karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to był okres gdy w Barcelonie paru świetnych graczy się nie sprawdziło, właśnie Riquelme między innymi, a był jeszcze Mendieta czy Davids
0
niezły piłkarz ale i dobry świr, aż dziwne, że to on potem "prowadził" joga bonito
5
hehe identyczne komentarze słyszałem w zeszłym roku :) skończyło się na 3 miejscu i wtedy "brawo Eusebio" "wiedziałem, że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu" itd itp
0
no na razie właśnie z ogórkami nic nam nie daje, ja tam ciągle będę żałował tej "wymiany" Alexis Suarez
0
wszystko zależy od tego jak "oczytają" jego atak, szkoda, że protokole nie było nic o tym, że jeszcze po twarzy ktoś tam dostał od wielkiego Ceera, to by były kolejne mecze
0
Był tylko aktualnie sypie asystami w Anglii
0
i po co nam ten Suarez ? 80 baniek wywalone w błoto ?
0
przekozaki :) pięknie
0
ręka faul ? na kim ? i czy pewnie strzelony ? :)
0
zasłużony karny ? bo nie widziałem
1
a nie Xavi zagrywał ?
0
zawsze :) to jest już norma
0
jeszcze tego brodatego po twarzy smyrnął jak tu panienka z liścia :)
2
no co za idioci ? na penis ta ręka ?
0
panienka się zagotowała piękny widok :)
0
też myślę, że tak by było i to tyczy się wszystkich kibiców co teraz szydzą z tego młodziana, to jest nie wątpliwie wielki talent szkoda, że go nie ma u nas
0
uuu Real dawno coś karnego nie miał, czyżby Ceer7 nie w formie ?
0
"noo nie, noo po prostu kur@# no nie, Boże czy Ty to widzisz ?! "
0
ja tylko odpowiedziałem, na argument Bravo musi bronić, bo może zdobyć Zamorę, a wcale nie twierdzę, że Stegen powinien zając miejsce Chilijczyka
1
no tak dobro jednego zawodnika ponad dobro całej drużyny..
0
Barca nie umie sie murować
7
nei wiem jak dla was, ale wg mnie Pikej Król ! :) ZM ode mnie
0
Messi dziś ze stojącej piłki słabo
0
no Busi do idiota, no przepraszam za wyrażenie, ale trzeba mieć styropian we łbie , prawie znowu strata była na kontre
0
ajajja Messi tak blisko :/
0
a jest jakiś młodszy defensywny zawodnik na ławce ?
0
najgorzej, że BArca nigdy nie umiała tego robić
0
Messi dalej bez gola z karnego :D:D:D
0
no trzeba jeszcze strzelić
0
Suarez ma najsłabszą technikę w tej drużynie i to nie są żarty