karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak można się poduczyć szkoły ? :O
0
"FIFA zaostrza przepisy dotyczące transferów zawodników niepełnoletnich." ? :O przecież one i tak są niedorzeczne :/
0
w końcu jest ktoś, prócz Messiego, o kim można robić efektowne kompilacje :)
0
@Stinger @matison dzięki
0
może ktoś na szybko przypomnieć wyniki z poprzednich meczów ? bo nie pamiętam :/ Sevilla chyba przegrała nie ?
0
5 najładniejszych bramek dzisiejszego jubilata, polecam zarejestrować się przez fejsa :) https://fans.fcbarcelona.com/detail/article/premium/top5-romarios-goals
3
hmm w sumie czy rzeczywiście karny z udziałem ręki Alby jest taki oczywisty ? nawet Ray Hudson mówił, że nic więcej Jordi nie mógł zrobić, że odległość była za mała, próbował sie odwrócić do piłki plecami
8
rzucił autem :DD: hahah a co on Hulk :P
0
Alba trochę pochylony do tego ma jakies 165 wzrostu a Neymar podkurczone nogi, w dodatku może trochę perspektywa robić swoje, aleee badź co bądź wyskok zacny :)
0
w sumie ten sędzia nawet nie patrzył sie w stronę Ardy, ja akurat przy tej sytuacji coś tam robiłem, że nie wiedziałem o co chodzi, ale akurat powtórka była i patrze a Turan rzuca butem w... wydawało mi się, że w strone jakiegoś gościa ze sztabu :P
0
w sumie jakby się zamienieli to i tak taki wynik dawałby awans :)
0
szkoda tej sytuacji ze spalonym :/ Ney miałby pierwszego hattricka na wyjezdzie a Stegen fenomenalną asystę
0
Gdyby Gabi nie został wykluczony, Atlético zostałoby w grze?
"Tak. Dla mnie mecz skończył się w pierwszej połowie".
no ja dla mnie to ze sobą sie gryzie, chyba powinno być "po pierwszej połowie" bo w pierwszej grali jeszcze w 11stu
0
tak bo Simeone jest sumieniem każdego zawodnika i siedzi w jego głowie
0
wg mnie to bardziej było spowodowane agresywnym pressingiem Atletico, Barca nigdy nie umiała oddawać piłki i grać autobusem, takei próby zawsze kończyły się stratą bramki. Teraz ekipie z Madrytu nie pozostało nic jak atakować, gdyby na CN skończyłoby się 1-1, w tym meczu nie mielibyśmy szans na kontrataki
0
bliżej 80 metrów niż 90 ;> ale i tak brawo za ten sprint i asyste :)
0
nie wydaje wam się, że to też czerwo powinno być ?
1
FRUSTRACJA rodzinne w MADRYCIE :)
0
też tak myślałem, ale po chwili może lepiej po co Ney ma prowokować Madrytczyków do brutalnych fauli
0
yy y czerwo ktoś dostał ? bo nie ogarnąłem
0
ale widowisko, szkoda, że sędziowie dają du..
0
Barca strzela z SFG Atletico ? :O szok i niedowierzanie
0
trochę żenująca ta komedia :/
1
nie dość, że przed polem karnym to jeszcze sam wbiegł na Masche, który nie wykonał żadnego ruchu
0
przytomnie... do przeciwnika :P
0
położył się zanim Iniesta nogę wstawił...
0
Alba to jeden z największych symulantów w Barcelonie do tego ma chamskie zagrywki jak chociażby rzucenie piłki w Robena, nie podoba mi się jego charakter
0
keidy nie ma spalonego ? z piątki czy z ręki ? bo nie pamiętam, a jak bramkarz ręką rzuci to jak wtedy?
0
nooo kuuuurza stopa
0
no może bez żółtka się obyło ?!?!