karolp1593
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mes que un człowiek :D
1
rok temu ciągle pisali o Cuadrado ,teraz o Pogbie ,pewnie skończy sie tak samo :D
0
Mandzukic juz w Juve ,albo prawie juz ,nie jestem pewien
0
Nie kojarze zeby Gibraltar dwucyfrowym przegrał z kimś
1
nie wiem czy ten Żewłakow nie czyta komentów na fcbarca ,że nie wie o tym jak słabo komentuje?:D
0
niestety nowy prezes ma byc miedzy grudniem a marcem ,ban sie juz skonczy
2
a na boisku biegał Lichtenstein
4
bo mieli ciezej , ale przez swoja gre a nie gre rywali :D
0
akurat dziwny wybór
1
fajnie widziec tak uwielbianego Enrique
https://pbs.twimg.com/media/CG24T13WoAA07OH.jpg
1
poczekaj jeszcze troche , mnie tez kusi ale nie darowałbym sobie jakbym nie pamietal meczu :D , juz tak mialem z finalem pucharu krola
0
Za rok zdarzy sie takie coś , że drugi raz z rzedu wygra ta sama dryżyna i to w tym samym składzie . hasztag ban
2
E tam pomoc to mogłaby byc lepsza
1
Szczęść Boże
0
A bo ja wiem, sprzedali Ozila przyszedl Modric i nikt po nim wiecej nie plakal , sprzedali Di Marie i tak samo. Moze i z trenerem bedziee podobnie
0
Ile ma Barca tytułów mistrzowskich a ile Real?
2
explorer :D !
0
Prosze mi tu dac wolnego dla Pirlo , halo
1
Polecam wam program myplayer, za 2,50 mamy bardzo duzo stacji tv i wszystko ladnie smiga.Oczywiscie są canal plusy :D
http://mp.org.pl/
0
wchodzisz w jutube ,wpisujesz bayern barcelona , dajesz filtry i klikasz na żywo
1
zamiencie sie :D
1
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/11138689_488283257992192_4583263266453897821_n.png?oh=c2a95501e67c914a84499795d036f361&oe=55A35BAD&__gda__=1436045387_77deb6cab0f36fff44194e0d02bfec52
0
Popsules mi kupon Arda , ale jak wygracie w karnych to Ci wybacze
0
ciekawe jak sie bedzie ogladac w mecz w multikinie ,bo wlasnie zamierzam tam obejrzec
0
Verminator powołany :O
8
tyle ludzi ma dzis urodziny? :D
0
nie wiem jak to sie tam w mózgu układa , ale 3 znajomych ktorzy są lewonożni rownież piszą prawą reka. Nie wiem od czego to zalezy :D
0
ktoś wie gdzie w lublinie bez rezerwacji beda miejsca ?
0
ja tak mam , nie wiem dlaczego
0
odrobine bardziej na wschód antene trzeba machnac :D