0

@Bamek94 myśliwy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MontelQ 21 .

0

@Encore październik już

0

@KmN to jest reżyserka ktoś musi być kozłem ofiarnym padło na służącego

1

@JimMorrisonFCB dzięki! :)

0

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to znaczy złapać się w strudze? Z formuły 1

0

@Thoms94 słuchaj ziomus rok temu grałem w fife online właśnie tak, za mecz jadło około 15mb najwięcej pobierało same włączenie gry itp. Ale jest jedno udostępniałem sobie internet z Galaxy S8 to fajnie szło, naprawdę rzadko lagi ale jak już udostępniałem z Huawei P9 to już było słabo, także uważam, że telefon ma duże znaczenie

0

@Triv44 o której gala

0

@didzejos ok dzięki a zamawiałes już może?

0

@Alex66 chciałem zamówić fife przez Xboxa z tego sklepu store i mam wątpliwości czy będzie polski język. Jak 19 kupywalem to nie było, dlatego pytam kogoś kto już może kupił i ściągnął fife bo można już grać

0

Zamawiał ktoś fife przez Xboxa? Wie ktoś czy będzie w niej polski język?

0

@Ratamahatta dwa najdroższe transfery Barcy to katastrofa

0

@MarioVeB! Myślałem, że odkąd Neymar odszedł to zdjeli koszulkę

0

W restauracji u Messiego wisi dalej koszulka Neymara?

0

@KaJoFCB najlepszy to jest w tym momencie L'pool i Man City, Barce dałbym na podium :)

0

Eleven faworyzuje Real z wybieraniem tych meczy. W tamtym sezonie większość Realu była na Eleven a nie Barcy:/

0

@daniel32778 a w 2017 to Neymar nie opuścił Barcelony?

0

@Chwytliwy a orientujesz się czy można za granicą to oglądać na playerze? Bo szkoda mi wykupić dostęp i się okaże że za granicą nie można oglądać :)

0

Mam pytanie czy można gdzieś w necie wykupić np, na miesiąc dostęp do nc+. Mam eleven ale nc+ niestety nie

0

@krzychu1526 sąsiad prosił o zdjecie

1

Ma ktoś w cyfrowym Polsacie kanały nc+?

3

Rafinha musi zostać, czuję, że starczy już mu tych kontuzji :D

7

Rafinha gdyby nie kontuzje byłby wielkim grajkiem

0

@TR3YWAY nie możesz tego sprawdzić nawet teraz? Włączając dwa kanały eleven na dwóch innych kompach...

23

@draxidox zmień ten avatar, człowiek patrzy, że BarcaInfo wstawia post pewnie Neymar fichado, a to jednak jakiś noname pisze ;|

4

@Lincolm najwyżej lige europy bo tryplet jest zarezerwowany dla barcy ;)

2

@kaladin szczerze Neymar jaki jest taki jest, ale z nim napewno mamy większą szanse na zdobycie LM. Tylko gdzie tu ich wszystkich pomieścić?

0

Przyznam sie szczerze, że nie widziałem za duzo razy De Jonga w akcji i pytanie, czy jego można nazwać tym kreatywnym pomocnikiem, którego u nas brakuje?

0

Wierzycie w transfer Neymara?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?