1

:OOOO serce mi pękło
Roy Hodgson: 1) Ronaldo 2) Messi 3) Hazard.

0

gdzie się podziały zdjęcia z tego artykułu co był "na żywo" ?

7

pewnie ci co głosowali na Ronaldo wyniki sprawdzają na telegazecie i patrzą jak często pojawia się na liście strzelców nie bacząc na to z jakim przeciwnikiem grał Real i czy przy nazwisku Portugalczyka jest (P)

0

aj Leo Ty dalej nie jesteś taki duży :P

0

O co chodzi? Nie oglądałem gali

0

Po pierwszej jej sie udalo:p

1

Grubiutka ta Antonella :p

0

niecałe 17 lat :) odpowiedź jest prosta :)

0

to lipa :( bo już je mierzyłem, na Leo lepiej wyglądają, moje 46 były zbyt toporne :P

16

nie mierz wszystkich swoją miarą ;)

0

ktoś może zna model tych adasiów co ma Messi ?

0

haha komiczne to pozowanie :D

0

Cristiano poza zamknięta wiele to mówi o tym jak się czuje

0

na ilu galach do tej pory był Neymar ?

0

potwierdzam ale może pozostałości po ciąży:P

2

jaki rudy wygrał ZP ? :P

1

wygrał życie bo jest najlepszym piłkarzem wszechczasów i gra w najlepszej drużynie na świecie czy dlatego, że ma fajną partnerkę (z aktualnie za dużym tyłkiem) ? :)

3

To jest forum do tak zwanego offtopu, tutaj można każdy temat poruszać

0

Jak gra Real Zidana?.jakas rewolucja?

12

Trochę pojazd po dotychczasowych rezerwowych

1

Bo tak nie było a o co chodzi?

0

Zaraz Leo dołączy do kolegów i bedzie piękne top3

3

No i pięknie Granada rozbita, po meczu uśmieszki, przytulanki, ciepłe słowa nie to co to bydło z Espanyolu

1

Brawo Leo! Za... Nieruszenie pilki;)

3

Czy podanie po slupku i obcierce liczy sie jako asysta?:p

0

Ile to juz karnych niepodyktowanych?

4

Czemu oni chcą same patelnie wypracowywać? Strzelać więcej!

1

Aaaj Vidal też już powinien mieć asyste

0

A zaraz jakiś ładny wolejek pewnie wejdzie, cały Suarez:p

0

Zacytuj kto go sprzedaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?