karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"wolę by to było 2:0 niż 3:1 czy 4:2. " każdy z nas tak "woli" przecież to lepszy wynik od pozostałych
0
no no, zaraz Szakira mu da za robienie fotek dziewczynkom ;>
0
obiektywizm to abstrakcja :)
0
tez sobie pomalowalem ściany w barwach blaugrana, ale zrobiłem tak, że przeciwległe są w jednym kolorze, czyli dwie bordowe i dwie granatowe, chce jeszcze zlecić komuś namalowanie jakiejś grafiki, np podobiznę Kluiverta, Ronniego i Messiego :)
4
człowiek orkiestra :)
3
tylko, że na meczu możesz strzelić trzy bramki trzema różnymi piłkami :)
2
a pomyśleć, ze jeszcze z 4 sety zostały zmarnowane
0
co się bawią :) już sami nie wiedzą kto ma strzelać
2
pierwsz hattrick Suareza :)
0
ogarnij się człowieku, tutaj kazdy ma większe parcie na tytuły Messiego niż on sam
0
Ney będize strzelał :) Messi jest przekozak :)
0
hehe 20 pierwszy komentarzy "kto strzelił" :D
0
haha kto strzelił ?
1
aaaj Messi przecież już taką stzeliłeś
1
czy to nie był jakiś rekordowy gol Pique w sezonie ?
0
oj coś się Neymar popsuł :/
0
Alves druga asysta :)
0
Suarez dawaj po hattricka :)
4
kto jest wyznacznikiem w kwestii liczenia asyst Messiego ? niektóre źródła chyba mówią, że ma już 20 w lidze
0
jaki sprint do tej główki :)
0
dalej out
0
nei nikomu nie zamknął :) dalej jest pierwszy do zmiany
0
ufff może teraz łatwiej pójdzie
0
Real straci punkty z Sevilla :)
1
Komentarz usunięty
2
co to jest "flustracja" ? :O
5
hehe kocham te teksty "dzieci idą do szkoły" :) a co wielce dorosły bezrobotny ?
0
skąd się wzięło to 102 Messi+Alexis+Cesc ? serio tyle mieli ?
3
wersja polska "Fani skandowali moje imię ? To ciągle ta sama grupa 100-150 ludzi, którzy to robią, płacę im za to ":)
0
4 :D