karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
witam są tu jakieś majstry od budowlanki itd? otóż mam pytanie czym można najłatwiej odmyć pianke do klejenia steropianu na sufity i ściany?
0
Obyście wszyscy później nie płakali jak Barca będzie zgarniac upragnione CDR a Real obroni LM :)
0
O ile się nie mylę to w Pucharowej 6 bo miał rekord 11bramek w grupie a skończył na 17
1
Nie wiem czemu wy tak chcecie żeby Real odpadł im więcej meczy w nogach tym większe zmęczenie na kluczową część sezonu.. Real i tak nie wygra Cdr a lepiej żeby do tego półfinału chociaż pograł
1
ile Ronaldinho był na kosmicznym poziomie? Rok, dwa lata? Też go uwielbiałem dzięki jemu w sumie zacząłem być za Barcą ale ani do Leo ani do Cristiano nie ma podjazdu. Co z tego że grał magicznie jak to trwało bardzo krótko prawdziwe legendy piłkarskie grają na bardzo dobrym poziomie kilka a nawet kilkanaście lat.
0
Skąd takie info?
0
Porozmawiamy o tym na koniec sezonu czy to się opłaciło czy nie. Aczkolwiek także mam wrażenie że LE kieruje się bardziej sympatią do poszczególnego zawodnika aniżeli jego obecną formą i wkładem dla drużyny. Oczywiście mogę się mylić
0
Konkurs drużynowy wlicza się w puchar Świata?
0
Ile Prevc w drugim skoku skoczył? Nie zobaczyłem akurat drugiej kolejki skoków :/
0
Za co żółtko dla Messiego i Neymara?
0
Taaa i może odrazu niech Suarez 3strzeli :) obudź się z tego snu bo dziś możesz się zdziwić jak przegraja na Anoeta Barca zawsze ma kłopot ze strzelaniem tam bramki i wywiezieniem korzystnego rezultatu. Remis bramkowy biorę w ciemno aczkolwiek oczywiście pragnę wygranej tak jak Ty.
11
Oczywiście chciałbym tego samego ale obyś się nie zdziwił :) Las Palmas to niewygodny i dobry rywal należy im się szacunek
0
Serio? Hehe to nieźle a można wiedzieć skąd takie info? Nigdy mi się to o uszy nie obiło, bo ja to za 3tysiace euro muszę prawir półtora miesiąca na budowie robić :D
0
Patrze teraz tabele Premier League i szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczony ponieważ nie śledze za bardzo angielskiej ligi, Chelsea jeżeli wygra 20 kolejkę będzie miała aż 8 pkt przewagi nad drugim Liverpoolem to tak Chelsea dobrze sobie radzi ? Co z City i United gdzie Guardiola, gdzie Mourinho?
0
Ciekawe kiedy tak było bo sobie za h** nie mogę przypomnieć?
0
Aguero
0
Tylko jedno pytanie kto jest w formie? Bo na dzień dzisiejszy ani Barca ani PSG nie tryska formą:)
0
Witam wie ktoś może jak zmienić walute na XBOX ONE z PLN na Euro?
0
Powiedz mi czy wróciłeś do swojego klubu w styczniu czy po sezonie?
0
Witam mam pytanie odnośnie Fify 17 a dokładnie trybu gry Droga do sławy Czy każdy z was kto grał w ten tryb został wypożyczony z poszczegolnego klubu z Premier League do drugiej ligi angielskiej pod pretekstem wyszliowania swojej gry/potencjału?
1
City też nie było :)
0
Dzięki wielkie ! :)
0
to nigdy byś go nie miał :) Neymar w formie zjada wszystkich piłkarzy oprócz Messiego;)
0
Witam mam pytanie odnośnie Xbox One S chciałbym zostawić na noc xboxa włączonego ponieważ jestem za granicą i mam bardzo słaby internet a ściaga mi sie Fifa 17 i pytanie brzmi tak czemu konsola po jakimś czasie nie wiem około godziny bezruchu sama się wyłącza? Jak to zmienić? dodam że xbox był wczoraj zakupiony także to nie wina techniczna tylko jakieś ustawienia..
0
Która to już walka z kolei?
0
https://www.facebook.com/paapryk/posts/917094515088023?pnref=story
0
dajcie jakąś transmisje płatną żeby wysłać smska za te 3zl i żeby śmigało jak należy :)
0
Turana nawet nie ma na ławce także nie wiem jak ma go zmienic
0
No to chyba CdR a nie CdL
1
Ile bramek rekord fazy grupowej LM?