2

powie mi ktoś jak zagrał Samper ?

3

hehe Pique nie moze przeżyć tej piłki z klasyku, w sumie mu się nie dziwię, do tej pory mnie to boli

1

no nawet w LM zabierają nam bramki ? :/

1

Ok, na podstawie tych danych wnioskuję: dają du#y :(

0

W dobrym czy złym znaczeniu?

0

skrót z rayem hudsonem jakby ktoś nie oglądał :)


0

4 dyszki w jednym meczu, coś niesamowitego :) piękna historia pisze się na naszych oczach

0

Ohoho znasz takiego zawodnika jak Alba?

2

Coś słyszałem przed meczem, że to pierwszy(?) Klasyk gdzie na bramce nie było żadnego Hiszpana

6

Nieeee nie wybacze tej akcji Munirowi nigdy!!! 0-5 na SB z bramką Pique?!?! Nie ma lepszego scenariusza, no po prostu k##wa no nie

2

kurde ja jestem tak stary, że od zawsze mam te 1300 dni i nie mam nawet daty rejestracji :/ a szacuje, że to było ok 2005 roku :v

0

Krycha u Wojewódzkiego powiedział, że Lewy przechodzi do Realu, ciekawe na ile to prawda, bo większość wypowiedzi ociekaja ironią :)

1

oby Messi nie zakończył teraz tak pieknej serii

0

Świetne podejście wyłączyć film, bo 5min pierwszych się nie spodobało, w takim razie, podejrzewam, że masz na koncie obejrzanych maks 5 filmów

0

Możesz.

0

Właśnie odpalam sobie neta, patrzę wyniki, składy... Hiszpania, mecz towarzyski, 5 powołanych piłkarzy Barcy wszyscy w pierwszej 11sce, dzięki Sfinksie

2

co poniektórzy nawet Ci mogą wynik podać :)

4

Jutro to sprostuje i powie "chodziło mi o to, że myślę, że Messi myśli, że ja wygram złotą piłkę" :) a być może trochę spokorniał?

0

Serio Messi miał passę aż 21 meczów z przynajmniej jedna bramką? :o który to sezon?

0

dlatego lepiej żeby jeden i drugi zostali gdzie są :)

0

krakena ? :O

0

lepiej "zaginiona 2" :)

1

raz miałem podobnie, tylko nie wziąłem lapka do pracy :P

0

fake :P podobno nie było nikogo z Realu na premierze :P

1

Astrologowie ogłaszają "tydzień biegającego Messiego" kurs na Barcelonę w GD ZMIEJSZA SIE

0

nie rozumiem tego podejścia, piłkarz po przegranym meczu powinien leżeć krzyżem w kościele czy udać się na jakąś pustelnie i opłakiwać spotkanie ? wy też po nieudanej kartkówce z pszyry albo słabym dniu w pracy rezygnujecie z imprezy ze znajomymi ?

0

kurs to kurs, czyli mnożnik bez jednostki

2

brak szacunku do rywala, karny dla Realu !

0

jak kurs może być podany w euro ?

4

jako umysł ścisły uwielbiam cyferki i strasznie brakuje mi Estadisticas po weekendzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?