8

A wy możecie przestać umoralniać innych?

0

1

Sporo tandety jak dla mnie

3

Wszyscy... A co jeśli nie obchodzi świąt cwaniaczku?

17

Dzień dobry wszystkim :) Miłego rozpoczęcia tygodnia :)

0

Odsypiałem sobie po sobocie, wstaje sprawdzam wynik Realu i trochę jestem w szoku, wiedziałem, że spokojnie wygrają ale coś takiego? Co tam się stało?

1

Alba wstydliwy :D

0

Alt + f4 polecam

0

Nagroda Alibaby :D

6

Czo te ziomki sie schowały za stolem?:D

0

No to właśnie chyba Ty sobie mówisz co chcesz:)

0

O o, trzeba drżeć o wynik, Rudy wchodzi

0

Dawaj WakaWaka do ataku!

3

Brawo kocur!!

1

Ciało porusza się tak szybko, że wytwarza silne pole elektrostatyczne :)

1

Trzeba liczyć te kartki, żeby za rok sie nie okazało, że zagra ktoś nieuprawniony;)

0

Mysle, ze Iniesta tam zawita

0

O ile dobrze pamiętam 3 bramki do pobicia rekordu zostaly

0

No teraz to już pewne:)

0

Jak myślicie kto ZP mundialu dostanie ? Iniesta moze?

3

Jaki zamiar? Wlaśnie Alba probował uniknąć kontaktu, moglo sie obyc bez tej kartki

0

mmm jakie to słodkie :) czytając to poczułem jakbym był 10 lat młodszy :P

1

A skąd pomysł, że tak robi?

1

Rozwiązanie to nie zerwanie, więc nie wiem czy to co mówisz jest prawdą

0

jestem debilem albo strona tvp sport jest nieintuicyjna, nie wiem co tu kliknąć aby oglądać 'live'

2

A sprawdziles czy ta sukienka nie idzie z jakiejś Tajlandii? Zadzwon do gościa jak to nic nie da, kontaktuj się z allegro

2

Brakuje Alvesa z Realem:)

27

Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że KMŚ odbywa się w Japonii, a prestiż ? Posiadanie emblematu Najlepszej Drużyny Świata to wg mnie spory prestiż, szczególnie, że możemy go "ściągnąć" Realowi:)

0

Wszyscy strasznie pewni siebie, jak przed meczem z Valencia i Deportivo

0

Kluivert, moze nie tyle, że najlepszy co ulubiony:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?