1

ale by były jaja jakby Leicester zostało w pierwszej czwórce na koniec sezonu

0

tak w ogóle to po co CI jej numer ? ;> rozmawiasz po portugalsku ? ;>

0

jak na brata i siostrę przystało :)

0

do tej akurat nie mam :/

0

pewnie 200+ ojro LM zawsze się ceni, szczególnie na taki mecz

0

bardzo ciekawe pary :)

0

to masz ujową pracę :/ nie zazdroszczę

23

Piekna cenzura :D

7

Sergi Roberto w zeszłym sezonie był tu przez wszystkich sprzedawany do Podbeskidzia, dziś cieszymy się, że wracam do składu po urazie, kto wie może w tym wypadku sytuacja się powtórzy

1

no i w dwie kolejki z 6 punktów przewagi zostaną 2 :/

0

ehh Iniesta trochę sam sobie winny mógł zagrać piłkę zamiast kółeczko kręcić, oby nic mu się nie stało z tą kostką

0

Munir...

0

co jak co ale Rakitic umie odpalić rakiete :) tak bardzo tego brakowało w poprzednich sezonach

1

Nigdy w życiu nie zamieniłbym tego co mogłem zobaczyć na własne oczy, co dało mi wielką radość na to co mogę zobaczyć tylko na youtubie w czarno-białej

0

Kiedy to było?:/ po meczu czy w trakcie?

7

Myślę, że przesadza z solarium:/

0

Mam wielką nadzieję, że trafimy na jakąś słabszą ekipę (na mocne przyjdzie pora) i Messi będzie mógł sobie postrzelać

1

Lubie te teksty typu "jesteśmy tacy wielcy w końcu nasi pradziadowie zdobyli tyle trofeów, co za różnica co się dzieje we współszesnej piłce" brakuje jeszcze "czemu Pique nic nie mówił jak zdobywaliśmy 5 razy z rzędu Puchar Europy" :D

0

45zl :)

2

Ona nie interesuje się piłką za bardzo, czasem ze mną ogląda mecze i akurat jutro będzie u mnie, więc mam nadzieję, że Barca sprawi mi przyjemność, a ja to samo postaram sie dostarczyć koleżance (bez wspomagaczy) ;) ale dzięki za sugestię:p

5

Chodze sobie po sklepach szukam prezentu dla koleżanki i... w empiku patrzę kalendarze są Barcelony i Realu, zgadnijcie, ktore zostały wykupione, a ktorych wisi całe mnóstwo?:p http://imgur.com/B9dPqcE

0

Może chodzi o to, że nigdy wcześniej nie był najlepszym piłkarzem LISTOPADA

0

jak zorganizuję Miss fcbarca.com to się przekonam ;>

0

chciałbym się o tym przekonać ;>

0

hmm pewność siebie ok:) lubię tę cechę charakteru, tylko, że często nie idzie ona w parze z kompetencjami ;> ciekawe jak jest w tym wypadku

1

zróbmy MISS FCBARCA.COM ! jedną kandydatkę już mamy :)

0

wg mnie była najładniejsza i jestem w szoku, ze nie była w pierwszej 5 nawet :O wygrała Miss Widzów więc "parę" osób podziela moje zdanie

0

jak dobrze popijesz to Cie panowie w uniformach mogą zawieźć do najdroższego hotelu w mieście :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?