karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 żyła 7lat czekał na wygraną
1
@Triv44 większości i tak sprawdzi na wikipedii tego fijasa
0
@Triv44 Stoch i malysz
0
@Statistics Ronaldo? Cristiano? Kiedy ?
0
@ProMILs hamulec ye****
1
Nie ma Suareza i jest padaka taka prawda
0
@MesQueUnClub96 na czym lecą?
0
Jakie najbardziej lubicie parówki?
0
Kto miał wczoraj najlepsze noty indywidualne że skoczków?
1
Bo to zla kobieta byla
0
w finale superpucharu hiszpani grają drużyny, których w tym roku wgl nie powinno w nim być
1
@Chwytliwy jasne, że tak napewno nie można tego nazwać frajerstwem jak połowa tych sezonowców płaczących, poczekajcie na czasy jak nie będzie Messiego. Podejrzewam, że 3/4 tej strony zniknie
0
W ostatniej dekadzie Leo Messi strzelił 522 gole w 521 meczach a Cristiano 477 goli w 489 meczach, skąd taka rozbieżność meczy? Nie przypominam sobie jakichś kontuzji Cristiano właściwie bym powiedział, że to Messi częściej pauzuje z powodu kontuzji.
0
@Ramos9248 nie no ja nie mam żadnych pretensji tylko zauważyłem, że dużo tu realowców, którzy wolą udzielać sie bardziej tu jak u siebie, ciągnie was do barcy :D
0
@Ramos9248 mam takie pytanko bez żadnej spiny oczywiście, na cafe bernabeu też sie tak udzielasz?
0
da ktoś linka do mancity?
3
@Hiacynk eden nazar
0
Polecicie jakąś zajebista grę na Xboxa? Red dead redemption 2 sztos, chciałbym zagrać w coś równie mocnego
1
@Transu96 a6 c6?
0
@Ronin47 najgorsze jest to, że to nie ustępuje, a wydaje mi się, że nie denerwuje się. Chyba naprawdę mam tę nerwicę
1
Ma ktoś sposoby na kluche w gardle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Można się dowiedzieć od kogoś dobrze poinformowanego co się dzieje z Neymar em?
0
@robsesh każdy tak mówi a pewnie masz bilans 11-19
3
@IronSanHybrid szczerze? Mecz dwóch najmocniejszych ekip świata na tę chwilę, moim zdaniem faworyci LM
1
@masa11 tak to jest jak dla kelnerów chce się wpoić tiki-take
0
Fifa 20 - Strzel w Rivals gola niskim mocnym strzałem wie ktoś jak wykonać taki strzał?
0
@mateuszdabski bo te żetony nazywają się wymiana ikon 1 to zapewne będzie i wymiana ikon 2 itd
0
@mateuszdabski mam pytanie bo widzę że ogarnięty jesteś w temacie, te żetony na ikony mają jakąś datę ważności? Bo narazie mam 12 i wiadomo chce nazbierac więcej, ale nie mam pewności czy one się nie przedawnią
0
@Pawelec7 mbappe na 6 zgrania? Martial za hazarda i mendy za albe ewentualnie jak masz hajs to Neymar za hazarda, mbappe musi mieć koniecznie 10 zgrania bo nie będzie takim kotem jakim jest