karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://imgflip.com/i/1jax2k?merp=1486660284.398 ile można ?
1
hahha a ja tylko spojrzałem, że gif to czekam aż się wszystko załaduje... a po chwili "ku### mur" :D
1
pewnie chodziło o oddawanie do przeciwnika
2
mam wrażenie, że tylko PRASA podnieca się wyborem stadionu, trzeba coś pisać w tych śmiesznych gazetkach
0
klasyk 2007/08... znamienny mecz, szpaler... a potem sextete :)
30
to się nazywa "rozdarte serce" a nie ku### jak Polska gra z Portugalią...
1
jedną niby dostał za 2 zółte w sezonie 2007/08 ale jutub tego chyba nie widział bo nie mogę znaleźć :P
2
a Puyol dostał ? :O
edit: dostał :D z Arsenalem, hmmm ale czy on była taka w pełni zasłużona ?
edit2: w całej karierze, dostał 1 bezpośrednie czerwo i 2 w konsekwencji dwóch żółtych, w reprezentacji zagrał 100meczów - 0 czerwonych
0
borze borze instynkty ojcowskie mi się włączają :/ muszę się napić :P
4
i niesłusznie uznanej bramce Ramosa :)
7
zawieszenie na 5 spotkań, bo oglądał mecz ze schodów a nie zapłacił za bilet !!
a tak na serio to skoro protokół jest do wglądu chciałbym zobaczyć co sędzia zapisał przy tych kartkach, czemu nigdy tego nie pokazują?
0
hmmm takiej ? http://www.fcbarca.com/74629-porazka-na-san-mames-w-cieniu-kontrowersji.html
0
btw szkoda przegranej z Athletic :/ mielibyśmy 26 mecz bez przegranej w Pucharze z rzędu
0
leci na żywo konferencja z Lucho potłumaczy ktoś ?!
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10155221199314305/
2
wg mnie właśnie druga była na żółtą, bo jest ruch ręki w twarz przeciwnika, za to pierwsza w ogóle niezrozumiała, ani to faul taktyczny ani brutalny, jestem ciekaw co w protokole zapisał sędzia i jak się wytłumaczył
0
hmm a wagę kiedyś widziałeś ? bramka Atleti mogła zostać uznana, można sobie tak gdybać, tak pierwsza połowa z Madrytu to jedyny czas gdy Barca dominowała i miała swobodę gry :)
0
z tą pełną kontrolą meczu to bym nie przesadzał, ile razy serce Ci stawało przy dośrodkowaniach Atleti w końcówce ?
PS. odwołać się mogą co najwyżej od pierwszej, druga zasłużona
26
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16602828_10154396936327684_2019414069063074617_n.jpg?oh=a96a7c2c31e9fd633181be1408378b5c&oe=59451CF2
1
jak trzy osoby mogą być "man" ?
1
no dominować to my nie dominowaliśmy w tym meczu, myślę, że delikatnie szala była po stronie Atleti
0
a już w Walentynki będzie można spędzić wieczór z ukochaną
0
pewnie tak będzie, wg mnie pierwsza karta zdecydowanie na wyrost, najzwyklejszy faul na świecie
0
uuuuf masakra co za mecz :/
0
za co zasłużył ? pierwsza karta totalnie z dupy
0
pierwsz raz widze tyle minut doliczonych w meczu Barcy
0
zaraz to i Barca nie zagra w finale (tfu tfu)
0
hahahaha co ten sędzia odje###
5
czemu Atleti w finale z Realem końcówki na stojąco ma a z nami mecze do ostatniej kropli potu i krwi
0
co on tymi kwitami rzuca ?
0
hyhyhy :D Atleti frajerzy grubo ten mecz