karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
w tym sezonie Barca w LM na wyjazdach zawsze strzelał min. 2 gole
0
dzieki, zapraszam do Białego na drineczka w nagrodę;)
0
macie link drodzy przyjaciele ?
0
no właśnie pokazał :)
0
to nie jest już ta sama Barcelona co za Pepa !
0
skoro jedni wierzą sobie w postaci w chmurkach, to ja jestem wyznawcą Messinizmu i penis Ci do tego ;)
0
skąd wziąć zdjęcia z tego meczu ? ma ktoś jakiś link ?!? PROSZĘ o pomoc
1
wiem dlaczego jestem ateistą, bo Bóg stąpa po Ziemi :)
0
moje gaaaardłooooo !!!!
4
kuuurrr.... gdzie są nasi obrońcy ?!
0
co to za dno w drugiej połowie ? ;/
0
miałem zawał, że to druga Neymara :/
1
ogranij to Lucho !! nie można zostawiać szwabom tyle miejsca !
0
kuuuuraaaaa mać !!! Rakitic strzelaj tooo
0
najlepszy bramkarz świata bez dwóch zdań
2
zostawiają strasznie dużo miejsca Bawarczykom :/
1
słabiutko gramy :/ same faje na afere
1
dzieciom nigdy nie przetłumaczysz, jeszcze za mało w życiu widziały
3
nasi nie wyszli z szatni :/
0
Akurat Ania jest spoko :)
6
yyy chyba Cie psy pogryzły
18
może się mylę, ale wydaje mi się, że dziś Real byśmy tu rozszarpali
0
no jak ma być to 4-0 co tak wielu tutaj uważało za pewny wynik to powinny paść już bramki dla Barcy
0
aaaa 2-0 powinno byc
0
kuuuurr.... nie wierze wszystko tu mozna bylo zrobic :/
21
oby Figo nie wygrał, bo jeszcze dożywotniego bana dostaniemy
0
świetne krycie...
2
aaaa moje oczy :/
0
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/vb.197394889304/10153446034969305/?type=2&theater hmm po angielsku będzie ?
1
i w dodatku Alves przedziurawił Cristiano, so much win : 3