3

pod każdym z ostatnich 20 newsów,jest po 20 takich pytań.

1

http://www.futhead.com/14/squads/15875007/
taki składzik i jazda. Tylko trzeba byłoby Neymara nauczyc się cofać do obrony

0

a ja tam bym dał ich obu do pierwszego składu

0

aj chodziło mi ,że nie może tego Cuadrado coś sciagnac :D

0

Kurde jak ja chciałem żeby moja mi dała to w końcu mi dała,a Barca prosi i nic

0

jest :)

1

No nie jest. Pamiętam jak w ktoryms Gran Derbi znalazł zapalniczke w polu karnym i pyskował a Tarzan wyj*** zapalniczke i go opieprzył żeby grał a nie wymówek szukał :D

0

a PS podaje ,że Piszczek idzie do Barcy :D

0

czemu wyzywasz,chodziło mu że w ten sam dzien

0

przeciez PL jest ewidentnie najlepsza liga swiata,nawet mimo symulki Danego :D

0

Moim zdaniem to brak nam kogoś takiego jak eto'o , a messiego zwolnic ze strzelania najwiekszej liczby bramek,niech sie skupi na obslugiwaniu nowego Eto'o i strzlania zza 16tki

0

a tak z innej beczki, jaki polecacie serwis bukmacherski online?

0

piekny weekend sie zapowiada

arsenal na czele premiel league

barca pędzi autokarem

real czeka ciezki mecz

... i zaraz sie napije ;d

0

taa no jak widac zostal tylko manutd

0

szkoda tylko ze Iniesta ma kontuzje, tak to Xavi i Blada Twarz rozbili by nedznych pomocnikow Interu w pył

0

gdzie on by gral w tej barcie?Xavi i Iniesta sa bezkonkurencyjnie lepsi, do tego Yaya i Busquets.Siedzial by aby na lawie , chyba, ze Barca sprzedalaby Keite

0

w onecie jest tylko liga mistrzow..

0

gaiassulin

nie nie ma z okazji żałoby mozna obejrzec tyko ze stadionu na zywo...

0

mam czuja ,że to będzie mecz Iniesty :)

0

@kagi

hasło?

0

Nie nie będzie na cyfrze ! Ludzie czy wy czytać nie umiecie?:O

0

0

Żal mi tej polskiej telewizji ;c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?