karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To nic. Barcelona opłaca jego pensje ;)
1
Nie bo tylko jeden zespół może być reprezentujący Barcelonę czyli Barca B jakby wygrała 2 lige i tak by w niej została
0
Buffon najlepszym bramkarzem świata... hahaha kiedy mam przestac się śmiać ? Jednym z najlepszych okej, ale nie najlepszy w tej chwili Neuer jest najlepszy.
8
Samper został sprzedany do Realu Madryt za 20 kg kartofli
0
O kogo Ci chodzi?
0
Witam mam pytanie wiecie może ile ma już goli Milik w barwach Napoli ? Oczywiście chodzi o oficjalne mecze
0
Hahaha:) nie było innego ziomek:)
1
Janusze biznesu 20mil euro za Bravo... gdzie kupili go za 12 lub nawet więcej. Real opchnalby go za conajmniej 30milionów jedyna rzecz w której Real bije Barce na glowe
0
To prawda liczą sie 3 punkty ale chyba lepiej oglądać pasjonujące widowisko uwiecznione jakąś manitką niż nudne 1:0 tym bardziej na Camp Nou..
0
Neuer nie do wyciągnięcia minimum 100mln euro
2
Gomesa już kupiliśmy najwyżej możemy kupic Gomeza
0
Cytat "Tygodnia" jest ten sam od 2 miesięcy lub więcej :D Brawo Ty
0
Alves :)
0
Z tym atakiem Suarez Munir i Mahrez to niezle cie poniosło; )
0
No i co z tego? Nikt w tym roku nie zaslugiwal na wygraną. Wygrali i tyle po ch** tyle wałkować to samo nudne...
0
Ronaldo jaka żenua pierwszy raz takie coś widze
0
f
0
Z Chivu? Była taka sytuacja? Możesz przypomnieć?
0
Antoine Griezmann! Koniec dominacji Szwabii
2
Nie powiedziałbym :)
0
za kilkanaście lat Messi będzie miał ponad 40 także wątpie by do tego czasu grał w Barcelonie, jak wgl nie skończy kariery szybciej choć wiadomo to jest Leo Messi z nim wszystko jest możliwe
3
21 sierpnia
10
Ten mecz nie jest godny półfinału ale niestety taka drabinka :/
0
Suarez
0
Mam pytanie kto ma najwięcej goli strzelonych na mistrzostwach Europy? Chodzi mi o jednorazowego strzelca na poszczególnym Euro np. Jak Ronaldo miał 8goli na MŚ
0
Gimbusy to te dziecinne hashtagi wypisują ; )
0
Nie awansują
1
Nie popuść w portki
0
Odrazu o Ronalda Pogbe i Kubę Wawrzyniaka. Czlowieku zejdź na ziemie to nie fifa
0
Azpilicueta to LO