karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Ronaldo nic nie strzelił, Messi również chociaż Barca ustrzeliła 8 bramek, ale broni go to, że nie grał". Tak mniej a więcej
0
może coś im się powaliły powiedzonkach i zamiast się "prawdziwy kapitan idzie ze statkiem na dno" wyszło "prawdziwy kapitan ciągnie statek na dno"
6
rasista :D
13
Henry przyszedł w wieku 30 lat, Ibra 28, Villa 29, Suarez za chwilę będzie miał 28 chyba trochę za późno sięgamy po wielkich graczy, świetnie grali w poprzednich klubach przez co mają już wyrobioną markę, kosztują majątek, przychodzą do nas i... grają lepiej, gorzej ale nie tak jak tam skąd przychodzili, odchodzą po 2,3 sezonach
1
hehe będą mieli pamiątkę :)
0
działo :P
0
przed Ajaksem nikt nie stawia autobusów
0
ależ fajnie ogląda się tę radość
0
jeśli chciałeś być śmieszny to Cię informuję, że Ci się nie udało
1
to retransmisja :D
0
stare, było, nudne
0
jakieś zmiany ?
0
będzie wielka Barca z 200mln i banem na transfery :)
0
oj coś słabo za matematyką Panie Cejrowski
0
Montoya za słaby na Barcę... ale skoro mamy bana to też chciałbym aby został
8
kurde jaki tytuł wymyślą jutro katalońskie gazety ? ciężko złożyć Pedro i Crack... Cradro ? Pedrack ?
1
od keidy gra z 3ligowcem :)
3
ładna akcja :) ale Neuer takie podanie zgasiłby w zarodku
0
no no mMartin od samego Alvesa sie uczy patrzę :)
0
dyskomfort można odczuwać ale czy w nim być ? myślę, że Miodek miałby zastrzeżenia
2
ale losowanie było wczoraj, więc logiczne, że będzie sporo komentarzy na temat najbliższego przeciwnika w LM
0
niestety odeszły w zapomnienie i szybko nie wrócą :(
0
"- Były zawodnik Azulgrany Touré Yaya jest jednym z filarów tej drużyny, ale nie zagra w meczu wyjazdowym z powodu sankcji."
to zdanie nie ma ani ładu ani składu :P
0
skoro odchodzi to po co miałby grać ?
4
Yaya tez nie dał rady, to akurat nie kwestia umiejętności
0
grupa kibicowska o dość radykalnych poglądach, w tym momencie o ile się nie mylę, mają zakaz wstepu na CN
1
chciał powiedzieć "gdybym się wypowiedział na temat nurkowania, poszedłbym do więzienia" tak było ! ;)
0
śmieszne stwierdzenie "stadiony świata" wobec bramki jednego z najlepszych piłkarzy świata :)
1
no tak odzwierciedlił to wynik ;)
6
mam nadzieję, że LE będzie częściej stawiał na Bartrę, przecież ten chłopak ma bordowo-granatowe serce i niemałe umiejętności i myślę, że za parę lat będziemy widzieć w nim drugiego Puyola :)