karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ortonazi mode ON
"z powrotem"
ortonazi mode OFF
0
no no wymienili się koszulkami pewnie są najlepszymi kumplami...
0
kod już chyba nieaktualny :(
0
na razie zrobili tyle transferów co Barca :)
0
ból duszy ? :)
4
nei wiem czy ktoś wrzucał ale... to są piłki na nowy sezon https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/photos/a.81290047683.84672.81267402683/10153039968347684/?type=1&theater
0
mógł to po prostu skończyć i Messi miałby 4 asysty
0
niestety w pracy nie dali mi telewizora :( ehh w jakich warunkach ja muszę pracować :P
0
ehh ciężkie dni w robocie i na treningach :( nie dałem rady obejrzeć meczyku, poratuje ktoś obszernym skrótem ?
0
co to ma do rzeczy ?
0
tak swoją drogą to bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące tego avatara, wg mnie miesiąc w zupełności by wystarczył
3
łoo, jestem koneserem szczupłych kobiet ale to to rzeczywiście przesada
0
cebula mocno :/
0
Żółte wyjazdówki dobrze się kojarzą :)
0
no właśnie nie możesz :P przecież odrzucili :P
13
są też tacy co nie mają już czegoś takiego jak wakacje :(
1
wawrzyniak ?
1
taki ujowy dzień się zapowiada, a tu wchodzę na "poranny przegląd prasy" i czytam "Real Madryt żąda za Sergio Ramosa 90 mln euro" :) dziękuję chociaż przez chwilę się pośmiałem :)
0
za co trzymamy ? chcemy, żeby Real dostał 70baniek albo 50+ de Geę ? zrobiliby złoty interes
1
w ogóle te ceny z kosmosu, Di Maria 75, za tyle samo niby Ramos miałby przejść do ManU, Pogba 80, może przy takim rynku Douglasa puścimy za jakieś 20
45
a jak siedziesz przed TV i mówisz przed decydującym karnym "proszę strzel tooo" to myślisz, że Cię ktoś usłyszy ? ;>
0
lewa noga, którą wiązał krawaty :) jedna z najlepszych owego czasu :)
1
ale, że ManU chce niby dać 30baniek + de Geę za Ramos to ja jestem w szoku, wg mnie jest tyle wart
0
może to ktoś streścić ?
0
po studiach też można być debilem :)
0
mi osobiście Dostojewski nie leżał :/
3
to popatrz na zarobki w NBA i NFL :)
0
trochę powiało stereotypem :) fakt, że piłkarze zazwyczaj nie są uczonymi, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora
0
też byłem i w sumie dalej jestem sportowcem i nigdy nie potrzebowałem dodatkowych bodźców :) poza tym jak widac na pewnym przykładzie, płacz i krzyk wcale nie wykluczają zdobycia złotej piłki i to w wieku, jakby się wydawało całkowitej dojrzałości:) mam nadzieję, że to będzie nauczka na przyszłość dla Neya i nauczy go "dorosłości" ale proszę zejdzcie już z chłopaka i nie traktujcie go jak jakiegoś kolaboranta
0
no niestety jak widać dalej znajdą się jakieś szczekaczki :)