karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
powie mi ktoś jak zagrał Samper ?
3
hehe Pique nie moze przeżyć tej piłki z klasyku, w sumie mu się nie dziwię, do tej pory mnie to boli
1
no nawet w LM zabierają nam bramki ? :/
1
Ok, na podstawie tych danych wnioskuję: dają du#y :(
0
W dobrym czy złym znaczeniu?
0
skrót z rayem hudsonem jakby ktoś nie oglądał :)
0
4 dyszki w jednym meczu, coś niesamowitego :) piękna historia pisze się na naszych oczach
0
Ohoho znasz takiego zawodnika jak Alba?
2
Coś słyszałem przed meczem, że to pierwszy(?) Klasyk gdzie na bramce nie było żadnego Hiszpana
6
Nieeee nie wybacze tej akcji Munirowi nigdy!!! 0-5 na SB z bramką Pique?!?! Nie ma lepszego scenariusza, no po prostu k##wa no nie
2
kurde ja jestem tak stary, że od zawsze mam te 1300 dni i nie mam nawet daty rejestracji :/ a szacuje, że to było ok 2005 roku :v
0
Krycha u Wojewódzkiego powiedział, że Lewy przechodzi do Realu, ciekawe na ile to prawda, bo większość wypowiedzi ociekaja ironią :)
1
oby Messi nie zakończył teraz tak pieknej serii
0
Świetne podejście wyłączyć film, bo 5min pierwszych się nie spodobało, w takim razie, podejrzewam, że masz na koncie obejrzanych maks 5 filmów
0
Możesz.
0
Właśnie odpalam sobie neta, patrzę wyniki, składy... Hiszpania, mecz towarzyski, 5 powołanych piłkarzy Barcy wszyscy w pierwszej 11sce, dzięki Sfinksie
2
co poniektórzy nawet Ci mogą wynik podać :)
4
Jutro to sprostuje i powie "chodziło mi o to, że myślę, że Messi myśli, że ja wygram złotą piłkę" :) a być może trochę spokorniał?
0
Serio Messi miał passę aż 21 meczów z przynajmniej jedna bramką? :o który to sezon?
0
dlatego lepiej żeby jeden i drugi zostali gdzie są :)
0
krakena ? :O
0
lepiej "zaginiona 2" :)
1
raz miałem podobnie, tylko nie wziąłem lapka do pracy :P
0
fake :P podobno nie było nikogo z Realu na premierze :P
1
Astrologowie ogłaszają "tydzień biegającego Messiego" kurs na Barcelonę w GD ZMIEJSZA SIE
0
nie rozumiem tego podejścia, piłkarz po przegranym meczu powinien leżeć krzyżem w kościele czy udać się na jakąś pustelnie i opłakiwać spotkanie ? wy też po nieudanej kartkówce z pszyry albo słabym dniu w pracy rezygnujecie z imprezy ze znajomymi ?
0
kurs to kurs, czyli mnożnik bez jednostki
2
brak szacunku do rywala, karny dla Realu !
0
jak kurs może być podany w euro ?
4
jako umysł ścisły uwielbiam cyferki i strasznie brakuje mi Estadisticas po weekendzie