4

kur@@ grają po blamażu gdzie dali dupy po całości, tutaj powinny się iskry sypać, by pokazać, ze ten zespół jest coś wart, a to co tu się dzieję jest ciężki do skomentowania

1

a ja i pewnie nie tylko ja, łudziłem się, że będzie pogrom na pokrzepienie serca, no ale nie...

1

nie mogę patrzeć na nasz pressing, na nasze rozegranie z ogórkami, którzy w zeszłym sezonie grali w segunda :/

0

no tak myślałem... Messi coś się przyciął

0

mur? czy bramka ?

0

chyba lat

4

Gomes podsumował swoją formę

0

takie, że nawet ze słabiak z LaLiga stwarza sobie z łatwością setki

13

i my mamy wygrać z PSG ?

0

oby oby bo postawiłem handi 0-3 :P

0

zastanawiam się nad handi 0-3 na Barcę

17

tylko przy bramce z city można mieć jakieś pretensje do Ter Stegena, a tak to idealne miejsca z których można uderzać z wolnego, jeśli strzał jest w miarę precyzyjny bramkarz ma małe szanse na obronę

0

mnie tam bardziej boli sytuacja Munira na manitę :/

0

nie czaje czemu Barcelona odwoływała się od drugiej kartki, jak dla mnie pierwsza była niesłuszna

7

„przewrócenie rywala w walce o piłce” :O kryminał, że też obyło się bez czerwa bezpośredniego

0

dzięki :) jej jeszcze przed chwilą Patric grał w Ajaxie :O a to już 20 lat minęło

0

o co chodzi z młodym Kluivertem ? czemu zszedł ?

2

wygrały na razie wszystkie ekipy z drugiego miejsca :/

0

co ten Ronaldo znowu pokazuje ? :D

0

hahaha nie wierze :D

2

hold your horses

0

a to to to, miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie

1

gdzieś czytałem, że ma klauzulę 1mln

4

wole to klepanie i walenie w mur, niż całkowite oddanie inicjatywy i brak środka pola

0

raczej taki co-op :P

10

Dziś dzień SINGLA ! :) wszystkiego najlepszego karci0:*

0

pracuję w firmie IT gdzie nie ma dress codu i mógłbym sobie chodzić w dresie, ale koszulki poliestrowe do pracy ? no jakoś niekoniecznie

45

kto normalny chodzi do pracy w koszulkach Barcelony ? :O

0

nikt nie mówi, że zasłużyliśmy, życie nie jest sprawiedliwe a los czasami mógłby nam bardziej sprzyjać ;)

0

a to to nie ma nawet porównania do tych Panów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?