karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jóźwiak i Puchacz boże co to jest
0
@fenix1983 marzenie Ronaldo&Messi, może teraz nie, ale trzy lata temu pobili by rekord strzelonych goli MSN w sezonie
0
@DejMian111 nasze 222 mln poszło na Coutinho i Dembele czyli ch**a zarobiliśmy a tylko straciliśmy bo kosztowali dużo więcej
0
@AmigoBlancos tylko, że z tamtego składu nie gra chyba nikt, także co to za porównanie?
1
@MarioVeB! Messi i Ronaldo to duet, który każdy chciałby zobaczyć, przeciez Messi by miał z 50 asyst w lidze
0
@MarioVeB! Bo co? Mów za siebie podejrzewam, że większość chciałaby go tu, już to widzę jak podgrzewa tych leni do roboty przy 0:1
0
@clyde z żabojadami to dwucyfrówka
0
@Uukasz_93 przy remisie Słowaków dalej są wyżej od nas
0
I jak tam farmazoniarze jak to było 6:0?
0
Jak Polska już dojdzie do finalu i zagra z Portugalią to za kim będzie Sousa?
1
Co robi Laporte w kadrze Hiszpanii :o
4
Ronaldo jest kozakiem
1
@Dior mam nadzieję, że wszystkie trzy reprezentację wyjdą z grupy im więcej topki w fazie pucharowej tym lepiej dla widowiska
0
Mount czy Foden?
0
@SaulGoodman Polska jutro robi tej Hiszpanii dziecko
0
Rakitic w ogóle nie powołany?
1
@ryzy21 Ty tak serio? Czy poprostu uważasz, że Belgia nie istnieje w meczu?
2
@Vempers Dembele by pilke zgubił
0
@Admin030 główki też ma lepsze z racji na wzrost i warunki fizyczne
0
Krystyna to jednak klasa :)
1
@Deeespacito maszynę to ty szanuj
0
Ale Portugalia ma pake, ta grupa chyba ma trzy najpotężniejsze reprezentację na tę chwilę
1
@MesQueUnClub96 jestem kibicem Barcelony, ale mam nadzieję że Węgry nie wyjdą z grupy
0
@Triv44 ale somsiadów nie wymienić w faworytach to trochę nonszalancja
0
@Barca1992 ale patrzę że we wtorek tylko Niemcy Francja pokazuje TVP 1 a o 15 i 18 nie widzę ani TVP 1 i TVP 2
1
Wszystkie mecze euro zobaczymy w tvpis?
0
@ShinobiQWE jak nie będą mieli kolejnej okazji to po co mają testować? :P
0
@izabella to siadaj na butle od vanisza
1
Tuchel do Barcy weź Kante i Mounta
1
Co jak co, ale Chelsea gra jak równy z równym z City, naprawdę duży progres poczynili cieszy, że nowa drużyna do czołówki weszła