0

@Triv44 żyła 7lat czekał na wygraną

1

@Triv44 większości i tak sprawdzi na wikipedii tego fijasa

0

@Triv44 Stoch i malysz

0

@Statistics Ronaldo? Cristiano? Kiedy ?

0

@ProMILs hamulec ye****

1

Nie ma Suareza i jest padaka taka prawda

0

@MesQueUnClub96 na czym lecą?

0

Jakie najbardziej lubicie parówki?

0

Kto miał wczoraj najlepsze noty indywidualne że skoczków?

1

Bo to zla kobieta byla

0

w finale superpucharu hiszpani grają drużyny, których w tym roku wgl nie powinno w nim być

1

@Chwytliwy jasne, że tak napewno nie można tego nazwać frajerstwem jak połowa tych sezonowców płaczących, poczekajcie na czasy jak nie będzie Messiego. Podejrzewam, że 3/4 tej strony zniknie

0

W ostatniej dekadzie Leo Messi strzelił 522 gole w 521 meczach a Cristiano 477 goli w 489 meczach, skąd taka rozbieżność meczy? Nie przypominam sobie jakichś kontuzji Cristiano właściwie bym powiedział, że to Messi częściej pauzuje z powodu kontuzji.

0

@Ramos9248 nie no ja nie mam żadnych pretensji tylko zauważyłem, że dużo tu realowców, którzy wolą udzielać sie bardziej tu jak u siebie, ciągnie was do barcy :D

0

@Ramos9248 mam takie pytanko bez żadnej spiny oczywiście, na cafe bernabeu też sie tak udzielasz?

0

da ktoś linka do mancity?

3

@Hiacynk eden nazar

0

Polecicie jakąś zajebista grę na Xboxa? Red dead redemption 2 sztos, chciałbym zagrać w coś równie mocnego

1

@Transu96 a6 c6?

0

@Ronin47 najgorsze jest to, że to nie ustępuje, a wydaje mi się, że nie denerwuje się. Chyba naprawdę mam tę nerwicę

1

Ma ktoś sposoby na kluche w gardle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Można się dowiedzieć od kogoś dobrze poinformowanego co się dzieje z Neymar em?

0

@robsesh każdy tak mówi a pewnie masz bilans 11-19

3

@IronSanHybrid szczerze? Mecz dwóch najmocniejszych ekip świata na tę chwilę, moim zdaniem faworyci LM

1

@masa11 tak to jest jak dla kelnerów chce się wpoić tiki-take

0

Fifa 20 - Strzel w Rivals gola niskim mocnym strzałem wie ktoś jak wykonać taki strzał?

0

@mateuszdabski bo te żetony nazywają się wymiana ikon 1 to zapewne będzie i wymiana ikon 2 itd

0

@mateuszdabski mam pytanie bo widzę że ogarnięty jesteś w temacie, te żetony na ikony mają jakąś datę ważności? Bo narazie mam 12 i wiadomo chce nazbierac więcej, ale nie mam pewności czy one się nie przedawnią

0

@Pawelec7 mbappe na 6 zgrania? Martial za hazarda i mendy za albe ewentualnie jak masz hajs to Neymar za hazarda, mbappe musi mieć koniecznie 10 zgrania bo nie będzie takim kotem jakim jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?