karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
nie wiem czy kogoś tutaj to obchodzi
0
mordka sama się cieszy widząc tych wariatów :)
0
ale to dobrze rokuje przed CA :)
0
całość zajebista :) tylko dziwię się, że nie było motywu z Realem, który cieszy się po bramce Moraty :)
0
sorry za Internet Explorer ale dopiero to zobaczyłem :O Argentyna wygrała z Boliwią 5-0 :) hattrick Aguero
0
patrze już wszyscy wiedzą :P Lucho 2017 ! :)
0
tak sa przynawane nagrody LFP w różnych kategoriach
129
no po prostu tydzień świetnych wiadomości, oby tak dalej :)
2
"bardziej fizycznych od czarnej roboty (Abidal, Etoo, Toure itd.). " kurde wyszło trochę rasistowsko :P
1
ostatnio ktoś wypisywał brednie, że ETO'O zdobył w karierze 4 razy ligę mistrzów bo "grał" w Realu jak zdobywali puchar :D:D
0
na priv wysłałem :)
1
macie jakieś fajne zdjęcia nadające się na tapetę? oczywiście z motywem Triplete
6
nie zawsze a od 2010 roku :)
1
wiem o co chodzi :P tylko klasyk mi się przypomniał :)
1
"Ty sam kur%a jesteś guziec" ;)
0
hmm ciekawi mnie rezygnacja Blattera, czyżby się czegoś bał i uciekał jak Rosell ?
1
dajcie juz ten finał !!!
0
no właśnie o to mi chodziło, że jeśli ta druga jest prawidłowa, to bramka z meczu z Milanem jest idealnym tego zaprzeczeniem :)
0
Giorgio Chielliniego, który stwierdził, że: „we Włoszech Messi nie zdobywał by takich goli”. "Chiellini grozi, że Messi nie jest w stanie zdobywać pięknych goli przeciwko włoskim drużynom" jeden cytat z fcbarca.com drugi rm.pl czyj jest prawidłowy, bo są to dwa zupełnie rózne zdania
0
dajcie numery kom to zrobię konferencję i puszczę wam głos z nc+ a obraz będziecie mieli z tvp :)
2
"z tą drapieżnością Suareza to trzeba uważać " ej to był śmieszne :P
0
no i weź bądź wierzący w takim wypadku :)
0
co tu można więcej powiedzieć ? Bóg futbolu
0
Messi na dziurę poluje :D
0
rekord 118 bramek już powienien być wyrównany :/
1
gdzie tam spalony ?
0
przecież hymn Hiszpanii nie ma słów :) zamiast śpiewać, wygwizdywali melodie ;]
0
bardziej chodziło mi wnioski z obserwacji gry, metrykę to fakt może sobie każdy posiadający internet sprawdzić
1
jeśli mam być szczery (a staram się takim być , może dlatego niektórzy ludzie mnei nie lubią :P ) to nie wiem kto to Cedric Soares, może ktoś przybliżyć jego sylwetkę?
2
no cóż, takie pokolenie jakie mieliśmy ostatnio trafia się jak widać bardzo rzadko, miejmy nadzieję, że kiedyś (za jakieś 15 lat) do składu powrócą takie nazwiska jak Messi czy Pique :)