karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najmocniejszy. Tylko Barca ma na nich sposób ale kadrowo są lepsi i kazdy kibic powinien to przyznać. Ich pomoc jest najsilniejsza na świecie dlatego tak zdominowali europejski futbol w ostatnich latach
0
Inigo Martinez? Ten ogórek co ma w fifie 75 overall??
0
Nie oszukujmy sie Neymar nie strzeli tyle bramek, nie ma tego instynktu killera w polu karnym.
3
Chyba śmiesz. Przereklamowany to jest Martial, a nie Carrasco.
0
Tak go chwalisz i się nim podniecasz, a dwa razy błąd popełniłes przy jego nazwisku. Nazywa się Grimaldo, a nie Gilmardo :)
1
Ależ ten Zidane jest brzydki
0
Są już walki? A jak nie to kto pierwszy ma walczyc
3
Tegoroczny finał LM puszczony będzie w TVP?
0
Ile piękny ma goli w lidze?
0
Macie jakiś dobrze przetłumaczony 5 odcinek 5 sezonu Prison Break? Bo to co zrobili z jego napisami to woła o pomstę do nieba nic nie rozumiem.. A może wiecie czy lektor do tego też wychodzi? I jak tak to kiedy?
0
Też macie Eleven na 225 kanale?
0
Haha kiedy?
0
Płatny stream ktoś coś?
0
Jeżeli w sezonie 2009/2010 Barca zdobyła drugie mistrzostwo z rzędu pod wodzą Guardioli to dlaczego jeszcze w sezonie 2011/2012 grała pod wodzą Guardioli, skoro on był tylko 3 sezony?
0
Od zawsze mówiłem że ze starego duetu Pogba - Vidal z Juve lepszy jest Arturo widać to jak on gra w Bayernie a jak Pogba w United
1
Hej pewnie już nie raz zadawane było to pytanie ale teraz ciężko znaleźć ma ktoś może drugi odcinek Prison Break z napisami?
0
Kto odpadł wczoraj z Agenta?
0
Co z Rafinhą?
0
Witam mam problem i potrzebuje waszej pomocy. Mieszkam dosłownie dom obok domu mojej rodziny i tam mają ruter z internetem i nie łapie mi z tej odległości WIFI a to jest dosłownie kilka metrów a jak już podejdę te 6metrow pod wejście do domu rodziny to już łapie i chodzi o to o czy jest jakieś urządzenie przedmiot które wydłuża sygnał WiFi? Poprostu że podpinam go u siebie i łapie mi z tej większej odległości?
65
Mylisz się. O ile jeszcze Messi w formie jest lepszy o poziom od Neymara to Ronaldo dawno już stracił swój błysk i geniusz jego gole to zasługa kolegów z boiska, czasem coś tam sklei ale to już naprawdę rzadkość. W tym momencie jestem w pełni przekonany że Neymar jest lepszy od Cristiano, a przede wszystkim gra dla drużyny a nie dla siebie i swoich osiągnieć..
0
Czyli to awaria u nich?
0
Gra ktoś teraz xbox live? Też macie problem z zalogowaniem się?
0
Z kim następny mecz?
0
To ten sam obiekt na którym Fanemmel i Prevc polecieli ćwierć kilometra?
1
To Ty chyba nie znasz do awansu potrzebne 6:1 dogrywka była możliwa tylko przy wyniku 4:0
0
Real przejdzie Bayern z tym swoim fartem prędzej Atletico dałoby radę w dwumeczu z Realem
0
Nie wiem czy tylko ja mam takie przeczucie ale to jest bardzo możliwe i się tego obawiam ponieważ jak Barca odpadnie z LM a jest to niestety praktycznie pewne to Real będzie głównym faworytem do wygrania tej LM i zarazem drugiej z rzędu bo kto jak nie Real? Dla PSG wyszedł jeden mecz jestem prawie pewny że jak w następnej kolejce trafia na takie Atletico lub Juventus to odpadna i to łatwo. Nie wspominając o Bayernie czy właśnie Realu który pomimo tego że jest daleki od swojej szczytowej formy to jednak wciąż groźny i wiadomo Ramos 90minuta.
1
Niestety Cię zmartwie Barca nie jest najlepszym klubem świata. Jednym z najlepszych ale nie najlepszym, nie z tym trenerem, nie z tą formą, nie z tym brakiem chęci i zaangażowania
0
Jak tam wygrał ktoś już miliona w nowych milionerach bo nie miałem niestety okazji oglądać a napewno ktoś tu ogląda :D
0
Witam macie jakąś listę stadionów na których odbędą się finały LM? Bo chyba już na parę lat naprzód są wybrane?