0

Nie mam pojęcia jak to się stało, że byłem przekonany, że debry Madrytu są dzisiaj?!? :/ Real taki mocny? Ronaldo 3 bramki? Wtf? Jak to się stało?

0

i prawidłowo 4 minuty zostały doliczone zanim jeszcze Kameni zaczął pajacować

0

znowu frajerstwo i łapiące skurcze, ależ to mnie wkur....

0

no to koniec jak to nei weszło to juz nie ma o czym mówić

0

haha 4 minuty

0

czemu my musimy oddawać tak frajersko punkty :/ jeszcze w tym sezonie gdzie Real gra najwiekszy syf od lat

0

ciekawe co jeszcze przez te 5 min sędzia wymyyśli

3

no gdzie ten spalony ?!

0

ale czy ja kogoś "shejtowałem" ? :V

0

ogłady dzieciaku

2

no i co z tej sztuczki ?

6

ten sędzie żartuje sobie ?

1

Nie było spalonego?

1

hehe oczywiście, że FREE :D poczytaj regulamin

22

to jest niesamowite, że bezpłciowy Real z beznadziejnym Ronaldo nie przegrał od tylu spotkań, osobiście jestem w szoku i mam nadzieję, że już ta aura szczęścia się skończy

1

Dziś widziałem "a ja mu wtedy na to weź siódmego dnia odpocznij" :)

0

na film :) polecam karci0

1

"To jest jego życie" ale jak Ronaldo goli nogi to już wielki hejt :P

0

ale to jest za ostatni sezon, rok ? obecnie ?

0

mecz Argentyny jest moze na nc+ ?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

a co Cie obchodzi czy ktoś okrada Amerykanów ? :V

0

odpowiedź jest w pytaniu :) bo to polskie media. EDIT: ehh nieogarnięte te komentarze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

te nagrody mareczki sa za ligę czy całokształt ?

0

no cieszę się niezmiernie, że chłopcy coś grają :) ale chodziło o przyszłość Barcy a ja tu takowej nie widzę

7

rezerwy Barcy były nawet w strefie awansu do Premiera Division (2-3 sezony temu?) i jakoś nikt za bardzo się nie wybił

37

"gdy Legia odkryła słabości rywala, Los Blancos wpadli w panikę." jakie to jest piękne, chyba sobie wytatuuje na plecach :D

0

jestem prawie przekonany, że LE nie da Masche zagrać na defensywnym

0

po co paszport na linii Hiszpania-Anglia ? EDIT: no dobra jest Brazylijczykiem więc może musi mieć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?