0

ehh Neymar słabiutko ale nawet nie ma kim go zastąpić, może Arda ?

0

Alba dzieciaku dzięki Ci

0

Neymar załóż korki !!!!

1

już myślałem, że Pikuś ale Suarez też może być :P

15

zawał :O juz myślałem, że samobój

8

Neymar kryminał :/

2

moim skromnym zdaniem gdy zamiast Gomesa albo Rakiticia był Iniesta moglibyśmy już prowadzić

7

dobre paraliże :D szkoda, że jeszcze Marcelo nie trafil pięknego w buźkę

0

ku%%a oni w turfach grają, że tak jeżdzą ?!

5

to jest żółć dla Ramosa !

0

aaaaj Suarez po co tak lecisz :/

1

walą naszych po nogach nic, czysty wślizg Busiego faul wtf ?

2

klopsie gwiżdz coś !!!

0

już tak reagują od miesiąca

2

teraz to serio LE nie rozumiem, sam mówi w wywiadzie, że Barca na Anoeta zagrała beznadziejnie a teraz wystawia ten sam skład, gdzie logika ? takie "doooobra może teraz odpalą "

0

nawet nie wiesz jakbym chciał żeby mi tę gębę zamknął

1

ale byłby chociaż jakikolwiek kreatywny zawodnik w środku

1

nie wierzę :O przecież oni nas zniszczą w środku :/

0

i właśnie o to chodzi, Real ma duuużo szczęścia i już mnie to szczerze irytuje, do tego nie mamy środka pola ! wielki plus, że Iniesta wraca ale czy będzie w stanie ogarnąc naszą pomoc ? oby, Suarez wg mnie bez formy podobnie Neymar :/Masche może grać dobry mecz a i tak przytrafi mu się klops na wagę bramki, to wszystko składa się na moje obawy, ale jest iskierka nadziei jaką jest posiadanie w składzie boga :) mam nadzieję, że ten mecz będzie punktem zwrotnym formy Barcelony !

0

to chyba pierwsze El Clasico, które mnie naprawdę stresuje zamiast elektryzować :/

4

no właśnie dlaczego znalazł się tam Ceerek ? :O

1

oby to nie oznaczało, ze zagra z Realem :/

0

kurde a po meczu widziałem głosy "Gomes pozytywnie" :D

1

no spoko, tylko 5x więcej ma strat, wg mnie na razie gra poniżej oczekiwań, oby to się szybko zmieniło

0

jak należy czytać i interpretować Twój nick ? tak z ciekawości ? :P

0

Iniesta wróci więc Gomes pójdzie na ławę, to jest duży plus

0

oczywiście, ze ma lepszy, tylko nie aż tak żeby strzelić z własnej 16stki :V jak powiem, że Stegen dysponuje lepszym strzałem od Alby to też wypomnisz kto więcej strzela bramek ?

0

my nie mamy takiego farta jak Real :(

0

gdyby Masche się dobrze zachował w tej sytuacji Pique nie musiałby nic robić

2

Gomes na plus ? :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?