0

Najmocniejszy. Tylko Barca ma na nich sposób ale kadrowo są lepsi i kazdy kibic powinien to przyznać. Ich pomoc jest najsilniejsza na świecie dlatego tak zdominowali europejski futbol w ostatnich latach

0

Inigo Martinez? Ten ogórek co ma w fifie 75 overall??

0

Nie oszukujmy sie Neymar nie strzeli tyle bramek, nie ma tego instynktu killera w polu karnym.

3

Chyba śmiesz. Przereklamowany to jest Martial, a nie Carrasco.

0

Tak go chwalisz i się nim podniecasz, a dwa razy błąd popełniłes przy jego nazwisku. Nazywa się Grimaldo, a nie Gilmardo :)

1

Ależ ten Zidane jest brzydki

0

Są już walki? A jak nie to kto pierwszy ma walczyc

3

Tegoroczny finał LM puszczony będzie w TVP?

0

Ile piękny ma goli w lidze?

0

Macie jakiś dobrze przetłumaczony 5 odcinek 5 sezonu Prison Break? Bo to co zrobili z jego napisami to woła o pomstę do nieba nic nie rozumiem.. A może wiecie czy lektor do tego też wychodzi? I jak tak to kiedy?

0

Też macie Eleven na 225 kanale?

0

Haha kiedy?

0

Płatny stream ktoś coś?

0

Jeżeli w sezonie 2009/2010 Barca zdobyła drugie mistrzostwo z rzędu pod wodzą Guardioli to dlaczego jeszcze w sezonie 2011/2012 grała pod wodzą Guardioli, skoro on był tylko 3 sezony?

0

Od zawsze mówiłem że ze starego duetu Pogba - Vidal z Juve lepszy jest Arturo widać to jak on gra w Bayernie a jak Pogba w United

1

Hej pewnie już nie raz zadawane było to pytanie ale teraz ciężko znaleźć ma ktoś może drugi odcinek Prison Break z napisami?

0

Kto odpadł wczoraj z Agenta?

0

Co z Rafinhą?

0

Witam mam problem i potrzebuje waszej pomocy. Mieszkam dosłownie dom obok domu mojej rodziny i tam mają ruter z internetem i nie łapie mi z tej odległości WIFI a to jest dosłownie kilka metrów a jak już podejdę te 6metrow pod wejście do domu rodziny to już łapie i chodzi o to o czy jest jakieś urządzenie przedmiot które wydłuża sygnał WiFi? Poprostu że podpinam go u siebie i łapie mi z tej większej odległości?

65

Mylisz się. O ile jeszcze Messi w formie jest lepszy o poziom od Neymara to Ronaldo dawno już stracił swój błysk i geniusz jego gole to zasługa kolegów z boiska, czasem coś tam sklei ale to już naprawdę rzadkość. W tym momencie jestem w pełni przekonany że Neymar jest lepszy od Cristiano, a przede wszystkim gra dla drużyny a nie dla siebie i swoich osiągnieć..

0

Czyli to awaria u nich?

0

Gra ktoś teraz xbox live? Też macie problem z zalogowaniem się?

0

Z kim następny mecz?

0

To ten sam obiekt na którym Fanemmel i Prevc polecieli ćwierć kilometra?

1

To Ty chyba nie znasz do awansu potrzebne 6:1 dogrywka była możliwa tylko przy wyniku 4:0

0

Real przejdzie Bayern z tym swoim fartem prędzej Atletico dałoby radę w dwumeczu z Realem

0

Nie wiem czy tylko ja mam takie przeczucie ale to jest bardzo możliwe i się tego obawiam ponieważ jak Barca odpadnie z LM a jest to niestety praktycznie pewne to Real będzie głównym faworytem do wygrania tej LM i zarazem drugiej z rzędu bo kto jak nie Real? Dla PSG wyszedł jeden mecz jestem prawie pewny że jak w następnej kolejce trafia na takie Atletico lub Juventus to odpadna i to łatwo. Nie wspominając o Bayernie czy właśnie Realu który pomimo tego że jest daleki od swojej szczytowej formy to jednak wciąż groźny i wiadomo Ramos 90minuta.

1

Niestety Cię zmartwie Barca nie jest najlepszym klubem świata. Jednym z najlepszych ale nie najlepszym, nie z tym trenerem, nie z tą formą, nie z tym brakiem chęci i zaangażowania

0

Jak tam wygrał ktoś już miliona w nowych milionerach bo nie miałem niestety okazji oglądać a napewno ktoś tu ogląda :D

0

Witam macie jakąś listę stadionów na których odbędą się finały LM? Bo chyba już na parę lat naprzód są wybrane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?