2

To nic. Barcelona opłaca jego pensje ;)

1

Nie bo tylko jeden zespół może być reprezentujący Barcelonę czyli Barca B jakby wygrała 2 lige i tak by w niej została

0

Buffon najlepszym bramkarzem świata... hahaha kiedy mam przestac się śmiać ? Jednym z najlepszych okej, ale nie najlepszy w tej chwili Neuer jest najlepszy.

8

Samper został sprzedany do Realu Madryt za 20 kg kartofli

0

O kogo Ci chodzi?

0

Witam mam pytanie wiecie może ile ma już goli Milik w barwach Napoli ? Oczywiście chodzi o oficjalne mecze

0

Hahaha:) nie było innego ziomek:)

1

Janusze biznesu 20mil euro za Bravo... gdzie kupili go za 12 lub nawet więcej. Real opchnalby go za conajmniej 30milionów jedyna rzecz w której Real bije Barce na glowe

0

To prawda liczą sie 3 punkty ale chyba lepiej oglądać pasjonujące widowisko uwiecznione jakąś manitką niż nudne 1:0 tym bardziej na Camp Nou..

0

Neuer nie do wyciągnięcia minimum 100mln euro

2

Gomesa już kupiliśmy najwyżej możemy kupic Gomeza

0

Cytat "Tygodnia" jest ten sam od 2 miesięcy lub więcej :D Brawo Ty

0

Alves :)

0

Z tym atakiem Suarez Munir i Mahrez to niezle cie poniosło; )

0

No i co z tego? Nikt w tym roku nie zaslugiwal na wygraną. Wygrali i tyle po ch** tyle wałkować to samo nudne...

0

Ronaldo jaka żenua pierwszy raz takie coś widze

0

f

0

Z Chivu? Była taka sytuacja? Możesz przypomnieć?

0

Antoine Griezmann! Koniec dominacji Szwabii

2

Nie powiedziałbym :)

0

za kilkanaście lat Messi będzie miał ponad 40 także wątpie by do tego czasu grał w Barcelonie, jak wgl nie skończy kariery szybciej choć wiadomo to jest Leo Messi z nim wszystko jest możliwe

3

21 sierpnia

10

Ten mecz nie jest godny półfinału ale niestety taka drabinka :/

0

Suarez

0

Mam pytanie kto ma najwięcej goli strzelonych na mistrzostwach Europy? Chodzi mi o jednorazowego strzelca na poszczególnym Euro np. Jak Ronaldo miał 8goli na MŚ

0

Gimbusy to te dziecinne hashtagi wypisują ; )

0

Nie awansują

1

Nie popuść w portki

0

Odrazu o Ronalda Pogbe i Kubę Wawrzyniaka. Czlowieku zejdź na ziemie to nie fifa

0

Azpilicueta to LO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?