0

Nie denerwuje was w dzisiejszej piłce, szczególnie w Hiszpanii, że lekko sie dotknie piłkarza a ten sie kładzie? Suarez często tak robi, lekko go sfaulują a ten jakby mu noge urwało. Po co to tyle dodawać od siebie, wielkie chłopy a wywracają sie jakby byli z papieru.

0

podeślesz artykuł?

1

Ja :) ale mogłem za więcej...

1

wydaje mi się, że Real zgubi punkty

3

ja tak postawiłem, ale tylko 25zł :(

http://imgur.com/a/BzOfS
Modliłem sie tylko żeby na koniec nie wpuścił Arde , ale chyba sobie przypomniał El Classico i nie wpuścił :D

0

skład jak skład, niech w końcu zagrają z jakimś pomysłem

0

może być

14

Tak patrząc na wczorajszy mecz, to pomoc Iniesta-Modrić, to by był jakiś kosmos.

0

Czy jest tu jakiś prawnik albo student prawa? mam pytanko

1

Dzisiaj pewnie znowu oglądanie do pierwszej bramki Realu :D

0

można gdzieś obejrzeć całość na necie?

0

nie musisz :)

0

Jeśli chcesz wiedzieć co Trump mysli o Polsce to masz tu


Jak dla mnie mówi bardzo fajnie, ciekawe co z tego wyniknie. Jeśli chodzi o CLinton to o Polakach tylke tyle, że Bill potępił nas że nie chcemy uchodźców :D

0

Trump czlowiek interesu a Clinton czlowiek czego? Systemu?

0

Myślicie, że Trump wygra, patrzac na przypaly Clinton?

0

Czy będzie jakiś mecz towarzyski reprezentacji podczas najbliższej przerwy reprezentacyjnej?

1

ta książka już wyszła czy jak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ma ktos link do wczorajszego meczu po polsku?

0

oj tam, my wygraliśmy po niezłym cyrku z Czelsi :D , ale fakt , troche to glupie że na nas mowia ueafalona a na nich nic

0

stawiam na Floro :D

0

jakby ktoś mógł ankietę :) , potrzeba mi jeszcze 20
https://docs.google.com/forms/d/1B-DTQwXjSRGj3-pAtV569FkcK7x9Y8WCexpIZLyrlqU/viewform

4

oj czasem trzeba żeby życie nas kopnęło ostro w du*e, bo wcześniej czy pozniej zaczęłoby się w niej przewracac

2

35 osób zrobiło :O, moc La Rambli jest nie do ocenienia

1

Jakby ktoś miał minutkę czasu to prosiłbym o wypelnienie ankiety, potrzebna mi do pracy. https://docs.google.com/forms/d/1B-DTQwXjSRGj3-pAtV569FkcK7x9Y8WCexpIZLyrlqU/viewform#responses

0

ja czasem pobrzdękam

0

mógłby Albe nauczyć :D

6

Komentarz usunięty

0

w Polsce chyba legalne są tylko sts i fortuna, ja obstawiam online na stsie i nigdy nie było problemów z wypłatą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?