karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie dostanie paszport jakiś
1
może mi oddać, mam 400kmów do Gdańska ale mogę się przejechać :)
4
Gdyby sam Suarez wykorzystał te setki to Ivan miałby z 5 asyst więcej:)
12
Zlatan to chyba jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie piłki nożnej, można go kochać i nienawidzić
2
You little rebel, I like You ;>
3
sędzia oddaje co zabrał na początku meczu
1
hehe pograli sobie w siatkóweczkę :P
1
ja siedze w pracy :)
1
może ktoś mi wyjaśnić jakimi wytycznymi kierował się sędzia w tym wypadku ? bo nie rozumiem, dlaczego za knockdown w polu karnym piłka nie stanęla na 11 metrze
0
yyy 100% karny ? :O
2
płacz o to, że nie wiadomo od razu, że chodzi o koszykówkę za 3, 2...
0
stawiasz tę stówę ? :)
0
priv :)
0
ale z aktualnego sezonu czy z poprzednich ? ja na allegro zamawiałem z różnych sezonów, też trochę kolekcjonuję:) a nowe repliki po 100-150zł można dostać, to to samo co w najku za 200 i tak szyte na wschodzie i tak :P
0
Psikutas bez "s" ? :)
2
nie wiesz, że to zbieżność nazwisk :P
0
mecz z Athletic gramy 17 sierpnia w... poniedziałek ?
0
w końcu jakaś mądra wypowiedź, a nie sam lament i pieprzenie głupot
6
tak samo inne zespoły mogą nie być na najwyższych obrotach
0
yyy bo to są "gimbusy" i "visca łebki" ?
1
niech mi tu przytoczą jakąkolwiek wypowiedź zawodników, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś płakał z powodu terminarza
0
w sumie ma to sens :)
0
początkowe wyjazdy dość ciężkie
1
ktoś się orientuje kiedy będzie można bilety na mecz ligowe kupić ?
1
Verma rok wakacji a i tak nie miał czasu żeby się opalić porządnie
1
Czy ja jestem jedyną osobą, która ma w dupie jak Real postępuje ze swoimi gwiazdami (legendami nawet) ? Nie mój cyrk, nie moje małpy. Za to tutaj wszyscy się chełpią pożegnaniem Casillasa i porównują to wszystko do Barcy, Jak dla mnie to się nazywa "kompleks"
0
ja pamiętam jak jeszcze Canizares u nich był... damn ale jestem stary :O
5
no i co z tego wynika, bo nie wiem :)
1
to wszystkich z góry, a czy ja gdzieś powiedziałem, że Messiemu się należała ta nagroda bardziej niż Ronaldo? :O zgubiłem słówko "nawet", a w pierwszej trójce Messi jest zaaaawsze nawet jak nie jest w wybitnej jak dla niego formie
35
Pewnie zaleje mnie fala hejtu, ale... myślę, że znaczna część wypowiedzi jest przygotowana przez PRów. Messi najlepszy w historii, ale nie umieściłem go na 3 miejscu w trakcie głosowania na Złotą Piłkę