karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w sumie pizza też może być dietetyczna :)
0
żeby wziąć czasy współczesne nie jest już tak źle :)
0
dawać ten Real w półfinale :)
0
zawsze jest "na żądanie" :)
1
poliglota ;] winszuję
1
niby czemu ? Ibra to zwykły najemnik, jak Ronaldo
7
06' 09' 15'... 6, 9, 1+5=6, odwrócone 9 to 6... 666 :O matko bosko jedyno
2
może mostek ze stójki chce zrobić :)
0
no własnie o to mi chodzi :)
1
ciekawe co by było gdyby została uznana prawidłowa bramka Messiego z Atleti...
0
"Roślin Brazylijczyk, który został włączony wczoraj w kadrze, a nie na końcu jedzie do Barcelony i pobyt w Paryżu" google translate pozdrawiają, rozumiem, że Silva nie jedzie do Barcelony ?
49
"Co ciekawe, Tata Martino liczby miał identyczne (i lepszy bilans bramkowy), a zakończył sezon z pustymi rękami i odszedł z Barçy tylnymi drzwiami." to zdanie pokazuje o co można sobie rozbić te wszystkie statystyki
0
https://vine.co/v/ezhLtxI7hnm o co tu chodziło ?
0
Nie omieszkam zajrzeć w owe miejsca:)
0
Dzięki wielkie :) to jeszcze powiedz gdzie najlepsze imprezy i już w ogóle będę spełniony;)
0
Halo halo POMOCY jestem dziś w Łodzi gdzie tu można obejrzeć meczyk Barcy najlepiej na Piotrkowskiej
5
Lord ma więcej bramek w Lidze Europy niż Messi, szach mat hejterzy ;]
2
ostatni raz kiedy przegraliśmy z Realem różnicą 3 bramek był w 2008
0
co wy karmicie trola ? ewentualnie po co się wdawać w polemiki z 13latkiem ?
3
https://pbs.twimg.com/media/BsHF15SIAAAI_j2.jpg
5
odnośnie zmian, nigdy NIGDY Barcelonie nie wychodziło bronienie wyniku, Barca najlepiej się broni grając swoim normalnym systemem, a tak poza tym zmiana Montoi wg mnie nie była konieczna
0
no jak sobie jeszcze raz przeczytałem to rzeczywiście ma sens :P ale ja bym dał "Myśląc, że wszystko zostało już załatwione, popełnimy błąd" :)
0
"Nie popełnimy błędu myśląc, że wszystko zostało już załatwione." cos tu jest nie tak, chyba właśnie popełniliby błąd myśląc, że już wszystko załatwione, przynajmniej tak wyniki z kontekstu wypowiedzi
0
ohoho i do tego Barca jest dodatkowym rekordzistą, bo jako pierwsza w historii po jednym meczu ma awans... ochłoń
0
ad 1 akurat Guardiola nie jest winny karygodnych błędów obrony, nie system zawiódł w tym meczu, a indywidualne zagrania
ad 2 racja
ad 3 to samo co w 1. jaki wpływ na to, że padł przypadkowy gol miał Lucho ?
0
co waran ma speeda :O
1
w całym artykule żadnej wzmianki o tym, że to były zawodnik Barcy ? Dziwne, może to dla większości z nas oczywiste, ale uczmy młodsze pokolenia historii naszej drużyny :)
2
4 pkty przewagi poszły się...
2
iw tym momencie nie mamy marginesu błędu kolejna strata punktów wiąże się ze stratą lidera
1
jedyny pozytyw, że Real też tu przyjedzie... tylko, że oni mają świetną pomoc