karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ehh Neymar słabiutko ale nawet nie ma kim go zastąpić, może Arda ?
0
Alba dzieciaku dzięki Ci
0
Neymar załóż korki !!!!
1
już myślałem, że Pikuś ale Suarez też może być :P
15
zawał :O juz myślałem, że samobój
8
Neymar kryminał :/
2
moim skromnym zdaniem gdy zamiast Gomesa albo Rakiticia był Iniesta moglibyśmy już prowadzić
7
dobre paraliże :D szkoda, że jeszcze Marcelo nie trafil pięknego w buźkę
0
ku%%a oni w turfach grają, że tak jeżdzą ?!
5
to jest żółć dla Ramosa !
0
aaaaj Suarez po co tak lecisz :/
1
walą naszych po nogach nic, czysty wślizg Busiego faul wtf ?
2
klopsie gwiżdz coś !!!
0
już tak reagują od miesiąca
2
teraz to serio LE nie rozumiem, sam mówi w wywiadzie, że Barca na Anoeta zagrała beznadziejnie a teraz wystawia ten sam skład, gdzie logika ? takie "doooobra może teraz odpalą "
0
nawet nie wiesz jakbym chciał żeby mi tę gębę zamknął
1
ale byłby chociaż jakikolwiek kreatywny zawodnik w środku
1
nie wierzę :O przecież oni nas zniszczą w środku :/
0
i właśnie o to chodzi, Real ma duuużo szczęścia i już mnie to szczerze irytuje, do tego nie mamy środka pola ! wielki plus, że Iniesta wraca ale czy będzie w stanie ogarnąc naszą pomoc ? oby, Suarez wg mnie bez formy podobnie Neymar :/Masche może grać dobry mecz a i tak przytrafi mu się klops na wagę bramki, to wszystko składa się na moje obawy, ale jest iskierka nadziei jaką jest posiadanie w składzie boga :) mam nadzieję, że ten mecz będzie punktem zwrotnym formy Barcelony !
0
to chyba pierwsze El Clasico, które mnie naprawdę stresuje zamiast elektryzować :/
4
no właśnie dlaczego znalazł się tam Ceerek ? :O
1
oby to nie oznaczało, ze zagra z Realem :/
0
kurde a po meczu widziałem głosy "Gomes pozytywnie" :D
1
no spoko, tylko 5x więcej ma strat, wg mnie na razie gra poniżej oczekiwań, oby to się szybko zmieniło
0
jak należy czytać i interpretować Twój nick ? tak z ciekawości ? :P
0
Iniesta wróci więc Gomes pójdzie na ławę, to jest duży plus
0
oczywiście, ze ma lepszy, tylko nie aż tak żeby strzelić z własnej 16stki :V jak powiem, że Stegen dysponuje lepszym strzałem od Alby to też wypomnisz kto więcej strzela bramek ?
0
my nie mamy takiego farta jak Real :(
0
gdyby Masche się dobrze zachował w tej sytuacji Pique nie musiałby nic robić
2
Gomes na plus ? :O