0

ja pamiętam tylko gest w stronę Mou, coś w stylu psy szczekają karawana jedzie dalej

3

z całym szacunkiem do Iriny ale serio myślicie, że modelki są świetnymi partnerkami do życia i po rozstaniu wali się cały świat? znam dziewczyny bawiące się w modelig, fotomodeling, miss itp wygląd? wiadomo rewelacja, ale w 90% przypadków nie chciałbym być z taką kobietą

0

co oni takiego mieli prócz poprzeczki ? bo tak serio to nie pamiętam zbyt wielu 100% okazji

1

3 punkty (tak tak 3, a nie 4) na 10 kolejek do końca, no rzeczywiście mistrzostwo jest już nasze, campeones !

0

a Eto'o Messi Ronaldinho ?

0

no przy bramce dla Realu się nie popisali, Barca w obronie (nie chodzi mi tu tylko o formację defensywną) jest dość niepewna, rywale mają zazwyczaj hektary wolej przestrzeni, typowe krycie na radar, dobrze, że Madrytczycy nie potrafili wczoraj tego wykorzystac

0

yhym to dlatego w ciągu 5 min nie mogą wykorzystać kilku kontry w przewadze ? ciekawe

0

kuuuu.... czemu oni nie chcą 3-1 wygrać !?!

1

Ney mógł zabić ten meczu :/ ehh a teraz bedzie nerwówka

0

Lucho zdejmij go !! proszę

0

gdzie jest Messi ? :/

0

ktoś mu X zablokował na padzie ?

0

no teraz każdy kontakt będzie gwizdał ?

0

no co za typ :/

0

ciekawe czy skończą mecz po 11stu

0

Neymar jest beznadziejny

0

jak ja nienawidze takich sytuacji :/

0

Wampir !! brawo

2

słowo na dziś - POKORA ! może dzieci się kiedyś nauczą

2

przegrywamy ewidentnie środek pola

0

to chyba jednak był ten spalony

0

na tę chwilę to ja biorę remis w ciemno, przy takiej grze

0

ale nas sędziowie ratują :/

0

uff ale fart ;/ juz widziałem 1-2

1

haha nurek w żywiole :P

0

macie wszyscy, którzy na manite liczyli :)

0

nie czuję, żebyśmy mieli to wygrać :/

0

brawo Ryżyyy !!

0

nie wiem czy jest sie z czego cieszyć :P Atleti słabe jest teraz

0

bez Verratttiego i Ibry pierwszy mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?