0

NHL czy NFL ? lubisz hokej ?

0

ja mam wielką nadzieję na Nolito

27

Może kogoś zaciekawi następująca statystyka, bramki w klubie jednego i drugiego cracka od kiedy Cristiano przybył na Półwysep Iberyjski

sezon 09/10
CR(wiek 24lata)- 33 Messi(22 lata)- 47

10/11
CR-53 Messi-53

11/12
CR-60 Messi-73

12/13
CR-55 Messi-60

13/14
CR-51 Messi-41

14/15
CR-61 Messi-58

15/16
CR-10 Messi-6

Łącznie
CR(30 lat)-323 Messi(28 lat)-338

1

hehe no to by była bomba
Artykuł z 15 stycznia: OFICJALNIE! : FIFA zezwala na zarejstrowanie Ardy Turana w miejsce kontuzjowanego Rafinhi !

11

Może kogoś zaciekawi następująca statystyka, bramki w klubie jednego i drugiego cracka od kiedy Cristiano przybył na Półwysep Iberyjski

sezon 09/10
CR(wiek 24lata)- 33 Messi(22 lata)- 47

10/11
CR-53 Messi-53

11/12
CR-60 Messi-73

12/13
CR-55 Messi-60

13/14
CR-51 Messi-41

14/15
CR-61 Messi-58

15/16
CR-10 Messi-6

Łącznie
CR(30 lat)-323 Messi(28 lat)-338

2

żaden z powyższych :|

0

wg transfermarktCristiano ma 439 bramek w klubach (powinno być 441 bo nie doliczyli ostatniego meczu) plus kadra 55, w sumie 496 gdzie reszta ? a jesli doliczyć młodzieżową repre (+10) to ma 506, więc tak czy inaczej coś nie tak

0

po co przez Mediolan ?

0

"będzie pauzował przez 4-6 tygodni" pewne info ? :O wcześniejszy news mówił o 2-3

2

a propos błędów bramkarskich i LM, co powiedziecie o wczorajszej bramce Chelsea ? Jak ja uwielbiałem zawsze to machanie łapkami Ikera gdy był bezradny :P

0

ale zaczął poprzedni sezon pożniej niż wszyscy może to go "zbawi"

0

HA! wiem o co chodzi :) niezauważalne są jego podania DO PRZODU, ale masz rację niektórym udaje się to dostrzec, ja np. wczoraj ze 2 widziałem :)

0

rozmiar to sporo :/ tez tak kiedys myślałem, że się rozejdą, ani razu nie była to dobra decyzja

47

to jest po prostu niesamowite jak przebieg kariery piłkarza może się zmienić z sesonu na sezon, w zeszłym roku nie widziałem go nawet na ławce, teraz się zastnawiam gdzie bardziej połata dziury na boku obrony czy w środku pomocy

0

co Szczęsnemu biją :P

0

Neymar dziś baardzo słabo, mam nadzieję, że ten mecz będzie zimnym prysznicem na tę gołą główkę

0

Nie wierze:ooo No LE rozwalileś zmianami :)

1

Haha Barce ratuje nasz "ulubieniec" z zeszłego sezonu sezonu, o ironio

1

Neymar po prostu nie dorósł do roli lidera

2

1-1 biorę z pocałowaniem ręki

0

Próbuje dostrzec jakieś pozytywne aspekty w naszej grze... No i nic nie mogę znaleźć:/

8

Munir to dziecko nie oszukujmy sie, ręką go grzecznie można przestawić

2

Klątwa wygranej LM?:/ jesteśmy w naprawdę głębokiej d...

5

Iniesta kontuzja nie no kurwa po prostu no nieeee

0

Jak można było puścić Xaviego przy banie transferowym?:( ehh nie mamy środka kolejny sezon:/

0

No rzeczywiście vice mistrz Włoch i Niemiec to półamatorskie standardy, z mistrzem Ukrainy by była grupa śmierci?

3

A kim zagrasz mistrzu?

1

Patrz żebyśmy wyszli

1

Ten z 11 na plecach, to niby zawodnik co ma ponieść Barce w czasie absencji Messiego?

0

Szczerze nie spodziewałem się, że Barca jest tak słaba bez Messiego:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?