0

@Transu96 czy skład na wszystko to bym się kłócił po odejściu Neymara równia pochyła w dół a amigosi już nie głodni zwycięstw

0

@Esteban_ rodri też wrak

0

@Satim real ma mental zwycięzców oni ograli by te PSG nawet w 10.... To jest przepaść

0

@RafaPL i dobrze nie potrzebnie jeszcze tam się kompromitować

0

0

@Lionel_Messi10 wydaje ci się Lewy jednak doświadczeniem jest ważniejszym ogniwem od nie okrzesanego 17 latka

0

@Miszcz Textu FCB karny i żółta ponad godzina w 10!

1

@barcanawieki zapewne inna kiełbasa ją interesowała

0

@Rewolucja123 najprawdopodobniej w niedzielę to już Real będzie poza burtą lm także nie oddadzą nam tej ligi i w bezpośrednim starciu ugrają minimum remis

0

Gdyby tak wymienić de Jonga za Kimmicha

0

@PepGuardiola1971 ktoś z pary City Real ale czuję w kościach że jednak Real

7

Super Barca tylko szkoda tej końcówki Barcelona za wszelką cenę już chciała utrzymać wynik a prosiło się pod koniec ukuć poraz 4...
No nic młoda drużyna dopiero się zazębia

0

@Khajio Modric czy Kross to półka wyżej jak Lampard, Gerard czy Scholes także nie wiem co ty mówisz

0

@Barcasub w 30 z 201 państw

0

@bartekvisca Barcelona będzie w finale lm dzięki ułożeniu drabinki lecz niestety z kim by nie grali w finale to raczej finał przegrany

0

@FcPortoFan1999 fenkju very macz maj friend

0

Kiedy losowanie ćwierćfinałów lm?

0

Czemu de Jong nie gra?

0

@LionelM95 strasznie się wynudziłem grając w valhalle 160h platyna wbita ale z mękami jak Barca w lidze mistrzów

2

@wojtekfcb79 był znakomitym egzekutorem, nic więcej nigdy nie był "crackiem"

1

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 tylko że real to jest najlepszy klub w historii

1

@Arkon jeżeli mbappe pójdzie do realu to co rok będzie miał złotą piłkę

1

Tragedia kundel to jest taka szklanka ciągle wypada na najważniejsze spotkania

3

@mientusek1407 oczywiście że będzie mocny, oby tylko Barcelona jako kolektyw była mocniejsza. Nie rozumiem dlaczego mu umniejszasz, przecież to jest niesamowity piłkarz, szkoda że nie Barcelony

0

@MatBac1991 właśnie w city nigdy nie był taki dobry więc nie wiem co ty mówisz

0

@kaamil1910 za co siedziałeś?

0

@etobzyk podziel się :)

0

@Mario96w nie zapomnij wziąć 5 dawki

10

@Culers tylko że fati dostawał multum szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?