1

"wolę by to było 2:0 niż 3:1 czy 4:2. " każdy z nas tak "woli" przecież to lepszy wynik od pozostałych

0

no no, zaraz Szakira mu da za robienie fotek dziewczynkom ;>

0

obiektywizm to abstrakcja :)

0

tez sobie pomalowalem ściany w barwach blaugrana, ale zrobiłem tak, że przeciwległe są w jednym kolorze, czyli dwie bordowe i dwie granatowe, chce jeszcze zlecić komuś namalowanie jakiejś grafiki, np podobiznę Kluiverta, Ronniego i Messiego :)

4

człowiek orkiestra :)

3

tylko, że na meczu możesz strzelić trzy bramki trzema różnymi piłkami :)

2

a pomyśleć, ze jeszcze z 4 sety zostały zmarnowane

0

co się bawią :) już sami nie wiedzą kto ma strzelać

2

pierwsz hattrick Suareza :)

0

ogarnij się człowieku, tutaj kazdy ma większe parcie na tytuły Messiego niż on sam

0

Ney będize strzelał :) Messi jest przekozak :)

0

hehe 20 pierwszy komentarzy "kto strzelił" :D

0

haha kto strzelił ?

1

aaaj Messi przecież już taką stzeliłeś

1

czy to nie był jakiś rekordowy gol Pique w sezonie ?

0

oj coś się Neymar popsuł :/

0

Alves druga asysta :)

0

Suarez dawaj po hattricka :)

4

kto jest wyznacznikiem w kwestii liczenia asyst Messiego ? niektóre źródła chyba mówią, że ma już 20 w lidze

0

jaki sprint do tej główki :)

0

dalej out

0

nei nikomu nie zamknął :) dalej jest pierwszy do zmiany

0

ufff może teraz łatwiej pójdzie

0

Real straci punkty z Sevilla :)

1

Komentarz usunięty

2

co to jest "flustracja" ? :O

5

hehe kocham te teksty "dzieci idą do szkoły" :) a co wielce dorosły bezrobotny ?

0

skąd się wzięło to 102 Messi+Alexis+Cesc ? serio tyle mieli ?

3

wersja polska "Fani skandowali moje imię ? To ciągle ta sama grupa 100-150 ludzi, którzy to robią, płacę im za to ":)

0

4 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?