karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
kur@@ grają po blamażu gdzie dali dupy po całości, tutaj powinny się iskry sypać, by pokazać, ze ten zespół jest coś wart, a to co tu się dzieję jest ciężki do skomentowania
1
a ja i pewnie nie tylko ja, łudziłem się, że będzie pogrom na pokrzepienie serca, no ale nie...
1
nie mogę patrzeć na nasz pressing, na nasze rozegranie z ogórkami, którzy w zeszłym sezonie grali w segunda :/
0
no tak myślałem... Messi coś się przyciął
0
mur? czy bramka ?
0
chyba lat
4
Gomes podsumował swoją formę
0
takie, że nawet ze słabiak z LaLiga stwarza sobie z łatwością setki
13
i my mamy wygrać z PSG ?
0
oby oby bo postawiłem handi 0-3 :P
0
zastanawiam się nad handi 0-3 na Barcę
17
tylko przy bramce z city można mieć jakieś pretensje do Ter Stegena, a tak to idealne miejsca z których można uderzać z wolnego, jeśli strzał jest w miarę precyzyjny bramkarz ma małe szanse na obronę
0
mnie tam bardziej boli sytuacja Munira na manitę :/
0
nie czaje czemu Barcelona odwoływała się od drugiej kartki, jak dla mnie pierwsza była niesłuszna
7
„przewrócenie rywala w walce o piłce” :O kryminał, że też obyło się bez czerwa bezpośredniego
0
dzięki :) jej jeszcze przed chwilą Patric grał w Ajaxie :O a to już 20 lat minęło
0
o co chodzi z młodym Kluivertem ? czemu zszedł ?
2
wygrały na razie wszystkie ekipy z drugiego miejsca :/
0
co ten Ronaldo znowu pokazuje ? :D
0
hahaha nie wierze :D
2
hold your horses
0
a to to to, miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie
1
gdzieś czytałem, że ma klauzulę 1mln
4
wole to klepanie i walenie w mur, niż całkowite oddanie inicjatywy i brak środka pola
0
raczej taki co-op :P
10
Dziś dzień SINGLA ! :) wszystkiego najlepszego karci0:*
0
pracuję w firmie IT gdzie nie ma dress codu i mógłbym sobie chodzić w dresie, ale koszulki poliestrowe do pracy ? no jakoś niekoniecznie
45
kto normalny chodzi do pracy w koszulkach Barcelony ? :O
0
nikt nie mówi, że zasłużyliśmy, życie nie jest sprawiedliwe a los czasami mógłby nam bardziej sprzyjać ;)
0
a to to nie ma nawet porównania do tych Panów :)