karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no własnie wszyscy liczą na wysokie zwycięstwo, a mi się wydaje, że nie będzie ono okazałe, z powodu maksymalnej liczby zawodników z rezerw
1
nie tłumacz idiomów dosłownie
0
z Villarreal zagra, jeden z tych meczów chyba będzie pauzował w PK (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę) EDIT: niby w artykule napisane. że nei zagra, ale wczoraj w jakimś innym pisano, że 4 ewentualne mecze obejmą mecz z Villanovense
0
nie mamy niestety szcześcia gdy gramy z Realem w finale PK, na ostatnie 5 finałów 2 mecze z Madrytem i dwie przegrane oraz 3 z Athletic i 3 wygrane
0
ciekawe czy jak Cristiano strzeli ze 3-4 bramki w pierwszej rundzie pucharu to znowu będzie "krul wrócił" :)
2
Odbiegając od piłki to jest jest La Rambla:)
0
ja czasem jak się nudzę to wpisuję "fc barcelona" w wyszukiwarce allegro i dopisuję do listy dla św. Mikołaja :D
18
Messi jeszcze będzie miał mega zapier... , żeby wprowadzić Argentyne do MŚ, więc niech lepiej zbiera siły
25
myślisz, że stracimy więcej niż 9 bramek i będzie jakieś 16-10 ?
55
"Dziennik przygotował dziś także reportaż o najbliższym rywalu Barçy, zespole Villanovense, którego największymi gwiazdami są... murarz i dwaj zamiatacze ulic." no to mam nadzieję, że się najpierw nie zamurują, a potem nie pozamiatają ;/
71
piłka w polu karnym a ten pajac kończy mecz :O dobry kabareciarz
1
jak tam Twoje miliony ? :D
0
sam paliłem w gimanzjum "za winklem" , bo taka "moda" ale szybko stwierdziłem, że to idiotyzm
28
Rak to najgorszy skurw... bo czasami atakuje od tak po prostu bez większych powodów, ale ludzie często bardzo mu pomagają, dlatego to też powinna być przestroga dla innych, szczególnie dla młodzieży co jest "uzależniona" od papierosów, serio nie marnujcie sobie zdrowia, starciłem mamę chrzestną, która właśnie bardzo dużo paliła, więc jeśli macie robić coś buntowniczego to nie wiem zjedzcie drożdżówkę z podziemia
0
Kluivercik na trybunach
0
jak dla mnie Ibra najsłabszy z PSG
2
lepiej niż nam
0
a może po prostu Real gra dobrze ? :O
0
wiekszośc się śmiała jak Benitez obejmował stanowisko trenera w Realu, a ja tak patrzę, że w tym roku będzie piekielnie ciężko obronić tytuł mistrza Hiszpanii
3
Real przedtrzebiony kontuzjami a jakoś nie widzę aby PSG dominowało w tym meczu, to pokazuje jaka jest różnica miedzy naszą, a ich ławką
0
pachwina to chyba więzadło nie mięsień
2
mamy pozycje dla Rakiticia ! napastnik !
0
Neymar asysta :P
0
Rakitic to dziwny gość:D brawo za ten strzał
0
to są ku... jakieś jaja :/
0
ładnie zagrany rożny :)
0
ma ktoś jakiś fajny motyw związany z Barcą, który można namalować na ścianie ?
0
439 + 55 = 494 miał jak podawałem te dane (28 września) a brane z transfermarkt.de
14
bezsensowny pomysł, nie dość, że wolny to słaby drybling
0
aaaa moje oczy:o "śpieszyć" ?!?!