0

ortonazi mode ON
"z powrotem"
ortonazi mode OFF

0

no no wymienili się koszulkami pewnie są najlepszymi kumplami...

0

kod już chyba nieaktualny :(

0

na razie zrobili tyle transferów co Barca :)

0

ból duszy ? :)

4

0

mógł to po prostu skończyć i Messi miałby 4 asysty

0

niestety w pracy nie dali mi telewizora :( ehh w jakich warunkach ja muszę pracować :P

0

ehh ciężkie dni w robocie i na treningach :( nie dałem rady obejrzeć meczyku, poratuje ktoś obszernym skrótem ?

0

co to ma do rzeczy ?

0

tak swoją drogą to bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące tego avatara, wg mnie miesiąc w zupełności by wystarczył

3

łoo, jestem koneserem szczupłych kobiet ale to to rzeczywiście przesada

0

cebula mocno :/

0

Żółte wyjazdówki dobrze się kojarzą :)

0

no właśnie nie możesz :P przecież odrzucili :P

13

są też tacy co nie mają już czegoś takiego jak wakacje :(

1

wawrzyniak ?

1

taki ujowy dzień się zapowiada, a tu wchodzę na "poranny przegląd prasy" i czytam "Real Madryt żąda za Sergio Ramosa 90 mln euro" :) dziękuję chociaż przez chwilę się pośmiałem :)

0

za co trzymamy ? chcemy, żeby Real dostał 70baniek albo 50+ de Geę ? zrobiliby złoty interes

1

w ogóle te ceny z kosmosu, Di Maria 75, za tyle samo niby Ramos miałby przejść do ManU, Pogba 80, może przy takim rynku Douglasa puścimy za jakieś 20

45

a jak siedziesz przed TV i mówisz przed decydującym karnym "proszę strzel tooo" to myślisz, że Cię ktoś usłyszy ? ;>

0

lewa noga, którą wiązał krawaty :) jedna z najlepszych owego czasu :)

1

ale, że ManU chce niby dać 30baniek + de Geę za Ramos to ja jestem w szoku, wg mnie jest tyle wart

0

może to ktoś streścić ?

0

po studiach też można być debilem :)

0

mi osobiście Dostojewski nie leżał :/

3

to popatrz na zarobki w NBA i NFL :)

0

trochę powiało stereotypem :) fakt, że piłkarze zazwyczaj nie są uczonymi, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora

0

też byłem i w sumie dalej jestem sportowcem i nigdy nie potrzebowałem dodatkowych bodźców :) poza tym jak widac na pewnym przykładzie, płacz i krzyk wcale nie wykluczają zdobycia złotej piłki i to w wieku, jakby się wydawało całkowitej dojrzałości:) mam nadzieję, że to będzie nauczka na przyszłość dla Neya i nauczy go "dorosłości" ale proszę zejdzcie już z chłopaka i nie traktujcie go jak jakiegoś kolaboranta

0

no niestety jak widać dalej znajdą się jakieś szczekaczki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?