karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
:OOOO serce mi pękło
Roy Hodgson: 1) Ronaldo 2) Messi 3) Hazard.
0
gdzie się podziały zdjęcia z tego artykułu co był "na żywo" ?
7
pewnie ci co głosowali na Ronaldo wyniki sprawdzają na telegazecie i patrzą jak często pojawia się na liście strzelców nie bacząc na to z jakim przeciwnikiem grał Real i czy przy nazwisku Portugalczyka jest (P)
0
aj Leo Ty dalej nie jesteś taki duży :P
0
O co chodzi? Nie oglądałem gali
0
Po pierwszej jej sie udalo:p
1
Grubiutka ta Antonella :p
0
niecałe 17 lat :) odpowiedź jest prosta :)
0
to lipa :( bo już je mierzyłem, na Leo lepiej wyglądają, moje 46 były zbyt toporne :P
16
nie mierz wszystkich swoją miarą ;)
0
ktoś może zna model tych adasiów co ma Messi ?
0
haha komiczne to pozowanie :D
0
Cristiano poza zamknięta wiele to mówi o tym jak się czuje
0
na ilu galach do tej pory był Neymar ?
0
potwierdzam ale może pozostałości po ciąży:P
2
jaki rudy wygrał ZP ? :P
1
wygrał życie bo jest najlepszym piłkarzem wszechczasów i gra w najlepszej drużynie na świecie czy dlatego, że ma fajną partnerkę (z aktualnie za dużym tyłkiem) ? :)
3
To jest forum do tak zwanego offtopu, tutaj można każdy temat poruszać
0
Jak gra Real Zidana?.jakas rewolucja?
12
Trochę pojazd po dotychczasowych rezerwowych
1
Bo tak nie było a o co chodzi?
0
Zaraz Leo dołączy do kolegów i bedzie piękne top3
3
No i pięknie Granada rozbita, po meczu uśmieszki, przytulanki, ciepłe słowa nie to co to bydło z Espanyolu
1
Brawo Leo! Za... Nieruszenie pilki;)
3
Czy podanie po slupku i obcierce liczy sie jako asysta?:p
0
Ile to juz karnych niepodyktowanych?
4
Czemu oni chcą same patelnie wypracowywać? Strzelać więcej!
1
Aaaj Vidal też już powinien mieć asyste
0
A zaraz jakiś ładny wolejek pewnie wejdzie, cały Suarez:p
0
Zacytuj kto go sprzedaje