0

fakt przydałaby sie jeszcze druga połowa :D

0

dzieki stary

0

wiecie może gdzie znajde powtórke meczu realu z atletico?

0

co za życiowy rym :D

0

nie lubie Pedaldo ale szkoda chłopa z tą cała sytuacją z kobietką

0

Bo Laskowski przyszedł z Canal Plus :D , ot dlaczego Ci sie podoba jako komentator TVP , to chyba jeden z najwiekszych znawców la liga

0

Gdybym powiedzial co mysle o tym transferze Zubiego,poszedlbym do wiezienia

0

a przed sezonem : z takim skladem to mistrzostwo :D

0

ciekawe czy dzisiaj tez bez lini pomocy bedziemy grac

1

Kiedyś Barca nie miala reklam na koszulkach, Mes que un club na kazdym kroku,a teraz te wszystkie Katary,nieplacenie podatkow,neymargate,bany transferowe, WTF?

0

Smuda dobra robote robi w Wiśle :D.A nie ma ławki rezerwowych,w sumie my tez nie mamy..

0

ja to mam wrażenie jakby nasza pomoc nie chciala dostawac podan.chowaja sie za graczami Almerii i czekaja.DZIZAS

3

w napadzie trio Messi-Messi-Messi

0

Może mi ktoś powiedziec jaki jest bilans meczow pomiedzy Najlepszym Klubem Na Swiecie a Realem Madryt?

1

a ja to bym na miejscu zarządu przy podpisywaniu umów zastrzegł,że dostajesz kase tylko wtedy,kiedy grasz. Każdy by gryzł trawe żeby sie pokazać i by było git.a tak to wyjda sb gwiazdeczki na murawe i sie pasą jak owce ,oczywiscie nei wszyscy

1

wchodzi sie w jutuba ,wpisuje polska kamerun i w filktrach klikasz NA ZYWO.:)
nie ma za co

0

przecież każdy normalny o tej porze w piatek to siedzi u dziewczyny albo cos robi z kumplami albo film oglada albo muzulmani araba :D
a nie rm czyta

0

ej ale to jest Piotr nie Paweł :D

0

to wina anteny nie nc+ :)

0

no to dzisiaj Ney moglby wnieść troszkę magii do gry :)

1

oj może i ten Douglas wypali,mnie troche martwi (odpukac) sytuacja kiedy Iniesta dostaje kontuzji,typowy ofensywny pomocnik to Rafinha,oby grał jak w Celcie.

1

Jakub Kręcidło

0

chłopaczki z fryzurą "na Reusa" ? :D haha

23

no i na serio myslisz ,że ktos to na powaznie pisal?bo mi sie nie wydaje

0

jak wyłączymy ich torpedy na skrzydłach,to czemu nie:D

0

jak to 5 druzyn?

0

e tam pewnie sobie jakis inny apartament kupuje :D

0

Może mi ktoś powiedzieć kogo jeszcze śledzić na twiterze oprócz J_Krecidlo żeby byc na biezaco ?

0

nie sądze ,Lucho to nie Tata

0

U mnie pracował kiedyś taki Ukrainiec Iwan,nie narzekałem,dobrze zapierdzielał,tyle że zarabiał 50zł dniówke,strach pomyśleć jak będzie za swoją dniówkę zapierdzielał ten Ivan :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?