karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak, szczerze nic wielkiego, zajebiste zdjęcia, dobra muzyka i... to wszystko
8
Pfff za Tata Martino od połowy sezonu każdy mecz był jak finał ;)
3
piękny okres w życiu człowieka, warto go doceniać, ale studia chyba lepsze ;)
6
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10154124090059305/ w końcu dostał !!
1
https://www.facebook.com/TegesPL/posts/1730620300508402
0
https://www.facebook.com/footazo/videos/967601433310543/
https://www.facebook.com/lajfycom/videos/1096451750386215/
nie wiem która ładniejsza
0
co Portugalczyk dwie bramy zaje... na tym turnieju to głowa mała :O
0
szkoda rekordu na takim głupim meczu :/ EDIT heh w pore wypowiedziane :P
0
Gdyby Messi grywał w 1/16 czy 1/8 pucharu to by pewnie już by dawno pozamiatał tamtejsze rekordy
0
pieniądze to naprawdę niezła super moc :P
0
a ten napastnik jest na połowie swojej czy przeciwniika ?
1
ale co tu się dziwić jak ciągle musieli zaczynać od środka :P po każdej bramce zawodnicy Barcy się cieszyli a biedny Benzema stał z piłka w kole i czekał
1
myślę, że wbrew pozorom może to być ciekawe spotkanie, Valencia będzie chciała udowodnić, że potrafią powalczyć z Barcą a nasi zmiennicy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony
0
przecię napisał w "większych" a nie w "większości"
0
będzie miał 4 mecze mniej do rozegrania niż reszta
1
jak jest w innych krajach, też gazety przyznają nagrody? w Polsce dla najlepszego strzelca idzie statuetka od Bravo Sport ?
2
teraz ma tyle samo bramek co Suarez, który mam nadzieję ukąsi coś w finale :) (oby nie przeciwnika :P)
1
Komentarz usunięty
0
prócz wygranej jest jeszcze coś takiego jak "honor"
0
mam nadzieję, że Valencia nie będzie zbytnio się spinała na ten mecz aby coś udowodnić, tylko zagrają na luzie, bo LE pewnie wystawi głęboką rezerwę, szkoda byłoby stracić tę piękną serię bez przegranej
20
Został tak ochrzczony przez użytkowników fcbarca.com na cześć przegranej na Anoeta
0
ciekawe jaki skład desygnuje LE w środę, Bartra Verma Rudy Adriano Sandro Munir ? może być ciężko przedłużyć tę passę
6
w tych czasach dodaj, nie każdy miał takie początki z kibicowaniem jak współczesna młodzież
0
no właśnie ja tu widziałem zlekceważenie i brak motywacji i mało brakowało, że byśmy tego pożałowali, ale już mi się nie chce wracać do tego spotkania i polemiki na ten temat, udanej niedzieli
0
ehh już chyba sam nie wiesz co chcesz osiągnąć, skoro się bawimy w cytaty to proszę "Każdy pkt jest ważny. 3pkt w takich meczach są jeszcze ważniejsze " Wg przedstawionego tekstu autor twierdzi, że punkty zdobyte z ostatnią drużyną w lidze mają jakieś specjalne znaczenie, ja twierdzę, że mają dokładnie wartość 3 punktów, nie mniej, nie więcej i jakakolwiek wpadka w takim spotkaniu to niedopuszczalna klęska, dlatego dla mnie uzyskanie pozytywnego rezultatu tutaj nie ma jakiegoś specjalnego miana typu oklepanego tekstu "mecz, którym wygrywa sie mistrzostwo", to mecz, który MUSIAŁ być wygrany
0
Sam zacząłeś zdrabniać słowa ;> Twój komentarz tyczy się znaczenia punktów a ja nie uważam aby jedne miały inną wartość od pozostałych, po prostu nie podoba mi się określenie "mecz, którym wygrywa się mistrzostwo"
1
gratuluję rozumowania :) pogrzeb bardziej pomiędzy wierszami to sie domyślisz, że chodziło o ewentualną stratę punktów w dzisiejszym spotkaniu. Gdzie tu Levante gryzło trawę, bo jakoś tego nie odnotowałem
0
z czy ja chłopczyku podważam wagę tych punktów?
1
nie widziałem tu jakiejś heroicznej walki, tylko nieporadność i senność graczy Barcy, dobrze, że skończyło się jak skończyło, teraz turystyczny wyjazd do Walencji i czekamy na Celtę
5
nie wiem jak spotkanie z ostatnia drużyną ligi wygrane w ślimaczym stylu, można nazwać "meczem, którym wygrywa się mistrzostwo " ? nie, takim meczem to można się od mistrzostwa oddalić, rozumiem, żeby to było spotkanie wyjazdowe z Athletic czy inną Celtą wygrane rzutem na taśmę, wyrwane rywalowi w ostatnich minutach, a nie coś co powinno być formalnością