37

większość młodszych użytkowników narzeka na Ter Stegena, bo nigdy nie widzieli w akcji Bonano i młodego Valdesa :P

0

szkoda, że coś sobie rozregulował celownik przy rzutach wolnych, mam nadzieję, że szybko wróci do optymalnej formy w tej kwestii, no i czasem mógłby oddać ten fragment gry Neymarowi

0

jest niby przepis, że w miejsce poważnie kontuzjowanego zawodnika można sprowadzić innego poza okienkiem transferowym... ale oczywiście Fifa już upomniała Barcę, że jej to nie dotyczy :/

54

Spokojnie o karnym dla Barcy można mówić tylko gdy w polu karnym:
A. Zawodnik z pola złapie piłkę w obie ręce
B. Defensor łamie nogę zawodnikowi z Katalonii, ewentualnie powala go w stylu MMA

27

hahaha co Ramos odwalił :D delfin 2 ?

5

troszeczkę przerobiony hymn LM :D

0

to nie lepiej po jakimś niesamowitym golazo niemożliwym do wyjęcia ? choć dla mnie, osobiście może puścić i babola z połowy, między nogami

0

każdy Twój komentarz to prowokacja, może jakiś banik ?

0

nie wierze, że Real w ponad 100letniej historii nie miał sezonu gdzie na początku rozgrywek przynajmniej 3 razy zachowywał czyste konto

0

niebywały rekord :) mniemam jednak, ze chodzi o coś innego

0

"Wyrównał rekord Miguela Ángela z 1975" jaki rekord ?

0

21letniego Neymara kupiliśmy za jakieś 100mln i wg mnie był większym "kotem w worku" niż Pogba, który jest już sprawdzony na europejskich boiskach

0

Eee śmieszniej by było, gdyby zgarnęli im Navasa:)

0

oby nie starał się na siłę strzelać jak przy narodzinach Thiago, bo wtedy nie wyszło to najlepiej, o ile się nie mylę, nawet doznał kontuzji w meczu LM

6

Zarabiam "troszeczkę" mniej niż oni, a też mi szkoda na podatki :/

1

za co ma przepraszać ?

0

śpiewał "boti boti boti madridista qui no boti" :)

4

gdzie jest ten brak szacunku do rywala ? przykłady, cytaty proszę

0

to nie był strzał :D

1

tak tak, mafia na pewno sama siebie udupi :D

0

Skoro polskie, to ani trio ani tridente tylko... TRÓJZĄB :D

1

to jest chore, nie chce mi się w to wierzyć, ja bym się odwołał do jakichś komitetów, federacji, czegoś związanego prawami człowieka, bo to jest normalnie ograniczenie wolności jakieś

1

ja mam nadzieję, że jak będę się hajtał to akurat nie będzie meczu Barcy, bo rozwód murowany :D

4

a była jeszcze wersja "skrzydłowy" z sezonu 08/09

11

widzisz Pique mogłeś kogoś skopać zamiast gadać, byłby 2 mecze zawieszenia i brak problemu z obsadą defensywy na mecz z ATM

0

dla mnie to zwykły, dzienny makijaż, a nie tapeta, co jest jak najbardziej dopuszczalne (w mojej opinii), ale czy "dziewczyna bardzo ładna" ? wrzuciłem w google, polemizowałbym z tą opinią :)

0

serio Ty na tym zdjęciu widzisz jakąś tapetę ? :O

33

czy każdy ojciec piłkarza z Ameryki Płd. musi wyglądać jak mafiozo ? (tak tak wiem kim jest Mazinho, mówię tylko o wyglądzie)

5

Gdyby Alba wykorzystywał te wszystkie setki byłby 4 strzelcem Barcy :)

0

ktoś wie czy jakby się jechało na mecz Barcelony na Białoruś to normlanie wizę wydadzą ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?