0

w sumie pizza też może być dietetyczna :)

0

żeby wziąć czasy współczesne nie jest już tak źle :)

0

dawać ten Real w półfinale :)

0

zawsze jest "na żądanie" :)

1

poliglota ;] winszuję

1

niby czemu ? Ibra to zwykły najemnik, jak Ronaldo

7

06' 09' 15'... 6, 9, 1+5=6, odwrócone 9 to 6... 666 :O matko bosko jedyno

2

może mostek ze stójki chce zrobić :)

0

no własnie o to mi chodzi :)

1

ciekawe co by było gdyby została uznana prawidłowa bramka Messiego z Atleti...

0

"Roślin Brazylijczyk, który został włączony wczoraj w kadrze, a nie na końcu jedzie do Barcelony i pobyt w Paryżu" google translate pozdrawiają, rozumiem, że Silva nie jedzie do Barcelony ?

49

"Co ciekawe, Tata Martino liczby miał identyczne (i lepszy bilans bramkowy), a zakończył sezon z pustymi rękami i odszedł z Barçy tylnymi drzwiami." to zdanie pokazuje o co można sobie rozbić te wszystkie statystyki

0

https://vine.co/v/ezhLtxI7hnm o co tu chodziło ?

0

Nie omieszkam zajrzeć w owe miejsca:)

0

Dzięki wielkie :) to jeszcze powiedz gdzie najlepsze imprezy i już w ogóle będę spełniony;)

0

Halo halo POMOCY jestem dziś w Łodzi gdzie tu można obejrzeć meczyk Barcy najlepiej na Piotrkowskiej

5

Lord ma więcej bramek w Lidze Europy niż Messi, szach mat hejterzy ;]

2

ostatni raz kiedy przegraliśmy z Realem różnicą 3 bramek był w 2008

0

co wy karmicie trola ? ewentualnie po co się wdawać w polemiki z 13latkiem ?

5

odnośnie zmian, nigdy NIGDY Barcelonie nie wychodziło bronienie wyniku, Barca najlepiej się broni grając swoim normalnym systemem, a tak poza tym zmiana Montoi wg mnie nie była konieczna

0

no jak sobie jeszcze raz przeczytałem to rzeczywiście ma sens :P ale ja bym dał "Myśląc, że wszystko zostało już załatwione, popełnimy błąd" :)

0

"Nie popełnimy błędu myśląc, że wszystko zostało już załatwione." cos tu jest nie tak, chyba właśnie popełniliby błąd myśląc, że już wszystko załatwione, przynajmniej tak wyniki z kontekstu wypowiedzi

0

ohoho i do tego Barca jest dodatkowym rekordzistą, bo jako pierwsza w historii po jednym meczu ma awans... ochłoń

0

ad 1 akurat Guardiola nie jest winny karygodnych błędów obrony, nie system zawiódł w tym meczu, a indywidualne zagrania
ad 2 racja
ad 3 to samo co w 1. jaki wpływ na to, że padł przypadkowy gol miał Lucho ?

0

co waran ma speeda :O

1

w całym artykule żadnej wzmianki o tym, że to były zawodnik Barcy ? Dziwne, może to dla większości z nas oczywiste, ale uczmy młodsze pokolenia historii naszej drużyny :)

2

4 pkty przewagi poszły się...

2

iw tym momencie nie mamy marginesu błędu kolejna strata punktów wiąże się ze stratą lidera

1

jedyny pozytyw, że Real też tu przyjedzie... tylko, że oni mają świetną pomoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?