0

Też to zauważyłem. Za to Lewego tylko jak uderzy

0

Niżej napisane lub Jest napisane niżej :)

0

siema, mam pytanie odnośnie Copa America bo było w nocy i nie mogłem być na bierząco bo wiadomo praca dlaczego Aguero nie grał w pierwszym składzie ? Kontuzja, forma?

0

No chyba zwariowales :)

0

Dokładnie lepiej bym tego nie ujął dlatego moim zdaniem jak Barca sprzeda Neymara to nie zyska tylko straci i tak znając zarząd kupią jakiś przecietniakow:/ Neymar choć nie Messi to jest wiele młodszy i jemu forma może rosnąć, Messi raczej już lepszy nie będzie :)

0

Zwykły beton tak zwany suchar niczym Strasburgera

0

Ronaldo ma całkiem zbliżone A i nie które nawet trochę lepsze ale nie ma co gadać Messi jest najlepszy na świecie i w całej historii futbolu

2

Nie sondze

0

Chyba rzeki :)

0

Skończymy po drugim meczu zakonczymy grupe z zerowym dorobkiem punktowym niestety Polacy to płotki

0

Dzięki wielkie wszystkim:)

0

Witam napewno pamiętacie jakie to bylo zwierzę które wskazywało kto wygra w danym spotkaniu na którymś z mundialu lub euro niedawno co to było?

0

Przy wyniku 3:2 dla Atletico kto przechodzi ?

0

1

Dlaczego mnie obrazasz? Poprostu jestem realista i jeżeli ter Stagun wyjdzie w pierwszym to są duże szanse ze wpusci kilka baboli

0

2

Kibic Barcy Realista

1

0

0

Może i decyzja Enrique Ale Busquets dobrze wiedział co robić :)

1

Coś Neymar przygasł nam ostatnio, jak Messi miał kontuzję strzelał jak na zawołanie A teraz jest trochę w cieniu Suareza i Messiego choć wiadomo nie można wymagać od każdego z nich bramki w każdym meczu lecz trochę mnie go martwi :)

0

Kolejny to czyli jaki dzis pobił?

0

Skad te DM ? Z Fify? Haha jak coś DP ;) Jesteśmy Polakami także powinniśmy pisać po polsku :)

0

jak to jest z tym rm.pl ? jak wpisuje to nic mi nie wyskakuje tak jak by strony nie było czyżby to nie realmadryt.pl ?

0

No tylko ze ja zapytałem o zwycięstwa A nie o mecze bez porażki

0

Yyyy... zartujesz?

0

Widocznie zamiast dziewczyny wolisz oglądać w tv bądź Internecie Barcelone

0

A wie ktoś moze jaki klub ma najwięcej zwycięstw pod rząd? Chodzi o wszystkie rozgrywki

0

Ale czego się nie robi dla dobra drużyny A nie własnych rekordów
wide Panie Cristiano

12

4 gol na camp nou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?