0

1

hahha a ja tylko spojrzałem, że gif to czekam aż się wszystko załaduje... a po chwili "ku### mur" :D

1

pewnie chodziło o oddawanie do przeciwnika

2

mam wrażenie, że tylko PRASA podnieca się wyborem stadionu, trzeba coś pisać w tych śmiesznych gazetkach

0

klasyk 2007/08... znamienny mecz, szpaler... a potem sextete :)

30

to się nazywa "rozdarte serce" a nie ku### jak Polska gra z Portugalią...

1

jedną niby dostał za 2 zółte w sezonie 2007/08 ale jutub tego chyba nie widział bo nie mogę znaleźć :P

2

a Puyol dostał ? :O
edit: dostał :D z Arsenalem, hmmm ale czy on była taka w pełni zasłużona ?
edit2: w całej karierze, dostał 1 bezpośrednie czerwo i 2 w konsekwencji dwóch żółtych, w reprezentacji zagrał 100meczów - 0 czerwonych

0

borze borze instynkty ojcowskie mi się włączają :/ muszę się napić :P

4

i niesłusznie uznanej bramce Ramosa :)

7

zawieszenie na 5 spotkań, bo oglądał mecz ze schodów a nie zapłacił za bilet !!

a tak na serio to skoro protokół jest do wglądu chciałbym zobaczyć co sędzia zapisał przy tych kartkach, czemu nigdy tego nie pokazują?

0

btw szkoda przegranej z Athletic :/ mielibyśmy 26 mecz bez przegranej w Pucharze z rzędu

0

leci na żywo konferencja z Lucho potłumaczy ktoś ?!
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10155221199314305/

2

wg mnie właśnie druga była na żółtą, bo jest ruch ręki w twarz przeciwnika, za to pierwsza w ogóle niezrozumiała, ani to faul taktyczny ani brutalny, jestem ciekaw co w protokole zapisał sędzia i jak się wytłumaczył

0

hmm a wagę kiedyś widziałeś ? bramka Atleti mogła zostać uznana, można sobie tak gdybać, tak pierwsza połowa z Madrytu to jedyny czas gdy Barca dominowała i miała swobodę gry :)

0

z tą pełną kontrolą meczu to bym nie przesadzał, ile razy serce Ci stawało przy dośrodkowaniach Atleti w końcówce ?
PS. odwołać się mogą co najwyżej od pierwszej, druga zasłużona

1

jak trzy osoby mogą być "man" ?

1

no dominować to my nie dominowaliśmy w tym meczu, myślę, że delikatnie szala była po stronie Atleti

0

a już w Walentynki będzie można spędzić wieczór z ukochaną

0

pewnie tak będzie, wg mnie pierwsza karta zdecydowanie na wyrost, najzwyklejszy faul na świecie

0

uuuuf masakra co za mecz :/

0

za co zasłużył ? pierwsza karta totalnie z dupy

0

pierwsz raz widze tyle minut doliczonych w meczu Barcy

0

zaraz to i Barca nie zagra w finale (tfu tfu)

0

hahahaha co ten sędzia odje###

5

czemu Atleti w finale z Realem końcówki na stojąco ma a z nami mecze do ostatniej kropli potu i krwi

0

co on tymi kwitami rzuca ?

0

hyhyhy :D Atleti frajerzy grubo ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?