25

skromny ten nasz El Capitan :) szkoda, że nie zagrał 90min z Realem, myśle, ze wynik mógłby być wtedy korzystny

0

dla mnie Gomes wciąż słabo, dużo niedokładności, a techniki i opanowania to on się chyba już nie nauczy

0

myślę, że dla nas będzie Bayern, Psg lub Borussia jeśli Real jutro wygra

0

no teraz to każdy mądry, wcześniej "oby tylko pozbyć się tego Munira" niestety pewnych rzeczy nie przewidzisz :(

0

no chyba tak ani na telefonie ani na lapku nie działa :/

0

jak zwykle syfiasty nc+go nie działa :/

0

dokładnie :) ale u nas (i nie tylko) w głowach rządzących jest jedno - brać, brać, brać

1

kto ma się tym, zająć ? jak rząd i sąd jest promadrycki

13

hmmm najbardziej śmieszą krzykacze od podatków co ich w życiu nie płacili :) zaczniecie zarabiać (najlepiej na DG), to zobaczycie ile państwo przywłaszcza sobie waszych pieniędzy. Co jest niby złego w tym, że ktoś chce się rozliczać w innym kraju ? w Hiszpanii jest tak samo chore myślenie jak w Polsce, w ch%% wysokie podatki i ludzie zaczynają kombinować zakładając firmy zagranicą, więc co myśli rząd ? "hmm po co obniżyć podatki i ułatwić obywatelom zakładanie firm? lepiej szukać tych, którzy jeżdżą do rajów podatkowych i dowalić grube kary, tyyleee hajsu !!!" ktoś powie przecież piłkarze zarabiają tak dużo a jeszcze próbują coś ukręcić na lewo, no spoko zarabiają, ktoś im płaci te pieniądze, więc na nie zasługują!

Żeby była jasność nie bronię oszustów podatkowych, bo płacenie danin niestety jest przykrym obowiązekiem osoby zarabiającej, ale wkurzają mnie sytuacje gdy rząd płacze, że on zostaje OKRADANY! bo ktoś się rozliczna (na duuużo lepszych warunkach) w innym państwie. Parafrazując pewnego Andrzeja "nie da się okraść złodzieja" :)

0

no właśnie to powinno dać podstawy do obaw, bo Real jest regularny od wielu spotkań, Barca nie

1

szczególnie, że wprowadzenie Umtitiego zamiast Ardy dałoby nam dużo w defensywie i właśnie przy stałych fragmentach gry

0

to chyba Arda faulował

2

tak a co chodzi ?

0

btw klops Gomes pasuje do naszego Gomesa

0

ile jeszcze te pajace powiedzą "My/ja/redaktor nazywa go klopsem gomesem"

1

My też :) Ameryka odkryta

0

3 remis z rzędu :/

1

po faulu totalnie z dupy w głupim miejscu :/

3

nie ku##a no nie wierze ja pie##ole :/

0

uuuuuuuff zawał

0

w reklamie pokerstars

7

Messi i Ney skończyliby swoje akcje i teraz bym siedział jak król a tak mega emocje do końca :/

1

Meessssi no jak ? :/ czemu takie nieskuteczne to Tridente dziś :/

2

Suarez to jest klaun z tymi swoimi protestami

0

jednej w ciągu 70 min, jak chcesz to sobie barankuj. btw zmarnowanej koncertowo

0

ja utrzymuje, że dziś najgorsi na boisku Gomes i Neymar

0

no nie wierze :/

0

Neymar na razie w całym meczu zabłysnął przy żółtej kartce tylko

3

no Busi coś tam dzisiaj gra

4

jak można taką piłe dać jak teraz Gomes ? :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?