19

w tym sezonie Barca w LM na wyjazdach zawsze strzelał min. 2 gole

0

dzieki, zapraszam do Białego na drineczka w nagrodę;)

0

macie link drodzy przyjaciele ?

0

no właśnie pokazał :)

0

to nie jest już ta sama Barcelona co za Pepa !

0

skoro jedni wierzą sobie w postaci w chmurkach, to ja jestem wyznawcą Messinizmu i penis Ci do tego ;)

0

skąd wziąć zdjęcia z tego meczu ? ma ktoś jakiś link ?!? PROSZĘ o pomoc

1

wiem dlaczego jestem ateistą, bo Bóg stąpa po Ziemi :)

0

moje gaaaardłooooo !!!!

4

kuuurrr.... gdzie są nasi obrońcy ?!

0

co to za dno w drugiej połowie ? ;/

0

miałem zawał, że to druga Neymara :/

1

ogranij to Lucho !! nie można zostawiać szwabom tyle miejsca !

0

kuuuuraaaaa mać !!! Rakitic strzelaj tooo

0

najlepszy bramkarz świata bez dwóch zdań

2

zostawiają strasznie dużo miejsca Bawarczykom :/

1

słabiutko gramy :/ same faje na afere

1

dzieciom nigdy nie przetłumaczysz, jeszcze za mało w życiu widziały

3

nasi nie wyszli z szatni :/

0

Akurat Ania jest spoko :)

6

yyy chyba Cie psy pogryzły

18

może się mylę, ale wydaje mi się, że dziś Real byśmy tu rozszarpali

0

no jak ma być to 4-0 co tak wielu tutaj uważało za pewny wynik to powinny paść już bramki dla Barcy

0

aaaa 2-0 powinno byc

0

kuuuurr.... nie wierze wszystko tu mozna bylo zrobic :/

21

oby Figo nie wygrał, bo jeszcze dożywotniego bana dostaniemy

0

świetne krycie...

2

aaaa moje oczy :/

1

i w dodatku Alves przedziurawił Cristiano, so much win : 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?