karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xBoMBoWiECx nie chodzi mi o samego Messiego bo to klasa sama w sobie chodzi mi o cały atak synku
0
Szczerze zobaczyłbym takiego Messiego obok Neymara i Mbappe to mogłaby być prawdziwa maszyna
0
są jakieś paczki promocyjne w fifie ? bo nie wiem czy sie logowac :D
0
@ShinobiQWE czemu polacy mają po 11 występów a granulat 13?
0
@kkbarca wszystkiego najlepszego dla synka i dużo zdrówka :) mój 31 stycznia kończy roczek :)
0
w chinach są kibice na stadionach?
1
@tristan87 z taką grą Borussia nas upokorzy
0
Polecicie jakieś videorejestratory samochodowe?
0
Wierzę w moc La rambli przyjaciele wiecie może czy wracając do polski przed świętami obowiązuje kwarantanna np z Niemiec? Wszędzie czytam i wszystko takie niezrozumiałe..
0
Wie ktoś może ile mniej więcej zużyje internetu taka gala fame MMA??
0
@Aqualitek racja bracie szrot najwyższych lotów
0
Pedri, Fati proszę wyszczelcie
0
działają wam serwery EA na XBOX ONE?
15
@BarcaInfo widzę że nie tylko Suarez tu podbiegł :)
0
@Yosemite pamiętam jak miałem na ps1 jakąś Fifę 2001/2002 bodajże to Real i Deportivo byli najmocniejsi z La ligi
0
Możecie już grać w Fifę?
0
@MESSIah16 a łącznie teraz w najsilniejszych ligach ile mają ?
1
@Khajio nie prawda to, w Fifie gnabry ma 90+ pace
0
Czemu Suarez wczoraj nie zagral?
0
Co się dzieje z ferrari? :O
0
@XaviHeart TAA, KIMICH, CARVAJAL nawet nie trzeba tu nic uzasadniać
0
Bayern wygrał puchar Niemiec?
1
Wiecie może gdzie oglądne szybcy i wściekli hobbs i shaw?
1
polecicie jakąś pałke teleskopową?
0
@KapiFCB Kross nakrywa czapką Rakiticia, Arthura i nawet na ta chwile De Jonga razem wziętych
0
@BarcaInfo Umtiti też na takiego sie zanosił, także z Lengletem jeszcze nic nie wiadomo
0
@Arkon slabe statystki messi miał lepsze
1
@adamt1996 kolega pyta o jej profil
0
Witam zna się ktoś może na oponach? Posiadam letnie 235/40 r19 muszę kupić zimówki i odeazuu felgi tylko kompletnie nie mam pojęcia w jaki rozmiar mierzyć czy lepsze np rozmiar mniejsze czy wyższe czy szersze. Jeżeli ktoś ma czas to proszę o radę
0
poleci ktoś jakąś porządną kamerke samochodową?