0

"Ronaldo nic nie strzelił, Messi również chociaż Barca ustrzeliła 8 bramek, ale broni go to, że nie grał". Tak mniej a więcej

0

może coś im się powaliły powiedzonkach i zamiast się "prawdziwy kapitan idzie ze statkiem na dno" wyszło "prawdziwy kapitan ciągnie statek na dno"

6

rasista :D

13

Henry przyszedł w wieku 30 lat, Ibra 28, Villa 29, Suarez za chwilę będzie miał 28 chyba trochę za późno sięgamy po wielkich graczy, świetnie grali w poprzednich klubach przez co mają już wyrobioną markę, kosztują majątek, przychodzą do nas i... grają lepiej, gorzej ale nie tak jak tam skąd przychodzili, odchodzą po 2,3 sezonach

1

hehe będą mieli pamiątkę :)

0

działo :P

0

przed Ajaksem nikt nie stawia autobusów

0

ależ fajnie ogląda się tę radość

0

jeśli chciałeś być śmieszny to Cię informuję, że Ci się nie udało

1

to retransmisja :D

0

stare, było, nudne

0

jakieś zmiany ?

0

będzie wielka Barca z 200mln i banem na transfery :)

0

oj coś słabo za matematyką Panie Cejrowski

0

Montoya za słaby na Barcę... ale skoro mamy bana to też chciałbym aby został

8

kurde jaki tytuł wymyślą jutro katalońskie gazety ? ciężko złożyć Pedro i Crack... Cradro ? Pedrack ?

1

od keidy gra z 3ligowcem :)

3

ładna akcja :) ale Neuer takie podanie zgasiłby w zarodku

0

no no mMartin od samego Alvesa sie uczy patrzę :)

0

dyskomfort można odczuwać ale czy w nim być ? myślę, że Miodek miałby zastrzeżenia

2

ale losowanie było wczoraj, więc logiczne, że będzie sporo komentarzy na temat najbliższego przeciwnika w LM

0

niestety odeszły w zapomnienie i szybko nie wrócą :(

0

"- Były zawodnik Azulgrany Touré Yaya jest jednym z filarów tej drużyny, ale nie zagra w meczu wyjazdowym z powodu sankcji."
to zdanie nie ma ani ładu ani składu :P

0

skoro odchodzi to po co miałby grać ?

4

Yaya tez nie dał rady, to akurat nie kwestia umiejętności

0

grupa kibicowska o dość radykalnych poglądach, w tym momencie o ile się nie mylę, mają zakaz wstepu na CN

1

chciał powiedzieć "gdybym się wypowiedział na temat nurkowania, poszedłbym do więzienia" tak było ! ;)

0

śmieszne stwierdzenie "stadiony świata" wobec bramki jednego z najlepszych piłkarzy świata :)

1

no tak odzwierciedlił to wynik ;)

6

mam nadzieję, że LE będzie częściej stawiał na Bartrę, przecież ten chłopak ma bordowo-granatowe serce i niemałe umiejętności i myślę, że za parę lat będziemy widzieć w nim drugiego Puyola :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?