karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
większość młodszych użytkowników narzeka na Ter Stegena, bo nigdy nie widzieli w akcji Bonano i młodego Valdesa :P
0
szkoda, że coś sobie rozregulował celownik przy rzutach wolnych, mam nadzieję, że szybko wróci do optymalnej formy w tej kwestii, no i czasem mógłby oddać ten fragment gry Neymarowi
0
jest niby przepis, że w miejsce poważnie kontuzjowanego zawodnika można sprowadzić innego poza okienkiem transferowym... ale oczywiście Fifa już upomniała Barcę, że jej to nie dotyczy :/
54
Spokojnie o karnym dla Barcy można mówić tylko gdy w polu karnym:
A. Zawodnik z pola złapie piłkę w obie ręce
B. Defensor łamie nogę zawodnikowi z Katalonii, ewentualnie powala go w stylu MMA
27
hahaha co Ramos odwalił :D delfin 2 ?
5
0
to nie lepiej po jakimś niesamowitym golazo niemożliwym do wyjęcia ? choć dla mnie, osobiście może puścić i babola z połowy, między nogami
0
każdy Twój komentarz to prowokacja, może jakiś banik ?
0
nie wierze, że Real w ponad 100letniej historii nie miał sezonu gdzie na początku rozgrywek przynajmniej 3 razy zachowywał czyste konto
0
niebywały rekord :) mniemam jednak, ze chodzi o coś innego
0
"Wyrównał rekord Miguela Ángela z 1975" jaki rekord ?
0
21letniego Neymara kupiliśmy za jakieś 100mln i wg mnie był większym "kotem w worku" niż Pogba, który jest już sprawdzony na europejskich boiskach
0
Eee śmieszniej by było, gdyby zgarnęli im Navasa:)
0
oby nie starał się na siłę strzelać jak przy narodzinach Thiago, bo wtedy nie wyszło to najlepiej, o ile się nie mylę, nawet doznał kontuzji w meczu LM
6
Zarabiam "troszeczkę" mniej niż oni, a też mi szkoda na podatki :/
1
za co ma przepraszać ?
0
śpiewał "boti boti boti madridista qui no boti" :)
4
gdzie jest ten brak szacunku do rywala ? przykłady, cytaty proszę
0
to nie był strzał :D
1
tak tak, mafia na pewno sama siebie udupi :D
0
Skoro polskie, to ani trio ani tridente tylko... TRÓJZĄB :D
1
to jest chore, nie chce mi się w to wierzyć, ja bym się odwołał do jakichś komitetów, federacji, czegoś związanego prawami człowieka, bo to jest normalnie ograniczenie wolności jakieś
1
ja mam nadzieję, że jak będę się hajtał to akurat nie będzie meczu Barcy, bo rozwód murowany :D
4
a była jeszcze wersja "skrzydłowy" z sezonu 08/09
11
widzisz Pique mogłeś kogoś skopać zamiast gadać, byłby 2 mecze zawieszenia i brak problemu z obsadą defensywy na mecz z ATM
0
dla mnie to zwykły, dzienny makijaż, a nie tapeta, co jest jak najbardziej dopuszczalne (w mojej opinii), ale czy "dziewczyna bardzo ładna" ? wrzuciłem w google, polemizowałbym z tą opinią :)
0
serio Ty na tym zdjęciu widzisz jakąś tapetę ? :O
33
czy każdy ojciec piłkarza z Ameryki Płd. musi wyglądać jak mafiozo ? (tak tak wiem kim jest Mazinho, mówię tylko o wyglądzie)
5
Gdyby Alba wykorzystywał te wszystkie setki byłby 4 strzelcem Barcy :)
0
ktoś wie czy jakby się jechało na mecz Barcelony na Białoruś to normlanie wizę wydadzą ?