2

Mes que un człowiek :D

1

rok temu ciągle pisali o Cuadrado ,teraz o Pogbie ,pewnie skończy sie tak samo :D

0

Mandzukic juz w Juve ,albo prawie juz ,nie jestem pewien

0

Nie kojarze zeby Gibraltar dwucyfrowym przegrał z kimś

1

nie wiem czy ten Żewłakow nie czyta komentów na fcbarca ,że nie wie o tym jak słabo komentuje?:D

0

niestety nowy prezes ma byc miedzy grudniem a marcem ,ban sie juz skonczy

2

a na boisku biegał Lichtenstein

4

bo mieli ciezej , ale przez swoja gre a nie gre rywali :D

0

akurat dziwny wybór

1

fajnie widziec tak uwielbianego Enrique
https://pbs.twimg.com/media/CG24T13WoAA07OH.jpg

1

poczekaj jeszcze troche , mnie tez kusi ale nie darowałbym sobie jakbym nie pamietal meczu :D , juz tak mialem z finalem pucharu krola

0

Za rok zdarzy sie takie coś , że drugi raz z rzedu wygra ta sama dryżyna i to w tym samym składzie . hasztag ban

2

E tam pomoc to mogłaby byc lepsza

1

Szczęść Boże

0

A bo ja wiem, sprzedali Ozila przyszedl Modric i nikt po nim wiecej nie plakal , sprzedali Di Marie i tak samo. Moze i z trenerem bedziee podobnie

0

Ile ma Barca tytułów mistrzowskich a ile Real?

2

explorer :D !

0

Prosze mi tu dac wolnego dla Pirlo , halo

1

Polecam wam program myplayer, za 2,50 mamy bardzo duzo stacji tv i wszystko ladnie smiga.Oczywiscie są canal plusy :D

http://mp.org.pl/

0

wchodzisz w jutube ,wpisujesz bayern barcelona , dajesz filtry i klikasz na żywo

1

zamiencie sie :D

0

Popsules mi kupon Arda , ale jak wygracie w karnych to Ci wybacze

0

ciekawe jak sie bedzie ogladac w mecz w multikinie ,bo wlasnie zamierzam tam obejrzec

0

Verminator powołany :O

8

tyle ludzi ma dzis urodziny? :D

0

nie wiem jak to sie tam w mózgu układa , ale 3 znajomych ktorzy są lewonożni rownież piszą prawą reka. Nie wiem od czego to zalezy :D

0

ktoś wie gdzie w lublinie bez rezerwacji beda miejsca ?

0

ja tak mam , nie wiem dlaczego

0

odrobine bardziej na wschód antene trzeba machnac :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?