karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NHL czy NFL ? lubisz hokej ?
0
ja mam wielką nadzieję na Nolito
27
Może kogoś zaciekawi następująca statystyka, bramki w klubie jednego i drugiego cracka od kiedy Cristiano przybył na Półwysep Iberyjski
sezon 09/10
CR(wiek 24lata)- 33 Messi(22 lata)- 47
10/11
CR-53 Messi-53
11/12
CR-60 Messi-73
12/13
CR-55 Messi-60
13/14
CR-51 Messi-41
14/15
CR-61 Messi-58
15/16
CR-10 Messi-6
Łącznie
CR(30 lat)-323 Messi(28 lat)-338
1
hehe no to by była bomba
Artykuł z 15 stycznia: OFICJALNIE! : FIFA zezwala na zarejstrowanie Ardy Turana w miejsce kontuzjowanego Rafinhi !
11
Może kogoś zaciekawi następująca statystyka, bramki w klubie jednego i drugiego cracka od kiedy Cristiano przybył na Półwysep Iberyjski
sezon 09/10
CR(wiek 24lata)- 33 Messi(22 lata)- 47
10/11
CR-53 Messi-53
11/12
CR-60 Messi-73
12/13
CR-55 Messi-60
13/14
CR-51 Messi-41
14/15
CR-61 Messi-58
15/16
CR-10 Messi-6
Łącznie
CR(30 lat)-323 Messi(28 lat)-338
2
żaden z powyższych :|
0
wg transfermarktCristiano ma 439 bramek w klubach (powinno być 441 bo nie doliczyli ostatniego meczu) plus kadra 55, w sumie 496 gdzie reszta ? a jesli doliczyć młodzieżową repre (+10) to ma 506, więc tak czy inaczej coś nie tak
0
po co przez Mediolan ?
0
"będzie pauzował przez 4-6 tygodni" pewne info ? :O wcześniejszy news mówił o 2-3
2
a propos błędów bramkarskich i LM, co powiedziecie o wczorajszej bramce Chelsea ? Jak ja uwielbiałem zawsze to machanie łapkami Ikera gdy był bezradny :P
0
ale zaczął poprzedni sezon pożniej niż wszyscy może to go "zbawi"
0
HA! wiem o co chodzi :) niezauważalne są jego podania DO PRZODU, ale masz rację niektórym udaje się to dostrzec, ja np. wczoraj ze 2 widziałem :)
0
rozmiar to sporo :/ tez tak kiedys myślałem, że się rozejdą, ani razu nie była to dobra decyzja
47
to jest po prostu niesamowite jak przebieg kariery piłkarza może się zmienić z sesonu na sezon, w zeszłym roku nie widziałem go nawet na ławce, teraz się zastnawiam gdzie bardziej połata dziury na boku obrony czy w środku pomocy
0
co Szczęsnemu biją :P
0
Neymar dziś baardzo słabo, mam nadzieję, że ten mecz będzie zimnym prysznicem na tę gołą główkę
0
Nie wierze:ooo No LE rozwalileś zmianami :)
1
Haha Barce ratuje nasz "ulubieniec" z zeszłego sezonu sezonu, o ironio
1
Neymar po prostu nie dorósł do roli lidera
2
1-1 biorę z pocałowaniem ręki
0
Próbuje dostrzec jakieś pozytywne aspekty w naszej grze... No i nic nie mogę znaleźć:/
8
Munir to dziecko nie oszukujmy sie, ręką go grzecznie można przestawić
2
Klątwa wygranej LM?:/ jesteśmy w naprawdę głębokiej d...
5
Iniesta kontuzja nie no kurwa po prostu no nieeee
0
Jak można było puścić Xaviego przy banie transferowym?:( ehh nie mamy środka kolejny sezon:/
0
No rzeczywiście vice mistrz Włoch i Niemiec to półamatorskie standardy, z mistrzem Ukrainy by była grupa śmierci?
3
A kim zagrasz mistrzu?
1
Patrz żebyśmy wyszli
1
Ten z 11 na plecach, to niby zawodnik co ma ponieść Barce w czasie absencji Messiego?
0
Szczerze nie spodziewałem się, że Barca jest tak słaba bez Messiego:/