0

Kto według was jest najlepszym tenisistą w tej chwili?

16

@masq to fajnie

0

@cules100pro wtorek?

0

@Barca1992 Kubica to jest taki słabiak, ze głowa mała

0

Czemu Vettel tak daleko? Nie oglądałem kwalifikacji

4

@Chwytliwy papierze*

0

@Triv44 specjalnie tak napisałem, zeby taki właśnie smieszek herbów nałapał

0

Copa jest w pl?

0

Meczu nie oglądałem ale z artykułu wynika, że Firmino zawalił 3 gole :D

4

@Barca1922 zawał valverde gwarantowany

1

@daro22 nie mam slow mial 2 sekindy do hamiltona a ma 10..

0

@FutbolowyJanusz moim zdaniem hazard jest skrojony pod barce ale niestety

0

@bafi na czym?

2

@Nano22 nie powiedziałbym ze drugoplanowy skoro by strzelal bramki

0

Do wygrania LM w następnym sezonie potrzebny jest Ronaldo za Suareza.. mysle ze lepiej wydac 120 na Ronaldo jak na Griezmanna i bedzie egzekutor z prawdziwego zdarzenia

5

Benzema xD x

0

@Ramon najlepszy komentarz tygodnia, zgadzam sie w 100%

0

Szczerze oddalbym dla realu w tym roku lige za LM..

0

Co jak co ale zubrowka nie ma podjazdu do soplicy

0

To pewnie Arsenal tak czy siak oba kluby z Londynu zagrają w LM moim zdaniem

0

Co dzis w planach la rambla

3

To juz jest nudne serio :)

0

Taa a mi godzine temu filter paliwa sie rozje... 40 km za domem cały bak paliwa w du.e

1

Tylko Leclerc moze im zagrozić. Ma chlopak potencjał, bo Vettel już po poprzednim sezonie zdał sobie sprawe, że do Hamiltona niestety nie ma podjazdu

1

Taa w takim bądź razie zagrałby tylko w jednym meczu ligi skoro Ter Stegen miałby sie ogrywać przed LM

1

Ciekawe czy by tak zniszczył prowadząc kluby z Londynu. W City ma najlepszy skład i potężna ławkę

0

Siema :) znacie moze jakąś płatną strone na ktorej mogę wykupić dostep do dzisiejszego meczu? Byle by bez pokazu slajdu

0

Bayern to akurat Liverpool wyeliminował

0

Kiedy ten Ronaldo tyle nawbijał

0

Bo jest akurat taka ilosc druzyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?