1

Albo kończą u boku bogatych fagasków :p

1

Jakieś :) bo tych Miss to jest chyba 2 czy 3, jest Miss Polski, Miss Polonia, Miss World Poland i potem na świecie też są rożne odmiany

0

Dziewczyny lubią tandetne tatuaże?:)

0

Dziś nie pij, tyle ode mnie:)

1

A to jest chyba prawda, moja koleżanka jest organizatorką imprez plenerowych i bardzo dużo jeździ po mniejszych miejscowościach i mówi, że tam jest masa pięknych dziewczyn

1

Mam nadzieję, że korona pójdzie do 1 lub 2 ale znając życie będzie wysoki numer (po ustawiane sa od najniższej do najwyższej) jest tendencja, że miska ma być wysoka

0

No jakieś jaja:o gdzie 3?

2

Ma chłopaka :) ale zapraszam do Białego sporo ładnych dziewczyn, a tak btw moje faworytki to 1 i 3, procz Agatki:)

1

Z miss podlasia:p wręczałem jej szarfę, parę razy nawet piłem z nią whisky;)

4

Ładna widzę ją w finałowej 5

1

Heh na jakiej podstawie twierdzisz, że są plastikowe?

1

Moja kolezanka :)

1

Było trzeba Knapika albo Czubówne wynająć:)

0

A ludzie teraz wielce oburzeni emotkami na twitterze

5

Twoje porównanie jest tak bez sensu, ze nie mam pojęcia jak się do tego odnieść:) ale z jednym się zgodzę to było "niepolityczne"... I bardzo dobrze, trzeba trochę szczerości w tym zakłamanym świecie, z okazji, że piąteczek piątunio uciekam już, pozdrawiam :)

0

Ale nigdy razem nie grali więc porównanie nie na miejscu

3

Ale co wg Ciebie powinni zrobić piłkarze? Wysłać wieńce na SB, na fejsach i innyh tłiterach wyrazy wsparcia? Każdy wie, ze relacje między klubami nie są przyjacielskie i nigdy takowe nie będą. Dlaczego będąc piłkarzem nie można też być zwykłym człowiekiem, kibicem? Jakby kiedyś napiał "brawo Alcorcon" to też by okazał brak szacunku dla najwiekszego klubu na świecie?

0

Czasem śmieszne rzeczy trzeba zostawić bez dopowiedzeń...

4

Powiedział gość z nickiem antymadrista :D ta nazwa zobowiązuje;> ochłoń, Real stał się pośmiewiskiem Europy, a jaki jest Pique każdy wie i ja osobiście nie widzę nic złego w jego wpisie, dodatkowo taki pajac bez kszty honoru (Ramos) powinien schować swoją hipokryzję w... kieszeń i przełknąć kolejną wpadkę swojego klubiku (mówię tu o ostatnich latach)

11

W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby "przypadkiem" nie zdążyli

0

nie do końca, to tak jakby powiedzieć w 2010, że w ciągu jednego roku zdobył dwie ZP

0

myślę, że nawet on nie ma złudzeń, sam już mówił o tym, że za ten rok ZP pójdzie do Messiego

8

niedobrze mieć REAL w nazwie drużyny grając przeciwko Barcelonie :)

9

w końcu !! uśmiech na twarzy Messiego, bezcenny widok

0

ehh gra wygląda teraz jak kopanie pod trzepakiem

8

Suarez to jest fenomen, potrafi strzelić piękną brameczkę wykazując się nienaganną techniką by zaraz nie umieć przyjąć albo podać prosto piłki

24

hehe jak to pięknie brzmi "Barcelona strzela dziś tak łatwo jak na SB" :D

0

jestem ciekaw czy Messi sam oddał piłkę Neymarowi czy Brazylijczyk o nią poprosił

0

a co jest nie tak w tekście ? :P "czy możesz mi gwizdnąć w gwizdek ? :)

0

oby to oznaczało, że będzie teraz dostawał więcej szans w lidze i pucharze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?