2

Jóźwiak i Puchacz boże co to jest

0

@fenix1983 marzenie Ronaldo&Messi, może teraz nie, ale trzy lata temu pobili by rekord strzelonych goli MSN w sezonie

0

@DejMian111 nasze 222 mln poszło na Coutinho i Dembele czyli ch**a zarobiliśmy a tylko straciliśmy bo kosztowali dużo więcej

0

@AmigoBlancos tylko, że z tamtego składu nie gra chyba nikt, także co to za porównanie?

1

@MarioVeB! Messi i Ronaldo to duet, który każdy chciałby zobaczyć, przeciez Messi by miał z 50 asyst w lidze

0

@MarioVeB! Bo co? Mów za siebie podejrzewam, że większość chciałaby go tu, już to widzę jak podgrzewa tych leni do roboty przy 0:1

0

@clyde z żabojadami to dwucyfrówka

0

@Uukasz_93 przy remisie Słowaków dalej są wyżej od nas

0

I jak tam farmazoniarze jak to było 6:0?

0

Jak Polska już dojdzie do finalu i zagra z Portugalią to za kim będzie Sousa?

1

Co robi Laporte w kadrze Hiszpanii :o

4

Ronaldo jest kozakiem

1

@Dior mam nadzieję, że wszystkie trzy reprezentację wyjdą z grupy im więcej topki w fazie pucharowej tym lepiej dla widowiska

0

Mount czy Foden?

0

@SaulGoodman Polska jutro robi tej Hiszpanii dziecko

0

Rakitic w ogóle nie powołany?

1

@ryzy21 Ty tak serio? Czy poprostu uważasz, że Belgia nie istnieje w meczu?

2

@Vempers Dembele by pilke zgubił

0

@Admin030 główki też ma lepsze z racji na wzrost i warunki fizyczne

0

Krystyna to jednak klasa :)

1

@Deeespacito maszynę to ty szanuj

0

Ale Portugalia ma pake, ta grupa chyba ma trzy najpotężniejsze reprezentację na tę chwilę

1

@MesQueUnClub96 jestem kibicem Barcelony, ale mam nadzieję że Węgry nie wyjdą z grupy

0

@Triv44 ale somsiadów nie wymienić w faworytach to trochę nonszalancja

0

@Barca1992 ale patrzę że we wtorek tylko Niemcy Francja pokazuje TVP 1 a o 15 i 18 nie widzę ani TVP 1 i TVP 2

1

Wszystkie mecze euro zobaczymy w tvpis?

0

@ShinobiQWE jak nie będą mieli kolejnej okazji to po co mają testować? :P

0

@izabella to siadaj na butle od vanisza

1

Tuchel do Barcy weź Kante i Mounta

1

Co jak co, ale Chelsea gra jak równy z równym z City, naprawdę duży progres poczynili cieszy, że nowa drużyna do czołówki weszła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?