karolp1593
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fakt przydałaby sie jeszcze druga połowa :D
0
dzieki stary
0
wiecie może gdzie znajde powtórke meczu realu z atletico?
0
co za życiowy rym :D
0
nie lubie Pedaldo ale szkoda chłopa z tą cała sytuacją z kobietką
0
Bo Laskowski przyszedł z Canal Plus :D , ot dlaczego Ci sie podoba jako komentator TVP , to chyba jeden z najwiekszych znawców la liga
0
Gdybym powiedzial co mysle o tym transferze Zubiego,poszedlbym do wiezienia
0
a przed sezonem : z takim skladem to mistrzostwo :D
0
ciekawe czy dzisiaj tez bez lini pomocy bedziemy grac
1
Kiedyś Barca nie miala reklam na koszulkach, Mes que un club na kazdym kroku,a teraz te wszystkie Katary,nieplacenie podatkow,neymargate,bany transferowe, WTF?
0
Smuda dobra robote robi w Wiśle :D.A nie ma ławki rezerwowych,w sumie my tez nie mamy..
0
ja to mam wrażenie jakby nasza pomoc nie chciala dostawac podan.chowaja sie za graczami Almerii i czekaja.DZIZAS
3
w napadzie trio Messi-Messi-Messi
0
Może mi ktoś powiedziec jaki jest bilans meczow pomiedzy Najlepszym Klubem Na Swiecie a Realem Madryt?
1
a ja to bym na miejscu zarządu przy podpisywaniu umów zastrzegł,że dostajesz kase tylko wtedy,kiedy grasz. Każdy by gryzł trawe żeby sie pokazać i by było git.a tak to wyjda sb gwiazdeczki na murawe i sie pasą jak owce ,oczywiscie nei wszyscy
1
wchodzi sie w jutuba ,wpisuje polska kamerun i w filktrach klikasz NA ZYWO.:)
nie ma za co
0
przecież każdy normalny o tej porze w piatek to siedzi u dziewczyny albo cos robi z kumplami albo film oglada albo muzulmani araba :D
a nie rm czyta
0
ej ale to jest Piotr nie Paweł :D
0
to wina anteny nie nc+ :)
0
no to dzisiaj Ney moglby wnieść troszkę magii do gry :)
1
oj może i ten Douglas wypali,mnie troche martwi (odpukac) sytuacja kiedy Iniesta dostaje kontuzji,typowy ofensywny pomocnik to Rafinha,oby grał jak w Celcie.
1
Jakub Kręcidło
0
chłopaczki z fryzurą "na Reusa" ? :D haha
23
no i na serio myslisz ,że ktos to na powaznie pisal?bo mi sie nie wydaje
0
jak wyłączymy ich torpedy na skrzydłach,to czemu nie:D
0
jak to 5 druzyn?
0
e tam pewnie sobie jakis inny apartament kupuje :D
0
Może mi ktoś powiedzieć kogo jeszcze śledzić na twiterze oprócz J_Krecidlo żeby byc na biezaco ?
0
nie sądze ,Lucho to nie Tata
0
U mnie pracował kiedyś taki Ukrainiec Iwan,nie narzekałem,dobrze zapierdzielał,tyle że zarabiał 50zł dniówke,strach pomyśleć jak będzie za swoją dniówkę zapierdzielał ten Ivan :D