karolp1593
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie denerwuje was w dzisiejszej piłce, szczególnie w Hiszpanii, że lekko sie dotknie piłkarza a ten sie kładzie? Suarez często tak robi, lekko go sfaulują a ten jakby mu noge urwało. Po co to tyle dodawać od siebie, wielkie chłopy a wywracają sie jakby byli z papieru.
0
podeślesz artykuł?
1
Ja :) ale mogłem za więcej...
1
wydaje mi się, że Real zgubi punkty
3
ja tak postawiłem, ale tylko 25zł :(
http://imgur.com/a/BzOfS
Modliłem sie tylko żeby na koniec nie wpuścił Arde , ale chyba sobie przypomniał El Classico i nie wpuścił :D
0
skład jak skład, niech w końcu zagrają z jakimś pomysłem
0
może być
14
Tak patrząc na wczorajszy mecz, to pomoc Iniesta-Modrić, to by był jakiś kosmos.
0
Czy jest tu jakiś prawnik albo student prawa? mam pytanko
1
Dzisiaj pewnie znowu oglądanie do pierwszej bramki Realu :D
0
można gdzieś obejrzeć całość na necie?
0
nie musisz :)
0
Jeśli chcesz wiedzieć co Trump mysli o Polsce to masz tu
Jak dla mnie mówi bardzo fajnie, ciekawe co z tego wyniknie. Jeśli chodzi o CLinton to o Polakach tylke tyle, że Bill potępił nas że nie chcemy uchodźców :D
0
Trump czlowiek interesu a Clinton czlowiek czego? Systemu?
0
Myślicie, że Trump wygra, patrzac na przypaly Clinton?
0
Czy będzie jakiś mecz towarzyski reprezentacji podczas najbliższej przerwy reprezentacyjnej?
1
ta książka już wyszła czy jak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ma ktos link do wczorajszego meczu po polsku?
1
http://filiser.pl/serial/gra-o-tron/s06e07/the-broken-man
0
oj tam, my wygraliśmy po niezłym cyrku z Czelsi :D , ale fakt , troche to glupie że na nas mowia ueafalona a na nich nic
0
stawiam na Floro :D
0
jakby ktoś mógł ankietę :) , potrzeba mi jeszcze 20
https://docs.google.com/forms/d/1B-DTQwXjSRGj3-pAtV569FkcK7x9Y8WCexpIZLyrlqU/viewform
4
oj czasem trzeba żeby życie nas kopnęło ostro w du*e, bo wcześniej czy pozniej zaczęłoby się w niej przewracac
2
35 osób zrobiło :O, moc La Rambli jest nie do ocenienia
1
Jakby ktoś miał minutkę czasu to prosiłbym o wypelnienie ankiety, potrzebna mi do pracy. https://docs.google.com/forms/d/1B-DTQwXjSRGj3-pAtV569FkcK7x9Y8WCexpIZLyrlqU/viewform#responses
0
ja czasem pobrzdękam
0
mógłby Albe nauczyć :D
6
Komentarz usunięty
0
w Polsce chyba legalne są tylko sts i fortuna, ja obstawiam online na stsie i nigdy nie było problemów z wypłatą