karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki smutek będą mieli na 1/4 :)
0
worms 2 i fifa 04 ? :D to różnica jakich 6-7 lat, u mnie wormsy, fifa98, knights&merchants, ANNO 1602, Settlets 2-3, Heroes 2-3 no i oczywiście Diablo 2
0
Oglądałem ten mecz :) ale jeśli żyjesz przeszłością to pewnie ewentualny pojedynek z Milanem spędza Ci sen z oczu
0
a co jesteś ich kibicem i chcesz, żeby poradzili sobie z przeciwnikiem bez żadnych problemów w 1/8 ?
1
tak.
0
kupuj śmiało, ja zamawiałem koszulki w takich granicach cenowych i ze świadomością, że idą z Azji, jestem zadowolony niczym praktycznie się nie różnią od tych w najku po 200-300 zł
0
wtedy ten Isco może być trochę niedysponowany :/
0
są różne typy humoru :) jedni mają normalny, inni spaczony jeszcze inni nie mają w ogóle
0
no ja tam sobie generalizuję :) i całkiem mi z tym dobrze, a przypadki, które opisałeś oczywiście mogę miec miejsce,
0
jak nie ma świąt to nie można marzyć ? :P
6
ja ciągle zostaje przy swoim :) Gomes to słaby transfer ale mam nadzieję, że w końcu odpali i zamknie mi mordę, z Rakiticiem ciężej bo raz sprawia wrażenie topornego a raz potrafi zagrać fajną piłkę, do tego jest walczakiem i odwala czarną robotę, jednak suma summarum (patrząc też na cenę transferu) pozytywne odczucia wobec niego mam, ostatnio pod formą ale może lekki odpoczynek wpłynie dobrze na jego dalszą dyspozycję, a jeśli chodzi o wczorajszy mecz to ja nie mam zamiaru go oceniać bo właśnie to był 3ligowiec więc nie jest to miarodajne :) czekajmy cierpliwie na nowy rok ;)
9
jeśli jesteś zaPISem to "żenada" jeśli ze PO to "dobra zabawa", proste :) są ludzie jeszcze co mają wy##bane na obydwie partie i ci pewnie idą w stronę dobrej zabawy
15
Aż sam sobie zanuciłem, Feeeliz Naavidaaad:)
0
Na ławce raczej się nie "odetnie" :)
0
Na Alaves nie wystarczyło
0
no jak jeszcze internauci mają wpływ na nagrodę na najlepszego zawodnika świata to już w ogóle śmiech :)
1
układałem LBL, też podobny wynik poniżej 1:20 ale kostkę miałem słabą, zacinała się, metoda jest dobra do ułożenia po prostu kostki, ale żeby wykręcić jakieś mega czasy typu kilkanaście sek trzeba ogarnąć inną, dawno już sie tematem nie interesowałem
0
fajnie, trzeba się wybrać teraz na jakiś meczyk na LM i posłuchać hymnu, bo ostatnio jak byłem wszystko zagłuszone gwizdami :(
4
i jeszcze jak trzeba być ułomnym, że w tej akcji doszukać się jakiejś "przebitki" ?
0
masakra, dziś dalej oglądam powtórki z rajdu Messiego i mam ciary i gęsią skórkę :V nie rozumiem organizmu czasami, przecież widziałem to już z 20 razy wiem co się stanie sekunda po sekundzie a i tak włosy stają dęba, ktoś studiuje tu medycynę czy nie wiem psychologię ? i umie to wytłumaczyć ? :P
1
z czego z##ebać ?
1
czym jest "x" w funkcji ?
0
tak, a co chodzi?
2
ojojoj u siebie w domu słyszałem ten huk uderzenia kolan bramkarza :D
0
no wiadomo, że mój komentarz jest z przymrużeniem oka ;)
0
co powiecie o grze D. Suareza dziś ?
43
Messi bez szału, chyba stwierdził, że po co ma grać na swoim normalnym (wysokim dla innych) poziomie, skoro i tak kabareciarz zgarnia ZP za puchary
0
Ależ koronkę chcieli udziergac
0
Wyciągnął rękę żeby przytrzymać zawodnika a nie żeby mu palca w oko wsadzić, takie rzeczy sie na boisku zdarzają
1
Przecież specjalnie tego nie zrobił, bez przesady, to było w walce o pozycje