karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja pamiętam tylko gest w stronę Mou, coś w stylu psy szczekają karawana jedzie dalej
3
z całym szacunkiem do Iriny ale serio myślicie, że modelki są świetnymi partnerkami do życia i po rozstaniu wali się cały świat? znam dziewczyny bawiące się w modelig, fotomodeling, miss itp wygląd? wiadomo rewelacja, ale w 90% przypadków nie chciałbym być z taką kobietą
0
co oni takiego mieli prócz poprzeczki ? bo tak serio to nie pamiętam zbyt wielu 100% okazji
1
3 punkty (tak tak 3, a nie 4) na 10 kolejek do końca, no rzeczywiście mistrzostwo jest już nasze, campeones !
0
a Eto'o Messi Ronaldinho ?
0
no przy bramce dla Realu się nie popisali, Barca w obronie (nie chodzi mi tu tylko o formację defensywną) jest dość niepewna, rywale mają zazwyczaj hektary wolej przestrzeni, typowe krycie na radar, dobrze, że Madrytczycy nie potrafili wczoraj tego wykorzystac
0
yhym to dlatego w ciągu 5 min nie mogą wykorzystać kilku kontry w przewadze ? ciekawe
0
kuuuu.... czemu oni nie chcą 3-1 wygrać !?!
1
Ney mógł zabić ten meczu :/ ehh a teraz bedzie nerwówka
0
Lucho zdejmij go !! proszę
0
gdzie jest Messi ? :/
0
ktoś mu X zablokował na padzie ?
0
no teraz każdy kontakt będzie gwizdał ?
0
no co za typ :/
0
ciekawe czy skończą mecz po 11stu
0
Neymar jest beznadziejny
0
jak ja nienawidze takich sytuacji :/
0
Wampir !! brawo
2
słowo na dziś - POKORA ! może dzieci się kiedyś nauczą
2
przegrywamy ewidentnie środek pola
0
to chyba jednak był ten spalony
0
na tę chwilę to ja biorę remis w ciemno, przy takiej grze
0
ale nas sędziowie ratują :/
0
uff ale fart ;/ juz widziałem 1-2
1
haha nurek w żywiole :P
0
macie wszyscy, którzy na manite liczyli :)
0
nie czuję, żebyśmy mieli to wygrać :/
0
brawo Ryżyyy !!
0
nie wiem czy jest sie z czego cieszyć :P Atleti słabe jest teraz
0
bez Verratttiego i Ibry pierwszy mecz