0

El Capitano jak da asyste to łapki same do oklasków sie zbierają

0

Suarez na razie paraliż:/

0

No i prawidłowo z tymi kartami, może się trochę ogarną

1

gdzie on to pokazał ?

0

Nie wiem, nie wspomniałem nic o żadnym innym zawodniku tylko o Gomesie, który tak, gra przeciętnie

8

Barca w 2006 przegrała finał, później miedzy innym Chelsea chyba

0

Co znaczy niedrogimi? Ja ostatnio stąd zamawialem http://www.12oclock.pl/

0

Nie ma na to najmniejszych szans:)

0

Komentarz usunięty

0

Już lepiej by było gdyby Ramos strzelił w tej 93

0

Przecież już wyjmował żółc z kieszonki... Zenada

8

Bez przesady z tym świetnie

0

Pewnie niedługo zrezygnuje, spokojnie:)

0

I właśnie tacy ludzie biorą udział w głosowaniu na ZP

7

Pan Smoleń odszedł, ale całe szczęście mamy innego dobrego kabareciarza:)

4

eee nie dajmy się zwariować, trzeba umieć odróżnić humor od szykanowania kogoś ze względu na kolor skóry, tutaj raczej ewidentnie widać w jakim wymiarze jest wypowiedź :)

4

haha o dzień dobry, witamy :) nowy na świecie ?

0

akurat w bramkach w doliczonym czasie gry (o ile są strzelone prawidłowo) też nie widzę nic śmiesznego, jakby była taka możliwość to chciałbym aby to Barca w 2014 wygrala LM w taki sam sposób jak zrobił to Real

38

czarno to widzę :D (zachować dystans ;) )

1

dlatego niech oni sobie piszą i pompują balonik mam nadzieję, że pęknie z wielkim hukiem, a my na razie musimy sami zachować pokorę bo nasz forma nie jest fenomenalna i cierpliwie czekac na wiosnę :)

1

wszyscy szydzili tak samo rok temu :) a każdy chciałby się zamienić z Realem na LM

10

ja tylko nie wiem z czego się tu śmiać, mnie na przykład to przeraża grają jak rok temu czyli co najwyżej przeciętnie a mają 6punktów przewagi nad Barcą, w Europie pewnie lepsze ekipy się same wyeliminują, puchar króla to w sumie loteria i dyspozycja dnia ale półfinał/finał raczej pewny

0

nie było tam spalonego ? :O EDIT: http://www.screencast.com/t/tWWJNURbXAFh ciekawe czy jakby strzelił sprawdzaliby powtórki

2

ogólnie nie piję piwa, ale zimne browarek po meczu (najlepiej wygranym) z chłopakami w szatni smakuje nietuzinkowo :)

0

yyy o co chodzi ? :O

0

hahah x2 brawo "wideło" :D

0

hahah :D w ciemno takie rzeczy trzeba stawiać

8

serio strzelili ? :D patrze 20 sekund do końca połowy to wyłączyłem :P

1

17 minuta, na razie nic się nie dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?