1

Pewnie dostanie paszport jakiś

1

może mi oddać, mam 400kmów do Gdańska ale mogę się przejechać :)

4

Gdyby sam Suarez wykorzystał te setki to Ivan miałby z 5 asyst więcej:)

12

Zlatan to chyba jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie piłki nożnej, można go kochać i nienawidzić

2

You little rebel, I like You ;>

3

sędzia oddaje co zabrał na początku meczu

1

hehe pograli sobie w siatkóweczkę :P

1

ja siedze w pracy :)

1

może ktoś mi wyjaśnić jakimi wytycznymi kierował się sędzia w tym wypadku ? bo nie rozumiem, dlaczego za knockdown w polu karnym piłka nie stanęla na 11 metrze

0

yyy 100% karny ? :O

2

płacz o to, że nie wiadomo od razu, że chodzi o koszykówkę za 3, 2...

0

stawiasz tę stówę ? :)

0

priv :)

0

ale z aktualnego sezonu czy z poprzednich ? ja na allegro zamawiałem z różnych sezonów, też trochę kolekcjonuję:) a nowe repliki po 100-150zł można dostać, to to samo co w najku za 200 i tak szyte na wschodzie i tak :P

0

Psikutas bez "s" ? :)

2

nie wiesz, że to zbieżność nazwisk :P

0

mecz z Athletic gramy 17 sierpnia w... poniedziałek ?

0

w końcu jakaś mądra wypowiedź, a nie sam lament i pieprzenie głupot

6

tak samo inne zespoły mogą nie być na najwyższych obrotach

0

yyy bo to są "gimbusy" i "visca łebki" ?

1

niech mi tu przytoczą jakąkolwiek wypowiedź zawodników, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś płakał z powodu terminarza

0

w sumie ma to sens :)

0

początkowe wyjazdy dość ciężkie

1

ktoś się orientuje kiedy będzie można bilety na mecz ligowe kupić ?

1

Verma rok wakacji a i tak nie miał czasu żeby się opalić porządnie

1

Czy ja jestem jedyną osobą, która ma w dupie jak Real postępuje ze swoimi gwiazdami (legendami nawet) ? Nie mój cyrk, nie moje małpy. Za to tutaj wszyscy się chełpią pożegnaniem Casillasa i porównują to wszystko do Barcy, Jak dla mnie to się nazywa "kompleks"

0

ja pamiętam jak jeszcze Canizares u nich był... damn ale jestem stary :O

5

no i co z tego wynika, bo nie wiem :)

1

to wszystkich z góry, a czy ja gdzieś powiedziałem, że Messiemu się należała ta nagroda bardziej niż Ronaldo? :O zgubiłem słówko "nawet", a w pierwszej trójce Messi jest zaaaawsze nawet jak nie jest w wybitnej jak dla niego formie

35

Pewnie zaleje mnie fala hejtu, ale... myślę, że znaczna część wypowiedzi jest przygotowana przez PRów. Messi najlepszy w historii, ale nie umieściłem go na 3 miejscu w trakcie głosowania na Złotą Piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?