karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siłą Barcy była fantastyczna pomoc, której teraz niestety nie ma
0
Dwa razy, bo dziś choćby przegrali nie wyrzuciłby ich
2
Jeżeli Argentyna ma wygrać tegoroczny mundial to takie rozwiązanie biorę w ciemno :)
6
To zacznie czy nie zacznie? xD
4
Przydałaby się maść na pewną część ciała. Można go nie lubić, ale co ma ciąg na bramkę to trzeba przyznać. Piękna bramka z wolnego i tyle
0
Ma ktoś jakiś czytelny terminarz z dokładnymi datami i godzinami meczy ?
0
Szajsung.
0
Ogladal ktos wczoraj Milionerow? Bo facet mial pytanie za 500k i dwa koła jeszcze. Wie ktos ile wygral?
0
Macie jakiś link do bramek bo na Youtube nie mogę znaleźć?
0
Tak wiem że Barca jest na tvp, ale chciałem też zobaczyć mecz Realu dziś
0
Witam chciałbym wykupić na dziś i na jutro płatne transmisje Ligi mistrzów na Internecie. Na jakiej stronie polecacie ?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Rasiak?
1
Corsa to dla kobiet
0
Oby grała dłużej niż do środy
0
Ty no nie wiem
1
W tej sytuacji, której się znajduje Real to nie wiem z czego sie cieszyć..
2
I co to pokazuje, że Lewy jest silny tak? Uderzył z impetem z bara biegnącego tyłem Kompanego. Każdy by padł w tej sytuacji nawet Najman
0
Espanyol pokonał Barce
0
Komentarz usunięty
0
Zna moze ktos datę i godzinę rozpoczęcia pierwszego konkursu skoków w Pjongczangu?
3
Oczywiście że niemiecki
0
Doskonale to wiem. Po prostu patrząc obiektywnie to tak jest jak powiedziałem
1
To prawda, ale w tej chwili to Messi i Neymar to dwaj najlepsi piłkarze świata
0
O te dwa piękne trafienia z wapna chodzi?
0
Ale Lyon to Ty szanuj :)
11
No i karnego nie było także po co ten 4 punkt?
1
Jak nie wiesz to na ch** się udzielasz?
0
Nie prawda, bo jak Espanyol przegra 2:1 to nie odpadnie ;)
0
A to Ronaldo nie dostał za grudzień?