karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 czy skład na wszystko to bym się kłócił po odejściu Neymara równia pochyła w dół a amigosi już nie głodni zwycięstw
0
@Esteban_ rodri też wrak
0
@Satim real ma mental zwycięzców oni ograli by te PSG nawet w 10.... To jest przepaść
0
@RafaPL i dobrze nie potrzebnie jeszcze tam się kompromitować
0
@DonAndresFCB 1/2
0
@Lionel_Messi10 wydaje ci się Lewy jednak doświadczeniem jest ważniejszym ogniwem od nie okrzesanego 17 latka
0
@Miszcz Textu FCB karny i żółta ponad godzina w 10!
1
@barcanawieki zapewne inna kiełbasa ją interesowała
0
@Rewolucja123 najprawdopodobniej w niedzielę to już Real będzie poza burtą lm także nie oddadzą nam tej ligi i w bezpośrednim starciu ugrają minimum remis
0
Gdyby tak wymienić de Jonga za Kimmicha
0
@PepGuardiola1971 ktoś z pary City Real ale czuję w kościach że jednak Real
7
Super Barca tylko szkoda tej końcówki Barcelona za wszelką cenę już chciała utrzymać wynik a prosiło się pod koniec ukuć poraz 4...
No nic młoda drużyna dopiero się zazębia
0
@Khajio Modric czy Kross to półka wyżej jak Lampard, Gerard czy Scholes także nie wiem co ty mówisz
0
@Barcasub w 30 z 201 państw
0
@bartekvisca Barcelona będzie w finale lm dzięki ułożeniu drabinki lecz niestety z kim by nie grali w finale to raczej finał przegrany
0
@FcPortoFan1999 fenkju very macz maj friend
0
Kiedy losowanie ćwierćfinałów lm?
0
Czemu de Jong nie gra?
0
@LionelM95 strasznie się wynudziłem grając w valhalle 160h platyna wbita ale z mękami jak Barca w lidze mistrzów
2
@wojtekfcb79 był znakomitym egzekutorem, nic więcej nigdy nie był "crackiem"
1
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 tylko że real to jest najlepszy klub w historii
1
@Arkon jeżeli mbappe pójdzie do realu to co rok będzie miał złotą piłkę
1
Tragedia kundel to jest taka szklanka ciągle wypada na najważniejsze spotkania
3
@mientusek1407 oczywiście że będzie mocny, oby tylko Barcelona jako kolektyw była mocniejsza. Nie rozumiem dlaczego mu umniejszasz, przecież to jest niesamowity piłkarz, szkoda że nie Barcelony
0
@MatBac1991 właśnie w city nigdy nie był taki dobry więc nie wiem co ty mówisz
0
@kaamil1910 za co siedziałeś?
0
@etobzyk podziel się :)
0
@Mario96w nie zapomnij wziąć 5 dawki
10
@Culers tylko że fati dostawał multum szans