0

Siłą Barcy była fantastyczna pomoc, której teraz niestety nie ma

0

Dwa razy, bo dziś choćby przegrali nie wyrzuciłby ich

2

Jeżeli Argentyna ma wygrać tegoroczny mundial to takie rozwiązanie biorę w ciemno :)

6

To zacznie czy nie zacznie? xD

4

Przydałaby się maść na pewną część ciała. Można go nie lubić, ale co ma ciąg na bramkę to trzeba przyznać. Piękna bramka z wolnego i tyle

0

Ma ktoś jakiś czytelny terminarz z dokładnymi datami i godzinami meczy ?

0

Szajsung.

0

Ogladal ktos wczoraj Milionerow? Bo facet mial pytanie za 500k i dwa koła jeszcze. Wie ktos ile wygral?

0

Macie jakiś link do bramek bo na Youtube nie mogę znaleźć?

0

Tak wiem że Barca jest na tvp, ale chciałem też zobaczyć mecz Realu dziś

0

Witam chciałbym wykupić na dziś i na jutro płatne transmisje Ligi mistrzów na Internecie. Na jakiej stronie polecacie ?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Rasiak?

1

Corsa to dla kobiet

0

Oby grała dłużej niż do środy

0

Ty no nie wiem

1

W tej sytuacji, której się znajduje Real to nie wiem z czego sie cieszyć..

2

I co to pokazuje, że Lewy jest silny tak? Uderzył z impetem z bara biegnącego tyłem Kompanego. Każdy by padł w tej sytuacji nawet Najman

0

Espanyol pokonał Barce

0

Komentarz usunięty

0

Zna moze ktos datę i godzinę rozpoczęcia pierwszego konkursu skoków w Pjongczangu?

3

Oczywiście że niemiecki

0

Doskonale to wiem. Po prostu patrząc obiektywnie to tak jest jak powiedziałem

1

To prawda, ale w tej chwili to Messi i Neymar to dwaj najlepsi piłkarze świata

0

O te dwa piękne trafienia z wapna chodzi?

0

Ale Lyon to Ty szanuj :)

11

No i karnego nie było także po co ten 4 punkt?

1

Jak nie wiesz to na ch** się udzielasz?

0

Nie prawda, bo jak Espanyol przegra 2:1 to nie odpadnie ;)

0

A to Ronaldo nie dostał za grudzień?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?