karolp1593
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
pod każdym z ostatnich 20 newsów,jest po 20 takich pytań.
1
http://www.futhead.com/14/squads/15875007/
taki składzik i jazda. Tylko trzeba byłoby Neymara nauczyc się cofać do obrony
0
a ja tam bym dał ich obu do pierwszego składu
0
aj chodziło mi ,że nie może tego Cuadrado coś sciagnac :D
0
Kurde jak ja chciałem żeby moja mi dała to w końcu mi dała,a Barca prosi i nic
0
jest :)
1
No nie jest. Pamiętam jak w ktoryms Gran Derbi znalazł zapalniczke w polu karnym i pyskował a Tarzan wyj*** zapalniczke i go opieprzył żeby grał a nie wymówek szukał :D
0
a PS podaje ,że Piszczek idzie do Barcy :D
0
czemu wyzywasz,chodziło mu że w ten sam dzien
0
przeciez PL jest ewidentnie najlepsza liga swiata,nawet mimo symulki Danego :D
0
Moim zdaniem to brak nam kogoś takiego jak eto'o , a messiego zwolnic ze strzelania najwiekszej liczby bramek,niech sie skupi na obslugiwaniu nowego Eto'o i strzlania zza 16tki
0
a tak z innej beczki, jaki polecacie serwis bukmacherski online?
0
piekny weekend sie zapowiada
arsenal na czele premiel league
barca pędzi autokarem
real czeka ciezki mecz
... i zaraz sie napije ;d
0
taa no jak widac zostal tylko manutd
0
http://demotywatory.pl/2346287/Co-z-tego-ze-wygrali
;d
0
szkoda tylko ze Iniesta ma kontuzje, tak to Xavi i Blada Twarz rozbili by nedznych pomocnikow Interu w pył
0
gdzie on by gral w tej barcie?Xavi i Iniesta sa bezkonkurencyjnie lepsi, do tego Yaya i Busquets.Siedzial by aby na lawie , chyba, ze Barca sprzedalaby Keite
0
w onecie jest tylko liga mistrzow..
0
gaiassulin
nie nie ma z okazji żałoby mozna obejrzec tyko ze stadionu na zywo...
0
mam czuja ,że to będzie mecz Iniesty :)
0
@kagi
hasło?
0
Nie nie będzie na cyfrze ! Ludzie czy wy czytać nie umiecie?:O
0
macie tu coś
http://www.hqtv.com.pl/www/transmisje.php
0
Żal mi tej polskiej telewizji ;c