0

to był okres gdy w Barcelonie paru świetnych graczy się nie sprawdziło, właśnie Riquelme między innymi, a był jeszcze Mendieta czy Davids

0

niezły piłkarz ale i dobry świr, aż dziwne, że to on potem "prowadził" joga bonito

5

hehe identyczne komentarze słyszałem w zeszłym roku :) skończyło się na 3 miejscu i wtedy "brawo Eusebio" "wiedziałem, że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu" itd itp

0

no na razie właśnie z ogórkami nic nam nie daje, ja tam ciągle będę żałował tej "wymiany" Alexis Suarez

0

wszystko zależy od tego jak "oczytają" jego atak, szkoda, że protokole nie było nic o tym, że jeszcze po twarzy ktoś tam dostał od wielkiego Ceera, to by były kolejne mecze

0

Był tylko aktualnie sypie asystami w Anglii

0

i po co nam ten Suarez ? 80 baniek wywalone w błoto ?

0

przekozaki :) pięknie

0

ręka faul ? na kim ? i czy pewnie strzelony ? :)

0

zasłużony karny ? bo nie widziałem

1

a nie Xavi zagrywał ?

0

zawsze :) to jest już norma

0

jeszcze tego brodatego po twarzy smyrnął jak tu panienka z liścia :)

2

no co za idioci ? na penis ta ręka ?

0

panienka się zagotowała piękny widok :)

0

też myślę, że tak by było i to tyczy się wszystkich kibiców co teraz szydzą z tego młodziana, to jest nie wątpliwie wielki talent szkoda, że go nie ma u nas

0

uuu Real dawno coś karnego nie miał, czyżby Ceer7 nie w formie ?

0

"noo nie, noo po prostu kur@# no nie, Boże czy Ty to widzisz ?! "

0

ja tylko odpowiedziałem, na argument Bravo musi bronić, bo może zdobyć Zamorę, a wcale nie twierdzę, że Stegen powinien zając miejsce Chilijczyka

1

no tak dobro jednego zawodnika ponad dobro całej drużyny..

0

Barca nie umie sie murować

7

nei wiem jak dla was, ale wg mnie Pikej Król ! :) ZM ode mnie

0

Messi dziś ze stojącej piłki słabo

0

no Busi do idiota, no przepraszam za wyrażenie, ale trzeba mieć styropian we łbie , prawie znowu strata była na kontre

0

ajajja Messi tak blisko :/

0

a jest jakiś młodszy defensywny zawodnik na ławce ?

0

najgorzej, że BArca nigdy nie umiała tego robić

0

Messi dalej bez gola z karnego :D:D:D

0

no trzeba jeszcze strzelić

0

Suarez ma najsłabszą technikę w tej drużynie i to nie są żarty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?