karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z czego 2 porażki w LM ( a na pewno jedna) nie miały żadnego znaczenia :)
0
pomyślałem sobie "hmmm do Berlina 750km dojadę na pełnym baku, w dwie strony ok 500zł, spoko, dobra to zobaczmy po ile bilety" wchodzę na jakąś stronkę, ceny zaczynają się od... 8 tys zł :O
0
spadający liść !!
0
z tego co czytam komentarze na rm.pl to real gra żałośnie :) może nawet jak dziś nie wygramy to zdobędziemy mistrzostwo :)
1
co Busi odpalił rakiete :)
0
o co tu chodzi ?
10
sam Cristiano by się nie powstydził ttakiego nura :)
0
co ten komentator pieprzy ? gość rozłożony jak helikopter i ręką blokuje piłce drogę do bramki
1
ewidentny karny !
0
nigdy nie zrozumiem dlaczego Masche gra w meczach z drużynami, które są piekielnie groźne przy stałych fragmentach gry
0
http://www.fcbarca.com/63595-suarez-trenowal-z-grupa,dyskusja-3662734.html haha chodziło mi o naszą redakcję a nie mundo :D
5
"pierwsza piłka meczowa" jakby redakcja nie miała pomysłu na tytuł do zapowiedzi spotkania to proszę bardzo można się częstować ;)
34
czemu na jeden z najważniejszych meczów w lidze dają jednego z najgorszych sędziów ? :/
0
Marcelo tez zwalił, powinien dalej stać ciężko jest wyrzucić piłkę znad głowy na mała odległość
0
mnie na przykład to urzekło :) jak klopp odchodzi to niech do nas przyjdzie
2015.05.13, godz. 22:44, Alwaro10
"Szmaciarzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierdolone zlamasy!!!!!!!! Bale ty h*ju!!!!!!!!!!! "
1
jeśli wygramy z Atletico to podejrzewam, że z Depor Lucho da szansę zmiennikom
50
zostały trzy finały w Berlinie, Madrycie i Barcelonie, Lucho powtórz wyczyn Pepa ! po potrójną koronę ! Vamos
0
szkoda, że nie graliśmy w Madrycie :(
2
dzizes zmienicie ten tytuł błagam :/
0
Not sure if troll or just stupid
1
No z taką grą to co tu się dziwić?
0
Cztery bramki.
0
Ehh fajnie by było wygrać wszystkie mecze w playoffach, ale przy grze w drugiej połowie to chyba nierealne
4
Dawaj Lucho Ryżego i Xaviego
0
A tylko komentatorzy mowili, że Messi niewidoczny to prosze:)
7
Z pozdrowieniami tym co liczyli na 0-4:) pokory dzieci pokory
1
dobra "edit" bo patrze ktoś juz to samo napisał :(
0
obywatelstwo a narodowość to dwie różne sprawy :)
32
tak wygrają 4:0 jak z niego Austriak :)
1
nie oglądałem meczu, znowu nurkował ?