1

heheh nie wierze :D

0

było w polu ?

0

LM 2004/05 grupa :)

0

tak myślałem, że o tę, ale czy to nie było w grupie ?

0

hmmm ? chyba asysta

0

odpisze w jednym poście (już ostatnim :) ) do Was obydwu, żeby Was upewnić, że nie jestem jakimś hejterem czy fanboyem jakiegokolwiek z wyżej wymienionych zespołów, nienawidzę Chelsea, lubię Arsenal (btw moja ulubiona angielska ekipa z czasów Henry'ego i Bergkampa) i Liverpool, Manchestery są mi w sumie obojętne. Tyle jeśli chodzi o moje preferencje, a wracając do tematu... UWAŻAM i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, że Wenger siedzi już za długo (20lat) na tym samym stołku i myślę, że ten klub mógłby osiągnąć więcej z INNYM szkoleniowcem. Nie będę wymieniał żadnego konkretnego, bo nie znam się na tyle aby powiedzieć, który dokładnie będzie lekiem na całe zło (brak trofeów) i poukłada to w odpowiedni sposób, ale wg mnie powinien pojawić się ktoś NOWY z NOWĄ wizją, z NOWYMI metodami. Dziękuję za wysłuchanie (przeczytanie) pozdrawiam, miłego dnia :) PS. przez Was wywalą mnie z pracy :D

0

spoko, ja nie siedzę w ich zarządzie nie wiem co jest dla nich priorytetem, tytuły czy zarabianie pieniędzy (nie da się osiągnąć tego i tego ? :O patrz Bayern) poza tym wydawało mi się, że rozmawiamy o tym jak zmiany trenerów wpływają na osiągnięcia a nie o $$

0

no to mówię, jeśli Arsenalowi to pasuje, całe życie 3-4 miejsce plus 1/8 LM to niech dalej idą tą drogą, mi to rybka :) Porto akurat to zdobywa mistrzostwo dość regularnie, tak na marginesie

0

ehhh no wiadomo, że przy KAŻDEJ zmianie nie będzie ZAWSZE lepiej, można tak wymieniać i wymieniać, że ooo tamci zmienili trenera to nic nie wygrali, chodzi o to, że w innych klubach starają się szukać jakiegoś rozwiązania, jak burdel źle działa to się wymienia dziwki,jak to nie pomaga to znaczy, że się źle nim zarządza więc leci burdelmama (sorki za kolokwialne porównanie) a w Arsenalu wydaje mi się, że im dobrze na tym 4 miejscu...a sorki czasem też na 3 ;) i tak pewnie zostanie nim nie zmienią trenera

4

miejsce Arsenalu w sezonach:
05/06 - 4
06/07 - 4
07/08 - 3
08/09 - 4
09/10 - 3
10/11 - 4
11/12 - 3
12/13 - 4
13/14 - 4
14/15 - 3
15/16 - 2!
no z niczego się to nie wzięło :P zawsze się koło 4 plączą

1

no tak ale taka chociażby Chelsea coś tam zmienia i daje to jakieś efekty, a w Arsenalu takie - jest "ch%jowo" ale stabilnie i niech tak zostanie

6

że nic nie wygrywa ?

1

CA VA (i pizzeria na przeciwko nie pamiętam jaka, Crazy Pizza może). Soho, Warka (?) Stadion, najlepiej to się przejść (podzwonic) i popytać bo nie wiadomo jaki mecz wybiorą, bo zejdzie się parę Januszów co chcą Lewego oglądać i lipa :(

0

ktokolwiek w ogóle płaci ten 32% podatek ? skoro jest liniowy ?
a tak btw, nie wiem co to za beznadziejny argument "Wydaje mi się też, że 32% to rozsądna granica. Natomiast tym 3% społeczeństwa ten podatek nie narobi chyba zbyt wielkiego spustoszenia w portfelu. :)" ludzie więcej zarabiający płacą i tak więcej podatku, czemu DODATKOWO jeszcze mają mieć wyższy procent (szczególnie, że II próg zaczyna się raptem od 7 tys miesięcznie to nie są jakieś olbrzymie sumy) i chyba to nie do końca działa patrząc na inne kraje, Hiszpania - wysokie podatki, Irlandia, Norwegia - niskie. Bardziej uważam, że zusem coś można pokombinować, bo to jest po#$bane, że ktoś kto zarobi w miesiącu 2000zl musi zapłacić 1100 zusu czyli tyle samo co ten, który inkasuje 20 000... tylko, żeby debilom nie przyszło do głowy podwyższać zus bogatszym :/

1

nieee no odpalam mecz i 0-1 :/ ehh

0

jak tam Real gra ?

0

no w Barcelonie gra na na bokach obrony jest chyba atrakcyjniejsza niż w innych klubach, w swojej lidze pszenno-buraczanej grałem najpierw na prawej obronie i fajnie się latało przy kontrach :) ale teraz hasam sobie w środku i duuużo bardziej mi się podoba

0

no tak, ale 2 sezony temu Roberto każdy wyrzucał z Barcy, że słaby, że się nie nadaje itp (oczywiście ja też tak mówiłem) a Alves był bogiem, bo w sumie był na swojej pozycji i wtedy też była RÓŻNICA między nimi. Teraz mnie denerwuje jak ktoś rzuca takie teksty, czas leci, zawodnicy się zmieniają, mają formę bądź nie, Dani był w mega dyspozycji przez długie lata

0

uwielbiam hipokrytów :)

2

4 asysta w lidze Sergiego ?

0

o i Doouglas założył siateczke :)

0

heh wiedziałem, że od razu multum komentarzy o Douglasie

2

jakby interweniował ZA polem karnym to mogłaby być, ale on złapał W polu i wyleciał z nią

0

25letni Motta to młodzik ?

24

co to ma do jego wypowiedzi ?

0

już abstrahując od tego jak dobrym piłkarzem jest Douglas, nie wiem czemu Barca nigdy nie wprowadzi jakiegoś zapisu do tych wypożyczeń aby piłkarze nie mogli grać przeciwko niej?

1

ha! właśnie w tym sęk, nie jest słaby ale nie jest też NAJLEPSZY jak tu sporo białych rycerzyków chce to udowodnić, szkoda, że właśnie bez argumentów. Jasne, że rok 2016 był udany ! kto by nie chciał widzieć swojego odbicia całując puchar, który wygrali koledzy :)

8

yy ? że niby Messi był słabszy indywidualnie od Ceerki ? :O

0

"nie jestem bogiem" hahah :D no świetny argument, a to Twój bóg czy kto tam może decydować o tym kto ma żyć kto nie ? :d

7

A ja uważam, że nie ma co przesadzać i Leo wcale nie trzeba ściągać w takich spotkaniach, przy takim rywalu i wyniku, bo gra sobie na luzie, "człapie" jak nie ma piłki, nie angażuje się w defensywę, równie dobrze mógłby sobie coś naciągnąć na treningu albo wysiadając z audi, czy bawiąc się ze śliniakiem, teraz to było naciągnięcie dwójki przy zrywie do piłki, a nie przeciążenie mięśnia, bo za dużo gra, nie róbmy z niego emeryty, w dodatku już niejeden to podkreślał, nikt inny jak sam Messi nie zna lepiej swojego organizmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?