-justice.jpg
0
zapraszam do Norwegii :)
25
ewentualnie niech zawiśnie na haku jak Janosik
2
0
wrzucałeś link z aplikacji ? tutaj poprawny
53
na razie to ich tridente jest porównywane do samego Messiego :)
0
chciał go tylko po nosku podrapać :)
0
czekam na piosenkę od kolegi z SUKA :)
3
to, że ma się stawić 4 razy w Atenach nie oznacza, że nie będzie pracował przez resztę miesiąca
0
że możemy kupić i wypożyczyć
0
https://fans.fcbarcelona.com/detail/article/season/2013-2014/premium/top-5-best-bicycle-kick-goals sprawdz tu :)
3
https://fans.fcbarcelona.com/detail/article/season/2013-2014/premium/top-5-best-bicycle-kick-goals POLECAM ! :) logujcie się przez fejsa, pierwsze miejsce tak bardzo oczywiste, nigdy nei zapomnę tego gola:)
0
czemu? przynajmniej jest się z czego pośmiać :)
0
haha ja nawet nie muszę się odzywać, sam siebie kompromitujesz z kolejnym wpisem :)
0
haha klony :P