karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto według was jest najlepszym tenisistą w tej chwili?
16
@masq to fajnie
0
@cules100pro wtorek?
0
@Barca1992 Kubica to jest taki słabiak, ze głowa mała
0
Czemu Vettel tak daleko? Nie oglądałem kwalifikacji
4
@Chwytliwy papierze*
0
@Triv44 specjalnie tak napisałem, zeby taki właśnie smieszek herbów nałapał
0
Copa jest w pl?
0
Meczu nie oglądałem ale z artykułu wynika, że Firmino zawalił 3 gole :D
4
@Barca1922 zawał valverde gwarantowany
1
@daro22 nie mam slow mial 2 sekindy do hamiltona a ma 10..
0
@FutbolowyJanusz moim zdaniem hazard jest skrojony pod barce ale niestety
0
@bafi na czym?
2
@Nano22 nie powiedziałbym ze drugoplanowy skoro by strzelal bramki
0
Do wygrania LM w następnym sezonie potrzebny jest Ronaldo za Suareza.. mysle ze lepiej wydac 120 na Ronaldo jak na Griezmanna i bedzie egzekutor z prawdziwego zdarzenia
5
Benzema xD x
0
@Ramon najlepszy komentarz tygodnia, zgadzam sie w 100%
0
Szczerze oddalbym dla realu w tym roku lige za LM..
0
Co jak co ale zubrowka nie ma podjazdu do soplicy
0
To pewnie Arsenal tak czy siak oba kluby z Londynu zagrają w LM moim zdaniem
0
Co dzis w planach la rambla
3
To juz jest nudne serio :)
0
Taa a mi godzine temu filter paliwa sie rozje... 40 km za domem cały bak paliwa w du.e
1
Tylko Leclerc moze im zagrozić. Ma chlopak potencjał, bo Vettel już po poprzednim sezonie zdał sobie sprawe, że do Hamiltona niestety nie ma podjazdu
1
Taa w takim bądź razie zagrałby tylko w jednym meczu ligi skoro Ter Stegen miałby sie ogrywać przed LM
1
Ciekawe czy by tak zniszczył prowadząc kluby z Londynu. W City ma najlepszy skład i potężna ławkę
0
Siema :) znacie moze jakąś płatną strone na ktorej mogę wykupić dostep do dzisiejszego meczu? Byle by bez pokazu slajdu
0
Bayern to akurat Liverpool wyeliminował
0
Kiedy ten Ronaldo tyle nawbijał
0
Bo jest akurat taka ilosc druzyn