karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
A wy możecie przestać umoralniać innych?
0
Moze byc ciężko z tą fifą http://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-R5-M330.142776.0.html
1
Sporo tandety jak dla mnie
3
Wszyscy... A co jeśli nie obchodzi świąt cwaniaczku?
17
Dzień dobry wszystkim :) Miłego rozpoczęcia tygodnia :)
0
Odsypiałem sobie po sobocie, wstaje sprawdzam wynik Realu i trochę jestem w szoku, wiedziałem, że spokojnie wygrają ale coś takiego? Co tam się stało?
1
Alba wstydliwy :D
0
Alt + f4 polecam
0
Nagroda Alibaby :D
6
Czo te ziomki sie schowały za stolem?:D
0
No to właśnie chyba Ty sobie mówisz co chcesz:)
0
O o, trzeba drżeć o wynik, Rudy wchodzi
0
Dawaj WakaWaka do ataku!
3
Brawo kocur!!
1
Ciało porusza się tak szybko, że wytwarza silne pole elektrostatyczne :)
1
Trzeba liczyć te kartki, żeby za rok sie nie okazało, że zagra ktoś nieuprawniony;)
0
Mysle, ze Iniesta tam zawita
0
O ile dobrze pamiętam 3 bramki do pobicia rekordu zostaly
0
No teraz to już pewne:)
0
Jak myślicie kto ZP mundialu dostanie ? Iniesta moze?
3
Jaki zamiar? Wlaśnie Alba probował uniknąć kontaktu, moglo sie obyc bez tej kartki
0
mmm jakie to słodkie :) czytając to poczułem jakbym był 10 lat młodszy :P
1
A skąd pomysł, że tak robi?
1
Rozwiązanie to nie zerwanie, więc nie wiem czy to co mówisz jest prawdą
0
jestem debilem albo strona tvp sport jest nieintuicyjna, nie wiem co tu kliknąć aby oglądać 'live'
2
A sprawdziles czy ta sukienka nie idzie z jakiejś Tajlandii? Zadzwon do gościa jak to nic nie da, kontaktuj się z allegro
2
Brakuje Alvesa z Realem:)
27
Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że KMŚ odbywa się w Japonii, a prestiż ? Posiadanie emblematu Najlepszej Drużyny Świata to wg mnie spory prestiż, szczególnie, że możemy go "ściągnąć" Realowi:)
0
Wszyscy strasznie pewni siebie, jak przed meczem z Valencia i Deportivo
0
Kluivert, moze nie tyle, że najlepszy co ulubiony:)