0

jak można się poduczyć szkoły ? :O

0

"FIFA zaostrza przepisy dotyczące transferów zawodników niepełnoletnich." ? :O przecież one i tak są niedorzeczne :/

0

w końcu jest ktoś, prócz Messiego, o kim można robić efektowne kompilacje :)

0

@Stinger @matison dzięki

0

może ktoś na szybko przypomnieć wyniki z poprzednich meczów ? bo nie pamiętam :/ Sevilla chyba przegrała nie ?

0

5 najładniejszych bramek dzisiejszego jubilata, polecam zarejestrować się przez fejsa :) https://fans.fcbarcelona.com/detail/article/premium/top5-romarios-goals

3

hmm w sumie czy rzeczywiście karny z udziałem ręki Alby jest taki oczywisty ? nawet Ray Hudson mówił, że nic więcej Jordi nie mógł zrobić, że odległość była za mała, próbował sie odwrócić do piłki plecami

8

rzucił autem :DD: hahah a co on Hulk :P

0

Alba trochę pochylony do tego ma jakies 165 wzrostu a Neymar podkurczone nogi, w dodatku może trochę perspektywa robić swoje, aleee badź co bądź wyskok zacny :)

0

w sumie ten sędzia nawet nie patrzył sie w stronę Ardy, ja akurat przy tej sytuacji coś tam robiłem, że nie wiedziałem o co chodzi, ale akurat powtórka była i patrze a Turan rzuca butem w... wydawało mi się, że w strone jakiegoś gościa ze sztabu :P

0

w sumie jakby się zamienieli to i tak taki wynik dawałby awans :)

0

szkoda tej sytuacji ze spalonym :/ Ney miałby pierwszego hattricka na wyjezdzie a Stegen fenomenalną asystę

0

Gdyby Gabi nie został wykluczony, Atlético zostałoby w grze?
"Tak. Dla mnie mecz skończył się w pierwszej połowie".
no ja dla mnie to ze sobą sie gryzie, chyba powinno być "po pierwszej połowie" bo w pierwszej grali jeszcze w 11stu

0

tak bo Simeone jest sumieniem każdego zawodnika i siedzi w jego głowie

0

wg mnie to bardziej było spowodowane agresywnym pressingiem Atletico, Barca nigdy nie umiała oddawać piłki i grać autobusem, takei próby zawsze kończyły się stratą bramki. Teraz ekipie z Madrytu nie pozostało nic jak atakować, gdyby na CN skończyłoby się 1-1, w tym meczu nie mielibyśmy szans na kontrataki

0

bliżej 80 metrów niż 90 ;> ale i tak brawo za ten sprint i asyste :)

0

nie wydaje wam się, że to też czerwo powinno być ?

1

FRUSTRACJA rodzinne w MADRYCIE :)

0

też tak myślałem, ale po chwili może lepiej po co Ney ma prowokować Madrytczyków do brutalnych fauli

0

yy y czerwo ktoś dostał ? bo nie ogarnąłem

0

ale widowisko, szkoda, że sędziowie dają du..

0

Barca strzela z SFG Atletico ? :O szok i niedowierzanie

0

trochę żenująca ta komedia :/

1

nie dość, że przed polem karnym to jeszcze sam wbiegł na Masche, który nie wykonał żadnego ruchu

0

przytomnie... do przeciwnika :P

0

położył się zanim Iniesta nogę wstawił...

0

Alba to jeden z największych symulantów w Barcelonie do tego ma chamskie zagrywki jak chociażby rzucenie piłki w Robena, nie podoba mi się jego charakter

0

keidy nie ma spalonego ? z piątki czy z ręki ? bo nie pamiętam, a jak bramkarz ręką rzuci to jak wtedy?

0

nooo kuuuurza stopa

0

no może bez żółtka się obyło ?!?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?