karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale by były jaja jakby Leicester zostało w pierwszej czwórce na koniec sezonu
0
tak w ogóle to po co CI jej numer ? ;> rozmawiasz po portugalsku ? ;>
0
jak na brata i siostrę przystało :)
0
do tej akurat nie mam :/
0
a no rzeczywiście :) to chyba ona http://www.przegladsportowy.pl/m/Repozytorium.Podglad.aspx/680/0/przegladsportowy/635555300558751605.jpg
0
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12346347_10153355568277684_9030100094061700395_n.jpg?oh=45d3be37f90b8a1c568d2bc16a9cea3e&oe=56D68550 wie ktoś co to za dziewczyna na ramieniu Neya ?
0
pewnie 200+ ojro LM zawsze się ceni, szczególnie na taki mecz
0
bardzo ciekawe pary :)
0
to masz ujową pracę :/ nie zazdroszczę
23
Piekna cenzura :D
7
Sergi Roberto w zeszłym sezonie był tu przez wszystkich sprzedawany do Podbeskidzia, dziś cieszymy się, że wracam do składu po urazie, kto wie może w tym wypadku sytuacja się powtórzy
1
no i w dwie kolejki z 6 punktów przewagi zostaną 2 :/
0
ehh Iniesta trochę sam sobie winny mógł zagrać piłkę zamiast kółeczko kręcić, oby nic mu się nie stało z tą kostką
0
Munir...
0
co jak co ale Rakitic umie odpalić rakiete :) tak bardzo tego brakowało w poprzednich sezonach
1
Nigdy w życiu nie zamieniłbym tego co mogłem zobaczyć na własne oczy, co dało mi wielką radość na to co mogę zobaczyć tylko na youtubie w czarno-białej
0
Kiedy to było?:/ po meczu czy w trakcie?
7
Myślę, że przesadza z solarium:/
0
Mam wielką nadzieję, że trafimy na jakąś słabszą ekipę (na mocne przyjdzie pora) i Messi będzie mógł sobie postrzelać
1
Lubie te teksty typu "jesteśmy tacy wielcy w końcu nasi pradziadowie zdobyli tyle trofeów, co za różnica co się dzieje we współszesnej piłce" brakuje jeszcze "czemu Pique nic nie mówił jak zdobywaliśmy 5 razy z rzędu Puchar Europy" :D
0
45zl :)
2
Ona nie interesuje się piłką za bardzo, czasem ze mną ogląda mecze i akurat jutro będzie u mnie, więc mam nadzieję, że Barca sprawi mi przyjemność, a ja to samo postaram sie dostarczyć koleżance (bez wspomagaczy) ;) ale dzięki za sugestię:p
5
Chodze sobie po sklepach szukam prezentu dla koleżanki i... w empiku patrzę kalendarze są Barcelony i Realu, zgadnijcie, ktore zostały wykupione, a ktorych wisi całe mnóstwo?:p http://imgur.com/B9dPqcE
0
Może chodzi o to, że nigdy wcześniej nie był najlepszym piłkarzem LISTOPADA
0
jak zorganizuję Miss fcbarca.com to się przekonam ;>
0
chciałbym się o tym przekonać ;>
0
hmm pewność siebie ok:) lubię tę cechę charakteru, tylko, że często nie idzie ona w parze z kompetencjami ;> ciekawe jak jest w tym wypadku
1
zróbmy MISS FCBARCA.COM ! jedną kandydatkę już mamy :)
0
wg mnie była najładniejsza i jestem w szoku, ze nie była w pierwszej 5 nawet :O wygrała Miss Widzów więc "parę" osób podziela moje zdanie
0
jak dobrze popijesz to Cie panowie w uniformach mogą zawieźć do najdroższego hotelu w mieście :P