karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też to zauważyłem. Za to Lewego tylko jak uderzy
0
Niżej napisane lub Jest napisane niżej :)
0
siema, mam pytanie odnośnie Copa America bo było w nocy i nie mogłem być na bierząco bo wiadomo praca dlaczego Aguero nie grał w pierwszym składzie ? Kontuzja, forma?
0
No chyba zwariowales :)
0
Dokładnie lepiej bym tego nie ujął dlatego moim zdaniem jak Barca sprzeda Neymara to nie zyska tylko straci i tak znając zarząd kupią jakiś przecietniakow:/ Neymar choć nie Messi to jest wiele młodszy i jemu forma może rosnąć, Messi raczej już lepszy nie będzie :)
0
Zwykły beton tak zwany suchar niczym Strasburgera
0
Ronaldo ma całkiem zbliżone A i nie które nawet trochę lepsze ale nie ma co gadać Messi jest najlepszy na świecie i w całej historii futbolu
2
Nie sondze
0
Chyba rzeki :)
0
Skończymy po drugim meczu zakonczymy grupe z zerowym dorobkiem punktowym niestety Polacy to płotki
0
Dzięki wielkie wszystkim:)
0
Witam napewno pamiętacie jakie to bylo zwierzę które wskazywało kto wygra w danym spotkaniu na którymś z mundialu lub euro niedawno co to było?
0
Przy wyniku 3:2 dla Atletico kto przechodzi ?
0
1
Dlaczego mnie obrazasz? Poprostu jestem realista i jeżeli ter Stagun wyjdzie w pierwszym to są duże szanse ze wpusci kilka baboli
0
2
Kibic Barcy Realista
1
0
0
Może i decyzja Enrique Ale Busquets dobrze wiedział co robić :)
1
Coś Neymar przygasł nam ostatnio, jak Messi miał kontuzję strzelał jak na zawołanie A teraz jest trochę w cieniu Suareza i Messiego choć wiadomo nie można wymagać od każdego z nich bramki w każdym meczu lecz trochę mnie go martwi :)
0
Kolejny to czyli jaki dzis pobił?
0
Skad te DM ? Z Fify? Haha jak coś DP ;) Jesteśmy Polakami także powinniśmy pisać po polsku :)
0
jak to jest z tym rm.pl ? jak wpisuje to nic mi nie wyskakuje tak jak by strony nie było czyżby to nie realmadryt.pl ?
0
No tylko ze ja zapytałem o zwycięstwa A nie o mecze bez porażki
0
Yyyy... zartujesz?
0
Widocznie zamiast dziewczyny wolisz oglądać w tv bądź Internecie Barcelone
0
A wie ktoś moze jaki klub ma najwięcej zwycięstw pod rząd? Chodzi o wszystkie rozgrywki
0
Ale czego się nie robi dla dobra drużyny A nie własnych rekordów
wide Panie Cristiano
12
4 gol na camp nou