karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El Capitano jak da asyste to łapki same do oklasków sie zbierają
0
Suarez na razie paraliż:/
0
No i prawidłowo z tymi kartami, może się trochę ogarną
1
gdzie on to pokazał ?
0
Nie wiem, nie wspomniałem nic o żadnym innym zawodniku tylko o Gomesie, który tak, gra przeciętnie
8
Barca w 2006 przegrała finał, później miedzy innym Chelsea chyba
0
Co znaczy niedrogimi? Ja ostatnio stąd zamawialem http://www.12oclock.pl/
0
Nie ma na to najmniejszych szans:)
0
Komentarz usunięty
0
Już lepiej by było gdyby Ramos strzelił w tej 93
0
Przecież już wyjmował żółc z kieszonki... Zenada
8
Bez przesady z tym świetnie
0
Pewnie niedługo zrezygnuje, spokojnie:)
0
I właśnie tacy ludzie biorą udział w głosowaniu na ZP
7
Pan Smoleń odszedł, ale całe szczęście mamy innego dobrego kabareciarza:)
4
eee nie dajmy się zwariować, trzeba umieć odróżnić humor od szykanowania kogoś ze względu na kolor skóry, tutaj raczej ewidentnie widać w jakim wymiarze jest wypowiedź :)
4
haha o dzień dobry, witamy :) nowy na świecie ?
0
akurat w bramkach w doliczonym czasie gry (o ile są strzelone prawidłowo) też nie widzę nic śmiesznego, jakby była taka możliwość to chciałbym aby to Barca w 2014 wygrala LM w taki sam sposób jak zrobił to Real
38
czarno to widzę :D (zachować dystans ;) )
1
dlatego niech oni sobie piszą i pompują balonik mam nadzieję, że pęknie z wielkim hukiem, a my na razie musimy sami zachować pokorę bo nasz forma nie jest fenomenalna i cierpliwie czekac na wiosnę :)
1
wszyscy szydzili tak samo rok temu :) a każdy chciałby się zamienić z Realem na LM
10
ja tylko nie wiem z czego się tu śmiać, mnie na przykład to przeraża grają jak rok temu czyli co najwyżej przeciętnie a mają 6punktów przewagi nad Barcą, w Europie pewnie lepsze ekipy się same wyeliminują, puchar króla to w sumie loteria i dyspozycja dnia ale półfinał/finał raczej pewny
38
słodkie :3 https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15492192_10154243910977684_2522385881197984986_n.jpg?oh=82c0d71f29af88bc7749646421665ef6&oe=58E92AAF
0
nie było tam spalonego ? :O EDIT: http://www.screencast.com/t/tWWJNURbXAFh ciekawe czy jakby strzelił sprawdzaliby powtórki
2
ogólnie nie piję piwa, ale zimne browarek po meczu (najlepiej wygranym) z chłopakami w szatni smakuje nietuzinkowo :)
0
yyy o co chodzi ? :O
0
hahah x2 brawo "wideło" :D
0
hahah :D w ciemno takie rzeczy trzeba stawiać
8
serio strzelili ? :D patrze 20 sekund do końca połowy to wyłączyłem :P
1
17 minuta, na razie nic się nie dzieje