1

yhym. wierz ze wszystko co gazety Ci napiszą

0

patrząc na ogół boiskowych zachowań, to znaczna większość piłkarzy daje wrażenie jakby wyszli niedawno z piaskownicy, chodzi mi bardziej o to, ze jak ktoś ma w dupie rangę meczu to nikt na to raczej nie wpłynie, a jeśli ktoś jest skoncentrowany na celu jakim jest wygranie spotkanie to nie potrzebuje dodatkowej motywacji, wypowiadam się przez pryzmat własnego ja, więc być może się myle, ale takie jest moje zdanie

0

przecież to wiadomo bez tych statystyk :)

2

Laporta w sumie tez ma tryplet

0

właśnie triplete może tutaj przykryć to wszystko co dzieje sie w klubie i weź teraz bądź mądry i stwierdź co lepsze dla drużyny

0

dziękuję dobry człowieku :)

0

ma ktoś link do losowania ?

0

piłkarze to nie małe dzieci, każdy wie o jaką stawkę grają, raczej nie potrzebują niańki, podejrzewam, że na samych meczach Neymar zasiądzie na trybunach

1

i co ten kapitan ma robić ? na treningu stać, klaskać i pokrzykiwać ? czy w restauracji patrzeć czy ktoś za dużo batatów nie zjada? i o 22 sprawdzac czy wszystko w łóżkach

0

zluzujcie trochę, kto powiedział, że nie będzie go na meczach ? gość może sobie popływac jachtem po jakiejś azjatyckiej zatoce, a następnego dnia wylądować w Chile

64

powiedz to Holendrom :D

18

po co Barcelonie rekordzista w czerwonych kartach w lidze, nie szanujący legend reprezentacji Hiszpanii ? nei mówiąc już o tym, że często ma problemy konekcyjne na linii mózg-reszta ciała

8

czy ja dobrze widzę, że obyło się bez kartki ? to tak rażące czerwo, ze aż muszę przymrużyć oczy

2

no co przedsiębiorczy chłopak, pensje z grzania trybun przeznaczył na kapitał pod perfumerie :)

0

kiedyś będzie decyzja o odwołaniu Brazylii w sprawie Neymara ? (czy już miało to miejsce ? )

1

dobra nieważne :P

6

buahahha przecież to jakieś nieporozumienie, za co ? za ruch głową ? bo chyba nie za kopnięcie piłki

0

hehe przecież wiem ;)

0

obadajcie :D 2:56 sam Ronaldinho przedarł się przez ochronę aby uściskać Messiego :)

1

Krysztianu by tak nie zrobił tylko od razu walił z zęby :)

4

"Przyszłość napastnika Barçy i jednocześnie kapitana Brazylii w Copa América stoi zatem pod znakiem zapytania." pfff a co on tutaj niby zrobił ? oddał strzał, który trafił w przeciwnika oooot wielkie mi halo, nie wiem czy na takich imprezach można coś takiego robić, ale ja bym się odwoływał od tej kartki

0

wkradł Ci się błąd, miało być *nie nadawał*

1

jeb*ął to jeb*ął na co drążyć temat :P

0

Komentarz usunięty

6

rozwalał fury i zabawiał się z nieletnimi prostytutkami :)

1

trochę sztywni kibice :/

3

no Bale'a to można w ułamku sekundy rozpoznać na tym zdjęciu :)

2

dojrzewa :)

0

Ty mnie zmuszasz :) lubię kończyć co zacząłem, więc nie zostawię nieprzeczytanego tekstu :)

0

zapraszam na ich stronę podać adres ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?