karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahahaha nie wierze
17
Ooo Messi i sztuczka nie w jego stylu:)
1
Alba jest beznadziejny w wykończeniu, Messi miałby z 20 asyst więcej gdyby Jordi umiał strzelać bramki
6
gala Złotej Piłki już tuż tuż i ciągle pozostaje to jedno, najważniejsze pytanie...
W jakim gajerze Messie odbierze 5 balona :)
2
Odpalam stronke i czytam "dwa mecze zawieszenia dla Suareza" zrobiłem oczy jak Ozil, a po chwili "no tak przecież to Barca, trzeba do**bać w każdy możliwy sposób"
4
od jakiego słowa jest skrót "tyś" ? :)
1
haha 100% żart, swoją drogą niezły :D
0
boś za młoda jeszcze ;)
0
ja jadłem osobiście nałapane :)
0
ślimaki są dobre polecam :)
4
Powiedz mu, że ma do wyboru albo oglądać mecze Realu albo siedzieć w pudełku, na efekty długo nie będzie trzeba czekać:)
0
A można łyche albo burbonik?
1
"Oh wait" nie dopisałeś
5
Są tu prawosławni? Wesołych Świąt:)
0
Jestem ciekaw jakby to wyglądało, żeby z Messiego zrobić mediapunte a Arde dać na skrzydło
2
Wykończył brzmi dwuznacznie:p
0
Gorsze niż Srbski film?
1
Patrze nowy w internetach :)
0
Wczoraj oglądałem właśnie:) chyba zajebisty ale seans z koleżanką był więc obejrzałem kawałkami
2
Ciężko Ci doradzić nie znając szczegołow, ale mniemam, że skoro sie rozstaliście to nie było tam milosci a skoro tak, to nie ma co sobie dupy zawracać, ogolnie trzeba dość szybko zadać sobie ważne pytanie "co chcesz robić w życiu?" I zacznij to robic, chodzi mi o to czy chcesz poważnego związku, ktory doprowadzi do ślubu czy chcesz zabawy, ja za długo nie umiałem sobie odpowiedzoeć na to pytanie i zmarnowałem pare lat życia (choć zwiazek nauczyl mnie wielu potrzebnych rzeczy) pierwsza opcja jest meeega trudna polecam tylko ludziom naprawde na to skierowanych i myslacych przyszlosciowo, druga opcja natomiast jest latwa ale do czasu gdy nie stwierdzisz, ze potrzebujesz kogos na stale, wtedy zaczynaja sie schody, jest jesscze baaardzo skomplikowana możliwość "friends with benefits" tutaj zazwyczaj jest holywoodzki scenariusz pieknie pieknie, az ktos sie zakochuje, osobiście polecam wybawić się w miarę możliwości, bo "milosc" w wieku 18-22 lat moze inaczej wygladac niz np po studiach, czlowiek sie zmienia, postrzeganie pewnych spraw rowniez, to sie rozpisalem a jeszcze moglbym w sumie prawic, akurat jestem w takim momencie zycia, ze sporo myśle na temat zwiazkow itp
0
Seks skraca życie?:D powiedziałbym coś zupełnie innego
8
Frajerskie te nasze remisy strasznie
0
Za słabą przewagę wypracowaliśmy sobie na ten pieprzony styczeń:/
0
Dostał w udo, ciągle kuleje
0
Pieknie Roberto zbity miesien
9
Messi gra na odpie##ol momentami
0
W koncu? Zostalo 25min
0
Nie ma nawet kogo wpuścić:/
1
3 z rzedu poprzeczka Messiego z wolnego:/
0
Na Barce w zaostrzonych korkach, na Real w japonkach #EspanyolLogic