karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamek94 myśliwy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MontelQ 21 .
0
@Encore październik już
0
@KmN to jest reżyserka ktoś musi być kozłem ofiarnym padło na służącego
1
@JimMorrisonFCB dzięki! :)
0
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to znaczy złapać się w strudze? Z formuły 1
0
@Thoms94 słuchaj ziomus rok temu grałem w fife online właśnie tak, za mecz jadło około 15mb najwięcej pobierało same włączenie gry itp. Ale jest jedno udostępniałem sobie internet z Galaxy S8 to fajnie szło, naprawdę rzadko lagi ale jak już udostępniałem z Huawei P9 to już było słabo, także uważam, że telefon ma duże znaczenie
0
@Triv44 o której gala
0
@didzejos ok dzięki a zamawiałes już może?
0
@Alex66 chciałem zamówić fife przez Xboxa z tego sklepu store i mam wątpliwości czy będzie polski język. Jak 19 kupywalem to nie było, dlatego pytam kogoś kto już może kupił i ściągnął fife bo można już grać
0
Zamawiał ktoś fife przez Xboxa? Wie ktoś czy będzie w niej polski język?
0
@Ratamahatta dwa najdroższe transfery Barcy to katastrofa
0
@MarioVeB! Myślałem, że odkąd Neymar odszedł to zdjeli koszulkę
0
W restauracji u Messiego wisi dalej koszulka Neymara?
0
@KaJoFCB najlepszy to jest w tym momencie L'pool i Man City, Barce dałbym na podium :)
0
Eleven faworyzuje Real z wybieraniem tych meczy. W tamtym sezonie większość Realu była na Eleven a nie Barcy:/
0
@daniel32778 a w 2017 to Neymar nie opuścił Barcelony?
0
@Chwytliwy a orientujesz się czy można za granicą to oglądać na playerze? Bo szkoda mi wykupić dostęp i się okaże że za granicą nie można oglądać :)
0
Mam pytanie czy można gdzieś w necie wykupić np, na miesiąc dostęp do nc+. Mam eleven ale nc+ niestety nie
0
@krzychu1526 sąsiad prosił o zdjecie
1
Ma ktoś w cyfrowym Polsacie kanały nc+?
3
Rafinha musi zostać, czuję, że starczy już mu tych kontuzji :D
7
Rafinha gdyby nie kontuzje byłby wielkim grajkiem
0
@TR3YWAY nie możesz tego sprawdzić nawet teraz? Włączając dwa kanały eleven na dwóch innych kompach...
23
@draxidox zmień ten avatar, człowiek patrzy, że BarcaInfo wstawia post pewnie Neymar fichado, a to jednak jakiś noname pisze ;|
4
@Lincolm najwyżej lige europy bo tryplet jest zarezerwowany dla barcy ;)
2
@kaladin szczerze Neymar jaki jest taki jest, ale z nim napewno mamy większą szanse na zdobycie LM. Tylko gdzie tu ich wszystkich pomieścić?
0
Przyznam sie szczerze, że nie widziałem za duzo razy De Jonga w akcji i pytanie, czy jego można nazwać tym kreatywnym pomocnikiem, którego u nas brakuje?
0
Wierzycie w transfer Neymara?