0

z czego 2 porażki w LM ( a na pewno jedna) nie miały żadnego znaczenia :)

0

pomyślałem sobie "hmmm do Berlina 750km dojadę na pełnym baku, w dwie strony ok 500zł, spoko, dobra to zobaczmy po ile bilety" wchodzę na jakąś stronkę, ceny zaczynają się od... 8 tys zł :O

0

spadający liść !!

0

z tego co czytam komentarze na rm.pl to real gra żałośnie :) może nawet jak dziś nie wygramy to zdobędziemy mistrzostwo :)

1

co Busi odpalił rakiete :)

0

o co tu chodzi ?

10

sam Cristiano by się nie powstydził ttakiego nura :)

0

co ten komentator pieprzy ? gość rozłożony jak helikopter i ręką blokuje piłce drogę do bramki

1

ewidentny karny !

0

nigdy nie zrozumiem dlaczego Masche gra w meczach z drużynami, które są piekielnie groźne przy stałych fragmentach gry

0

http://www.fcbarca.com/63595-suarez-trenowal-z-grupa,dyskusja-3662734.html haha chodziło mi o naszą redakcję a nie mundo :D

5

"pierwsza piłka meczowa" jakby redakcja nie miała pomysłu na tytuł do zapowiedzi spotkania to proszę bardzo można się częstować ;)

34

czemu na jeden z najważniejszych meczów w lidze dają jednego z najgorszych sędziów ? :/

0

Marcelo tez zwalił, powinien dalej stać ciężko jest wyrzucić piłkę znad głowy na mała odległość

0

mnie na przykład to urzekło :) jak klopp odchodzi to niech do nas przyjdzie
2015.05.13, godz. 22:44, Alwaro10
"Szmaciarzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierdolone zlamasy!!!!!!!! Bale ty h*ju!!!!!!!!!!! "

1

jeśli wygramy z Atletico to podejrzewam, że z Depor Lucho da szansę zmiennikom

50

zostały trzy finały w Berlinie, Madrycie i Barcelonie, Lucho powtórz wyczyn Pepa ! po potrójną koronę ! Vamos

0

szkoda, że nie graliśmy w Madrycie :(

2

dzizes zmienicie ten tytuł błagam :/

0

Not sure if troll or just stupid

1

No z taką grą to co tu się dziwić?

0

Cztery bramki.

0

Ehh fajnie by było wygrać wszystkie mecze w playoffach, ale przy grze w drugiej połowie to chyba nierealne

4

Dawaj Lucho Ryżego i Xaviego

0

A tylko komentatorzy mowili, że Messi niewidoczny to prosze:)

7

Z pozdrowieniami tym co liczyli na 0-4:) pokory dzieci pokory

1

dobra "edit" bo patrze ktoś juz to samo napisał :(

0

obywatelstwo a narodowość to dwie różne sprawy :)

32

tak wygrają 4:0 jak z niego Austriak :)

1

nie oglądałem meczu, znowu nurkował ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?