karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam pojęcia jak to się stało, że byłem przekonany, że debry Madrytu są dzisiaj?!? :/ Real taki mocny? Ronaldo 3 bramki? Wtf? Jak to się stało?
0
i prawidłowo 4 minuty zostały doliczone zanim jeszcze Kameni zaczął pajacować
0
znowu frajerstwo i łapiące skurcze, ależ to mnie wkur....
0
no to koniec jak to nei weszło to juz nie ma o czym mówić
0
haha 4 minuty
0
czemu my musimy oddawać tak frajersko punkty :/ jeszcze w tym sezonie gdzie Real gra najwiekszy syf od lat
0
ciekawe co jeszcze przez te 5 min sędzia wymyyśli
3
no gdzie ten spalony ?!
0
ale czy ja kogoś "shejtowałem" ? :V
0
ogłady dzieciaku
2
no i co z tej sztuczki ?
6
ten sędzie żartuje sobie ?
1
Nie było spalonego?
1
hehe oczywiście, że FREE :D poczytaj regulamin
22
to jest niesamowite, że bezpłciowy Real z beznadziejnym Ronaldo nie przegrał od tylu spotkań, osobiście jestem w szoku i mam nadzieję, że już ta aura szczęścia się skończy
1
Dziś widziałem "a ja mu wtedy na to weź siódmego dnia odpocznij" :)
0
na film :) polecam karci0
1
"To jest jego życie" ale jak Ronaldo goli nogi to już wielki hejt :P
0
ale to jest za ostatni sezon, rok ? obecnie ?
0
mecz Argentyny jest moze na nc+ ?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
a co Cie obchodzi czy ktoś okrada Amerykanów ? :V
0
odpowiedź jest w pytaniu :) bo to polskie media. EDIT: ehh nieogarnięte te komentarze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
te nagrody mareczki sa za ligę czy całokształt ?
0
no cieszę się niezmiernie, że chłopcy coś grają :) ale chodziło o przyszłość Barcy a ja tu takowej nie widzę
7
rezerwy Barcy były nawet w strefie awansu do Premiera Division (2-3 sezony temu?) i jakoś nikt za bardzo się nie wybił
37
"gdy Legia odkryła słabości rywala, Los Blancos wpadli w panikę." jakie to jest piękne, chyba sobie wytatuuje na plecach :D
0
jestem prawie przekonany, że LE nie da Masche zagrać na defensywnym
0
po co paszport na linii Hiszpania-Anglia ? EDIT: no dobra jest Brazylijczykiem więc może musi mieć :P